Retail LED panel

Retail LED panel

Maloobchodný LED panel Maloobchodný priemysel je obrovský a súčasne sa rozširuje; pravdepodobne najdynamickejšia v súčasnosti. PZI v maloobchode práve zintenzívnili konkurenciu. Existuje vojna na prilákanie spotrebiteľov a získanie a zachovanie ich lojality. Je to vlastne prežitie ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Retail LED panel

Maloobchodný priemysel je obrovský a súčasne sa rozširuje; pravdepodobne najdynamickejšia v súčasnosti. PZI v maloobchode práve zintenzívnili konkurenciu. Existuje vojna na prilákanie spotrebiteľov a získanie a zachovanie ich lojality. Je to vlastne prežitie najschopnejších ... alebo je to najatraktívnejšie a najpriaznivejšie pre spotrebiteľov? V maloobchodnej predajni je publikum obrovské a výrobky ste im predali v krátkom rozpätí, čo je situácia, ktorá je ideálna na používanie videoobrazov.


Marketing prostredníctvom zobrazenia videa je pohodlný, ľahký a efektívny v porovnaní s bežnou reklamou. Úspešne láka zákazníkov a vytvára vplyv na ich myseľ. Reklama POP (Point-Of-Purchase) hrá dôležitú úlohu v maloobchode. Video displej je veľmi prispôsobiteľný, čo z neho robí efektívny POP reklamný nástroj. Rôzne formáty, ako sú kiosky, vertikálne a horizontálne obrazovky, digitálne brožúry na tablety atď. Zobrazenie videa je jednorazová investícia s minimálnymi nákladmi na údržbu v porovnaní s tradičnými panelmi, ktoré majú niekoľko opakujúcich sa nákladov.


Do zobrazenia videa možno začleniť rôzne typy obsahových súborov. Text, obrázky, rolovanie textu, videá, flash animácie, zvukové súbory sú niektoré z hlavných formátov sú podporované. Video displej je perfektný vystavovateľ nových príchodov, produktov a služieb. Taktiež komunikuje všetky ponuky a ponuky efektívne, na rozdiel od bežných metód, ktoré neposkytujú aktualizované informácie v reálnom čase, keďže celý postup konceptualizácie, tlače atď. Je dlhý.
Hot Tags: maloobchodné led panel, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like