P6.67 mm SMD HD prenájom LED obrazovky

P6.67 mm UHD Malý pixelový rozteč s vonkajším LED displejom Vychutnajte si rozdiel prostredníctvom ultra širokého pozorovacieho uhla 160 stupňov horizontálneho a zvislého uhla pohľadu: vždy najprirodzenejšia a najjasnejšia fotografia bez ohľadu na to, z ktorého smeru Vlastnosti: Úspora energie: 50% slaby prud...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

P6.67 mm UHD malý pixelový vonkajší LED displej

Pixel Pitch (jednotka: mm)

6,67

6,67

Konfigurácia pixelov / zapuzdrenie typu LED

3535

3535

Metóda skenovania

1/6

1/6

Hustota pixelov (Jednotka: pixely / ㎡)

22497

22497

Modul Celkové rozlíšenie (L × H) (jednotka: pixel)

48 x 24

48 x 24

Modul Celkový rozmer (L × H) (jednotka: mm)

320 x 160

320 x 160

Modul Celkový rozmer (jednotka: ㎡)

0,0512

0,0512

Skriňa Celková rozmer (L × H) (jednotka: mm)

640 × 640

960 × 960

Celková rozmer skrine (jednotka: ㎡)

0,4096

0,9216

Celková rozlíšenie kabinetu (L × H) (jednotka: pixel)

96 x 96

144 x 144

Úroveň spracovania farieb (jednotka: bit)

16bit

16bit

Čerstvá frekvencia (hz)

4800

4800

Jas: nitov

8000

8000

Hmotnosť modulu (jednotka: KG / modul)

0,548

0,548

Modul Maximálna spotreba energie (jednotka: W / modul)

33.3

33.3

Modul Maximálny prúd (jednotka: A / modul)

6.7

6.7

Hmotnosť skrinky (jednotka: KG / skrinka)

11.5

25.8

P6.67834 (001) .jpg

P6.67950.jpg

P6.67953.jpg

P6.671441.jpg

1.jpg

2.jpg

Zažite rozdiel prostredníctvom ultra širokého uhla zobrazenia

160 stupňov horizontálneho a zvislého uhla pohľadu: vždy najprirodzenejší a najjasnejší obraz bez ohľadu na to, z akého smeru

3.jpg

4.jpg

5.jpg

Vlastnosti:

Úspora energie:

50% úspory energie s veľmi nízkou spotrebou energie, nízky poplatok za elektrickú energiu, nízka produkcia tepla, oveľa dlhšia životnosť, dlhá životnosť s vysokým jasom a pixely s nízkym výpadkom;

Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií:

Výhody s vysokým rozlíšením, vysokým jasom a úsporou energie umožňujú rôzne široké využitie, ako sú: vonkajšia a vnútorná reklama, prenájom a podujatia, inscenácia a dekorácia, reklama pre mobilné vozidlá, plagátová reklama, vládna a komerčná reklama; Športový štadión živé vysielanie a obvodová bannerová reklama pre futbalový štadión, basketbalový štadión, štadión baseballu a softball, hokejový štadión, aquatics a štadión Natatorium; digitálne tabule, billboardy a videoprojekty, zobrazovacie hlásenia, zvukové systémy atď.

Vysoký kontrast, vysoká frekvencia a vysoká farebná kapacita:

Kontrastná pomer 5000: 1 - veľmi vysoká úroveň, aby sme zaistili živý obraz nášho systému LED displejov. 3840HZ Vysoká frekvencia - veľmi vysoká úroveň na zabezpečenie nepretržitej reklám videa. 16 bitov, kapacita 281 biliónov farieb Kapacita - veľmi vysoká úroveň šedej pre vytvorenie živého živého obrazu.

LED čip prvej triedy:

Dodávané Nichia LED ďalšej generácie z Japonska, CREE LED z USA, Nationstar LED z Číny najlepšie LED Stock Listed Company pre zabezpečenie vysokého jasu, jednotných farieb a dlhej životnosti nášho LED displeja.

Rezanie za slnečného svetla Dlhodobo vysoký kalibrovaný jas a jas:

6000 úrovní jasu počas celej životnosti LED displeja a vytvára jediné pravé viditeľné riešenie pre denné svetlo a zaisťuje čistú živú kvalitu obrazu aj pri priamom slnečnom svetle, ktoré zaisťuje, že priťahujete viac divákov, aby ste získali krátku investíciu na investície LED displeja.

Jednoduchá inštalácia, prevádzka a servis:

Jednoduché a jednoduché inštalačné rozhranie a užívateľsky prívetivý softvér na zaistenie užívateľsky prívetivého rozhrania systému LED displeja.

Pohodlná údržba:

Prístup do prednej a zadnej skrinky zabezpečuje udržiavanie práce veľmi pohodlnými a nízkymi nákladmi, ktoré vám pomôžu sústrediť viac času a energie na vašu hlavnú marketingovú podporu.

24/7/365 Zobrazenie zdravia:

Voliteľné monitorovanie displeja zvyšuje prevádzkovú dobu displeja a ponúka okamžitú reakciu v prípade výskytu chyby.

FAQ:

Koncepcia alebo definícia LED diód: LED dióda je krátka pre 3 slová: dióda vyžarujúca svetlo

Podľa typu zapuzdrenia LED čipov, LED žiarovky majú niekoľko rôznych typov, ako napríklad:

SMD (zariadenie na pripevnenie na povrch), DIP (Dual in Line balík), bodová matica atď.

Všeobecne sa specking LED žiarovky prichádzajú v dvoch základných foriem: SMD a DIP.

SMD LED displej je stále viac a viac populárny, pretože výhody dokonalého: zmiešanie farieb schopnosť, žiadny farebný posun v extrémnych uhloch, oveľa širší pozorovací uhol v porovnaní s DIP. Dôležitým dôvodom, prečo je SMD viac populárne, je rozlíšenie LED displeja SMD oveľa vyššie ako displej LED DIP. Napríklad najmenší pixel pre DIP LED displej je 10 mm. Najmenší rozstup pixelov pre SMD LED displej je však 3,2 mm, čo znamená 9-násobné rozlíšenie vyššie ako zobrazenie LED DIP. LED diód SMD je navyše úspornejšie a cena je tiež nižšia ako LED displej DIP

Podľa SMD LED zapuzdrenej veľkosti, SMD LED môže byť klasifikovaný na niekoľko modelov, ako sú: 0606 SMD, 0808 SMD, 0909 SMD, 1010 SMD, 1515 SMD, 2020 SMD, 2121 SMD, 3528 SMD, 1921 SMD, 2525 SMD, 2727 SMD, 3535 SMD, 5050 SMD atď

SMD 1921, 2525, 2727, 3535, 5050 sa používa pre vonkajšie vodotesné modely, iné sa používajú pre vnútorné modely bez vodotesnosti.

Podľa SMD LED zapuzdrenej farby :, SMD LED môže byť klasifikovaná ako čierne LED žiarovky a biele LED diódy.

SMD čierne LED žiarovky:

6.png

SMD biele LED diódy:

7.png

Čierny SMD je o 50% nižší jas, ale je jasne viditeľný pri slnečnom svetle, pretože kontrastný pomer je vyšší, šedá je vyššia, ako vidíte z nižšie uvedeného 2 SMD bieleho LED displeja a skutočného porovnania SMD čierneho LED displeja pri slnečnom svetle stav. Pod obrázkom zobrazíte: ľavý biely SMD LED displej, vpravo je celkom čierny SMD LED displej:

1.jpg

2.jpg

Koncepcia alebo definovanie riadiaceho systému LED displeja

LED riadiaci systém displeja, tiež známy ako LED displej kontrolér, LED displej riadiaca karta. Skladá sa z hlavných komponentov LED displeja, je hlavne zodpovedný za zodpovednosť za prijímanie obrázkov a informácií o zobrazení videa z počítačového sériového portu alebo rozhrania DVI do pamäte rámika na generovanie sériového zobrazenia LED displeja, ktorý možno rozpoznať pomocou oddielu riadenie údajov a kontroly časovania skenovania

Asynchrónny riadiaci systém s LED displejom

LED displej asynchrónny riadiaci systém, tiež známy ako riadiaca linka s LED displejom alebo offline karta. Používa sa predovšetkým na zobrazenie rôznych textov, symbolov a grafiky alebo animácií. Displej zobrazuje informácie pomocou editácie počítača, prednastavenia LED pamäte rámca displeja cez sériový port RS232 / 485 a potom pomocou displeja na prehrávanie, s bohatým a farebným displejom rôznorodý. Jeho hlavné funkcie sú: jednoduchá prevádzka, nízke náklady, širšie využitie. LED displej jednoduchý asynchrónny riadiaci systém môže zobrazovať iba digitálne hodiny, text, špeciálne znaky.

LED displej grafický asynchrónny riadiaci systém okrem funkcie s jednoduchým riadiacim systémom, najväčšou vlastnosťou je obsah displeja môže byť rozdelená do regionálnej kontroly. Podpora analógových hodín, odpočítavanie, obrázky, tabuľky a animácie. Časový spínač, regulácia teploty, regulácia vlhkosti a ďalšie funkcie.

LED systém riadenia synchronizácie displeja

Synchrónny riadiaci systém LED displeja sa používa hlavne na zobrazovanie videa v reálnom čase, obrázkov, upozornení atď. Používa sa predovšetkým na vnútorné alebo vonkajšie farebné zobrazenie veľkého displeja. LED displej Synchrónny riadiaci systém na ovládanie LED displeja pracuje v podstate rovnako ako počítačový monitor, najmenej 60 / s aktualizačná frekvencia, v reálnom čase a malý počet zodpovedajúcich zobrazení mapy na monitore počítača, zvyčajne s viacbarevným farebným displejom kapacita, multimediálny reklamný efekt. Jeho hlavné funkcie sú: v reálnom čase, bohaté a expresívne, zložitejšie na prevádzku, cena je vysoká. Synchrónny riadiaci systém LED displeja vo všeobecnosti odosielaním kariet, prijímacích kariet a grafickej karty DVI.

LED ovládacia doska

Displej na typoch riadiacich kariet, spoločnosti s riadiacou výrobnou kartou, ako Qing, Yang Bang, Yi-wide, Kim Han atď. Je jednoducho rozdelená na: plnofarebnú synchrónnu kartu asynchrónnu offline kartu plnofarebné video off-line karta S takmer dva roky rýchly rozvoj LED displej, LED kontrolné karty trh sa stáva rozsiahlejšie, najmä v roku 2009 len nové z U disk LED kontrolná karta je použitá, k dispozícii sériový port pripojený k počítaču, môže byť tiež U disk prenosu informácie, provinčné PC-free smerovanie, podpora pre analógové hodiny, vodný rám, U disk LED kontrolná karta môže byť uložená počítačom, provinčné káble.

Karta typu C (zónová karta) (funkcia disku U a sériová dvojnásobná komunikácia)

1.Podporujte 4 zametanie, 8 zametanie 16 rôznorodých vnútorných, vonkajších, polovodných jednofarebných displejov, viac ako jednu kartu môžete nastaviť ľubovoľne.

2. podporovať vodný rám a funkcie analógových hodín, výraznejší obsah zobrazenia.

3,144688 bodov maximálne ovládateľného rozsahu monochromatických, dvojbarevných bodov na polovicu, vstavaného rozhrania 4 08 a štyroch z 12 rozhraní možno rozšíriť na osem rozhraní.

4.funkcie displeja: text, obrázky, animácie, EXCEL tabuľka, čas, teplota, obrátený (pozitívny) časovač.

5.Môže byť použitý na výrobu prvých dverí Displej, Displej displeja, displeja automobilu a iných druhov rôznych typov displeja.

6. nastaviť displej zámku, vstavané hodiny strojového spínača, môže byť ľubovoľne nastavené na použitie. LED kontrolná karta.

7.závodné informácie o dvojitej funkcii sériovej komunikácie a disku U.

8.podporuje viacnásobné zobrazovacie funkcie pri správe disku U, aby sa uľahčilo centralizované riadenie viacerých displejov.


Hot Tags: P6.67mm SMD HD prenájom LED obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like