500x500mm hliníková skrinka na odlievanie hliníkových skriniek pre vonkajšie prenájom LED displeja

500x500mm hliníková skrinka na odlievanie hliníkových skriniek pre vonkajšie prenájom LED displeja

Predná a zadná obojstranná údržba káblov Viacúčelové použitie Vonkajšie LED displeje s najnovšou hliníkovou skriňou: Výpredaj LED displeja je vždy dôležitou súčasťou outdoorovej zábavy. S rozvojom Outdoor prenájom LED ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

500x500mm hliníková skrinka na odlievanie do vonkajšieho prostredia Prenájom LED displeja



500x500 cable free dual service Die-casting Cabinet Rental LED display.jpgrrrrrrrrrrrr_副本.jpg

500x500-dual-service1.jpg

500x500-dual-service2.jpg

500x500-dual-service3.jpg500x500-dual-service4.jpg

500x500-dual-service5.jpg

500x500-dual-service6.jpg

IMG_2773.jpg

Vysoká presnosť a dokonalé spracovanie pre každý detail:

IMG_2684.jpgIMG_2686.jpgIMG_2780.jpgIMG_2787.jpgIMG_2791.jpg

Kompatibilný so systémom dvojitého pripojenia: nielen vhodné pre bezdrôtové pripojenie, ale tiež vhodné pre bežné napájanie, dátové pripojenie aviataion:

IMG_8964.jpg

IMG_2782.jpg

IMG_2689.jpgblob.png

výhody:

1, systém pre prenájom aplikácie, skrinka je ľahká, tenká a rýchla na zostavenie a rozobratie.

2, je vhodný pre veľké stupne a udalosti. Hladinomer na skrini pomáha pri presnejšom umiestnení.

3, inteligentný modul displeja, môže priamo otestovať vnútornú prevádzku informácií o skrinke.

4, kompatibilný s rôznymi signálnymi vstupmi, ako AV, S-Video, DVI, VGA, YPbPr, HDMI, SDI, DP atď.

5, Skrinky s rýchlym zámkom, rýchle a pohodlné na montáž a demontáž.

6, Prijíma veľkosť 500x500 mm skrine, rýchlu inštaláciu, živý obrazový displej so širokým uhlom pozorovania. Varianty režimu zobrazenia, jednoduché ovládanie.

1 features.jpg

2 široký pozorovací uhol.jpg

3 StormTest.jpg



4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg

ERALED

Požičovňa outdoorov LED displej je vždy dôležitou súčasťou outdoorovej zábavy. S rozvojom technológie Outdoor Display LED Outdoor Rental sa zmenila aj forma vonkajšej reklamy. Takže, aká je aplikačná hodnota vonkajšieho prenájmu LED displeja?

Vonkajšie reklamné médiá sú spojené s hospodárskym, kultúrnym a spoločenským životom ľudí, môžu šíriť značku, sú tiež symbolom rozvoja mesta a sú prosperujúce, jeho hodnota je nenahraditeľná. V poslednom roku sa Outdoor Rental LED Display veľmi rýchlo rozvíja, má silný vizuálny dosah pre ľudí, čo by mohlo celkom pritiahnuť pozornosť divákov, je to nová kombinácia médií a špičkových technológií.

Vonkajší prenájom LED displej má reklamnú funkciu, je tiež silným symbolom outdoorového prenájmu LED displeja podniku. Vonkajší prenájom LED displej môže zvýšiť image značky outdoor nájom LED displej podniky, ľudia môžu vedieť veľa vecí o outdoor nájom LED displej spoločnosti pohľad na reklamu, to hrá dôležitú úlohu pre podporu spoločnosti a outdoor prenájom LED displej výrobkov.

V porovnaní s tradičnými vonkajšími médiami je Outdoor Rental LED Display nielen jednoduchým vonkajším médiom, ale má mnoho výhod. Vonkajší prenájom LED displej má oveľa väčšiu kreativitu miestnosť, môže spĺňať individuálne potreby, je to špeciálna zobrazovacia forma.

ERALED Outdoor Rental LED displej s najnovšou hliníkovou skrinkou na odlievanie hliníka je vedúcim odvetvím Outdoor Rental LED displej s najnovšou hliníkovou skriňou na odlievanie hliníka je popredným nájomným LED displejom s najvyššou výhodou:

Rezanie za slnečného svetla Dlhodobo vysoký kalibrovaný jas a jas:

6000 úrovní jasu počas celej životnosti LED displeja a vytvára jediné pravé viditeľné riešenie pre denné svetlo a zaisťuje čistú živú kvalitu obrazu aj pri priamom slnečnom svetle, ktoré zaisťuje, že priťahujete viac divákov, aby ste získali krátku investíciu na investície LED displeja.

Úspora energie:

50% úspory energie s veľmi nízkou spotrebou energie, nízky poplatok za elektrickú energiu, nízka produkcia tepla, oveľa dlhšia životnosť, dlhá životnosť s vysokým jasom a pixely s nízkym výpadkom;

Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií:

Výhody s vysokým rozlíšením, vysokým jasom a úsporou energie umožňujú rôzne široké využitie, ako sú: vonkajšia a vnútorná reklama, prenájom a podujatia, inscenácia a dekorácia, reklama pre mobilné vozidlá, plagátová reklama, vládna a komerčná reklama; Športový štadión živé vysielanie a obvodová bannerová reklama pre futbalový štadión, basketbalový štadión, štadión baseballu a softball, hokejový štadión, aquatics a štadión Natatorium; digitálne tabule, billboardy a videoprojekty, zobrazovacie hlásenia, zvukové systémy atď.

Vysoký kontrast, vysoká frekvencia a vysoká farebná kapacita:

5000: 1 Kontrast Ratioa veľmi vysoká úroveň, aby sme zaistili živý obraz nášho systému LED displejov. 3840HZ High Frequencya veľmi vysokú úroveň na zabezpečenie nepretržitej revízie videa. 16 bitov, kapacita 281 biliónov farieb Kapacita - veľmi vysoká úroveň šedej pre vytvorenie živého živého obrazu.

LED čip prvej triedy:

Dodávané Nichia LED ďalšej generácie z Japonska, CREE LED z USA, Nationstar LED z Číny najlepšie LED Stock Listed Company pre zabezpečenie vysokého jasu, jednotných farieb a dlhej životnosti nášho LED displeja.

Jednoduchá inštalácia, prevádzka a servis:

Jednoduché a jednoduché inštalačné rozhranie a užívateľsky prívetivý softvér na zaistenie užívateľsky prívetivého rozhrania systému LED displeja.

Pohodlná údržba:

Predná a zadná dvojpolohová údržbová skrinka: Pohodlná montáž a demontáž / Žiadny kanál údržby.

Hot Tags: 500x500mm pod tlakom hliníková skrinka outdoor prenájom led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like