Wayfinding LED displej

Wayfinding LED displej

Wayfinding LED displej "Vo virtuálnom a inteligentnom svete, v ktorom žijeme, sa v ďalšom kroku uskutočňujú všetky komunikácie obojsmerné a nie jednosmerné. Technológia interaktívneho zobrazovania videa sa stane revolučným tým, že sa pripája k užívateľom a vytvára personalizovanejší a efektívnejší zážitok "Wayfinding LED ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Wayfinding LED displej


"Vo virtuálnom a inteligentnom svete, v ktorom žijeme v ďalšom kroku, sa robia všetky komunikácie obojsmerne a nie jedným spôsobom. Technológia interaktívneho zobrazovania videa sa bude prevratovať v spojení s používateľmi a vytváraním osobnejších a efektívnejších skúseností "


Wayfinding LED obrazovka

Vlastnosti


Multi-PurposeMulti-Purpose


Spustite viacero aplikácií, ako Interactive Wayfinding, Touch kiosk & Feedback Solutions na jednom hardvéri.


Dynamický adresár dynamického adresára


Zapojte a informujte zákazníkov prostredníctvom videí, HD obrázkov, animácií atď .; pôsobia ako interaktívne počítadlo informácií alebo brožúra.


Spätná väzba / Spätná väzba / Svedectvo


Vytvorte skutočnú spätnú väzbu od koncových používateľov v textových aj video formátoch, ktoré môžu byť integrované so sociálnymi médiami.


Centrálne riadené centrálne riadené


Ovládajte svoje informačné a informačné kiosky centrálne na aktualizáciu najnovších informácií pohodlne bez oneskorenia.

Hot Tags: wayfinding led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť