Vonkajší vodotesný obvodový LED displej

Vonkajší vodotesný obvodový LED displej

Vonkajší vodotesný obvodový LED displej Plné vonkajšie vodotesné obvodové moduly sú robustné a schopné priamo sa ponoriť do vody, čo prináša obrázky s vysokým rozlíšením s neporovnateľnou úrovňou jasu a kontrastu. Sú profesionálne navrhnuté pre obvod ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Vonkajší vodotesný obvodový LED displej

Plné vonkajšie vodotesné obvodové moduly sú robustné a schopné priamo sa ponoriť do vody, ktoré prinášajú obrázky s vysokým rozlíšením s neporovnateľnou úrovňou jasu a kontrastu. Sú profesionálne navrhnuté pre aplikácie na obvodové a vonkajšie reklamy. K dispozícii v rôznych pixelových poliach, vytvárajú dokonalý obraz za každých okolností, dokonca aj pri priamom slnečnom svetle.


 • Jedinečný dizajn podpory držiaka, vysoká stabilita

  Celkom 6 nastaviteľných miest, ktoré pokrývajú uhol natočenia celkom 24 stupňov. Nastavenie smeru povrchu panelu flexibilne zaisťuje najlepší pozorovací uhol.

  Super ľahká a tenká štruktúra skrinky

  Len 30-35kg / ㎡, 27mm, 40% ľahší, 80% tenší než bežná skrinka, prenosná ručná manipulácia, ktorá pomáha zákazníkom zbaviť sa ťažkých prác na inštalácii a preprave, čím šetria zbytočné náklady.

  Vysoká spoľahlivosť

  Vďaka prednému a zadnému nepremokavému dizajnu je úplne schopný prirodzene klesnúť do vody, vynikajúci výkon pre obvodové aplikácie stadionu zvlášť.

  Vysoká účinnosť prednej a zadnej údržby

  Predná údržba modulu, prijímacia karta a napájanie iba zadná údržba; jednoduchú a jednoduchú prevádzku, čo šetrí čas a náklady.

  Dobrý výkon so stabilitou a zdravým chodom

  Nízke teplo vyžaruje uniformitu lesklého povrchu; Panelová konštrukcia bez ventilátora vytvára nulovú hlučnosť. bezzávitový rozdelený spoj umožňuje zobraziť dokončené hladké video rozhranie

 • Vonkajší vodotesný obvodový LED displej

 • prípady

Hot Tags: vonkajšie vodotesné perimeter led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like