Cena LED displej

Cena LED displej

Cena LED displej proti prúdu a po prúde vo výrobnom procese, ropné spoločnosti sa čoraz viac snažia využiť ich investícií s lepšiu analýzu údajov. Spracovanie a vizualizáciu seizmických údajov, modelovanie extrakcie a prevádzkové monitorovanie všetkých zohrávať kľúčovú úlohu pri zlepšovaní...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Cena LED displej

 

C (1).jpg

 

 

7(001).jpg

24(001).jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2(001).jpg

3(001).jpg

Nadväzných vo výrobnom procese, ropné spoločnosti sa čoraz viac snažia využiť ich investícií s lepšiu analýzu údajov. Spracovanie a vizualizáciu seizmických údajov, modelovanie extrakcie a prevádzkové monitorovanie všetkých hrať kľúčovú úlohu v zlepšenia procesu rozhodovania a spolupráci, ochrane životného prostredia a optimalizáciu výroby.

Tento priemysel vracia do ERALED pre digitálne ropné pole zariadenia udržať ostrý a svetlý vizualizačných nástrojov s vysokou spoľahlivosťou.  Pre silnoprúdové, ERALED jeho solutions zlepšiť Zrátané a skúsenosti zákazníkov.

Prečo ERALED ropy a plynu riešenia?
ERALED ponúka širokú škálu produktov, ktoré majú silný sadu základných charakteristík.

Vizuálna dokonalosť
ERALED prináša nepreberné množstvo vizuálne riešenia pre ropných a plynárenských spoločností z video steny plochých LCD obrazoviek a LED video steny možnosti.  ERALED ponúka pre ropné spoločnosti a iní v priestore distribúcie energie, bezšvové LED a zadná Projekcia Zobraziť video steny. Pohlcujúce a užitočné 3D vizualizáciu, videosteny možnosti sú k dispozícii.

Konfigurácie pre každý priestor a miesto
Tenký montážne a modulárne jasnosť Matrix LCD Video steny systém skutočne plynulé LED ponuky a ultra vysokým rozlíšením ERALED UltraRes Series 4K zobrazí, ERALED's display solutions môže pojať širokú škálu aplikácií od malých zasadacích Izby veľké ovládacie centier.

Spoľahlivé pre misie kritických použitie
Od Robustný kovový rám priemyselného dizajnu v našich výrobkoch vlastný Zobrazovaný redundantné napájacie zdroje ERALED's proprietárne ÚRSO (Extended robustnosť a Optics™) technológie LCD displejov, ERALED produkty sú určené pre prostredie kde výpadok nie je možné.

Lepšie a rýchlejšie rozhodovanie
Interpretácia seizmických dát a monitorovania operácií vyžaduje pripravený prístup k údajom a skúsenosťami potrebnými na zhodnotenie do akcie.  Analýza údajov a vizualizáciu, nádrže a vŕtanie, modelovanie a vedeným spoluprácu – všetkých kľúčových rozvíjajúcich trendu digital ropné polia – sú povolené s ERALED je vizualizácia displeja.

Výnimočná hodnota za integrátori a koncových zákazníkov
ERALED's riešenia sú navrhnuté tak, aby dizajn, inštalácia a údržba lacnejšie a majú nižšiu celkom-náklady-na-vlastníctvo. ERALED displeje sú optimalizované pre tieto prostredia s funkciami ako predné prevádzkyschopnosti a LED podsvietenie vzory.


Žiadosť je potrebné ERALED produkt
3D vizualizácia jasnosť Matrix displeje sú k dispozícii voliteľné 3D funkcie, vytvorenie nevšedné zážitky a umožňujúce dáta sa vizualizujú nové pohľady a prístupy.
Vo veľkom meradle vizualizácie z stenu video systémy, vrátane ERALED DirectLight LED Video steny systém, jasnosť Matrix a jasnosť LED3 série, ERALED má line-up pre vizualizáciu vo veľkom meradle. Pre viacerých používateľov, spolupráca skúsenosti, veľmi veľký displej s vysokým rozlíšením schopnosti (ako ERALED's 4 K ponuky), robí pre rýchlejšie a lepšie rozhodovanie.
Mission-critical real-time ropné polia operácie ERALED výrobky sú navrhnuté pre spoľahlivosť, obchodné funkcie, ktoré zaručujú dlhú životnosť a prevádzkyschopnosť. Nie je len jednoduchá inštalácia, ERALED displeja sú tiež ľahko servis a údržbu. Napríklad môže byť nahradený displej v strede veľkej jasnosti matice videosteny bez odstránenia celej video steny, ukladanie dní výpadok služby.
Interaktivita na umožnenie spolupráce čoraz viac softvérových balíkov, ktoré využívajú geoscientists pre prehliadanie, tlmočenie a modelovanie seizmických údajov podporuje dotykové ovládanie na displeji. ERALED je vyvážená ponuka interaktívne displeje vizualizácia priestory premeniť izby naozaj spoločné rozhodnutia.

Hot Tags: cena led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továrne, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť