Športový štadión Obvodová LED obrazovka

Športový štadión Obvodová LED obrazovka

Športový štadión Obvodová LED obrazovka Športové obvodové LED diódy zobrazované aj ako obvodové reklamné dosky sú obrovské bannerové displeje, ktoré sú veľmi široké a majú krátku výšku. Obvodové reklamné tabule sú efektívne a zobrazujú nepretržité reklamné správy na displejoch LED ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Športový štadión Obvodová LED obrazovka

1.jpg4.jpg

1.jpg

3.jpg1.jpg

4.jpg2.jpg

5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

1 (001) .jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

4 (001) .jpg

5 (001) .jpg

6 (001) .jpg

7 (001) .jpg

Športové obvodové LED diódy, ktoré sa nazývajú obvodové reklamné dosky, sú obrovské bannerové displeje, ktoré sú veľmi široké a majú krátku výšku. Obvodové reklamné tabule sú efektívne a zobrazujú nepretržité reklamné správy na LED displejoch po celom obvode športového poľa vo vnútri štadióna. Naše športové obvodové LED diódy a LED obrazovky pre futbalové štadióny sú vhodné na inštaláciu a demontáž. Vďaka externým signálnym a napájacím zásuvkám naše LED diódy zobrazujúce športový obvod tiež obsahujú blokovacie systémy.

V štádiu LED Screen Advertising

Táto in-stadium LED displej je napájaný slávnymi vonkajšími LED displejmi, ktoré využívajú 3in1 LED technológiu na zlepšenie horizontálneho uhla pohľadu na viac ako 160 stupňov. S takým super-širokým pozorovacím uhlom zvyšuje množstvo divákov a zároveň je možné zobraziť viacero reklám naraz.

Výhody Športové obvodové LED diódy a LED diódy

Obvodové LED displeje a obvodové reklamné dosky majú niekoľko výhod a sú veľmi vhodné pre štadióny. Najdôležitejšie výhody pre obvodové LED displeje a obvodové reklamné dosky sú:

  • Dokonalá výška: športové obvodové LED displeje a športové obvodové reklamné dosky sú k dispozícii v niekoľkých výškach, výška sa môže udržať medzi 800 mm a 1280 mm.

  • Rozlíšenie: športové obvodové LED displeje sú k dispozícii s rozstupom pixelov 10 mm (3 v 1, 10000 bodov / m2), 12,5 mm (3 v 1, 6400 bodoch / m2), 16 mm (3 v 1, 3906 bodov / 2500 bodov / m2) a 25 mm (plná matrica, 1600 bodov / m2).

  • Viacnásobný vstup a špecializovaný softvér: športové obvodové LED displeje a obvodové reklamné dosky sú navrhnuté tak, aby zobrazovali obrazy v akejkoľvek dĺžke obvodu štadióna alebo športového poľa. Poskytuje plnú kontrolu a viacnásobný vstup na ďalšie a lepšie riešenia pre sponzorov.

  • Odolnosť proti nárazu: Mäkká LED obrazovka, povrch športových obvodových LED displejov a športové obvodové reklamné dosky sú vyrobené z mäkkých a rozmerných materiálov, ktoré sú bezpečné pre všetky druhy hier a projektilov, ktoré by mohli poškodiť displej. S týmto materiálom bude chránený 100% (pozri obrázok nižšie, ktorý je obrázkom použitého materiálu).

  • Vodotesné skrinky: Skrinky športového obvodového LED displeja a LED obrazovky sú vodotesné a chránené pred akýmkoľvek prostredím štadióna, ako je voda, dážď, prach a výstrižky. Predná strana má ochranu IP65 a zadnú ochranu IP54.

  • Špeciálne vhodné pre vysielanie: Vzhľadom na profesionálny dizajn systému a vysokú obnovovaciu frekvenciu sú efektívne navrhnuté pre televízne vysielanie (viac ako 800Mhz obnovovacia frekvencia). Obraz je extrémne stabilný a nemá žiadnu stratu vizuálnych informácií.

  • Prenosný a ľahko prenosný: pretože športové obvodové LED displeje a športové obvodové reklamné dosky majú zabudované zadné zadné opierky, umožňujú ľahkú prepravu v letoch a jednoduchú inštaláciu. Potrebujete iba vytiahnuť konzoly na oboch stranách a potom obvodový LED displej môže byť podopretý na zemi

  • Nastaviteľný uhol pohľadu: Držiaky LED displejov športového obvodu sú nastaviteľné na uhol, gradient obvodového displeja sa dá ľahko meniť podľa uhla pohľadu divákov.

Hot Tags: športový štadión obvod vedie obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like