Retail LED obrazovka

Retail LED obrazovka

Retail LED obrazovka Na základe skúseností s fyzickými nákupmi s rastom mobilných a internetových technológií je maloobchodná digitálna značka rastúcim segmentom globálnej ekonomiky a ideálnym miestom pre realizáciu nových displejov. Technológie zmiešavania umožňujúce skúsenosti vo fyzických obchodoch alebo v showroomoch ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Retail LED obrazovka

C (1)

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Vychádzajúc zo skúseností s fyzickým nakupovaním s rastom mobilných a internetových technológií, maloobchodné digitálne značenie je rastúcim segmentom globálnej ekonomiky a ideálnym miestom na realizáciu nových displejov. Skúsenosti so zmiešavacou technológiou vo fyzických predajniach alebo showroomoch (tehla a malta) s internetovými alebo mobilnými predajnými komponentmi sú trendom ERALED vedie inovatívnymi zobrazovacími technológiami pre všestranné zapojenie.

Digitálna značka vám môže pomôcť vytvoriť imerzívne prostredie, ktoré vytvára značku, a udržať zákazníkov vracajúcich sa viac.

Prečo ERALED pre maloobchodné riešenia?
ERALED ponúka širokú škálu produktov, ktoré zdieľajú silný súbor hlavných charakteristík.

Spoľahlivé pre verejné zariadenia
Z displejov s vysokým jasom až po robustný priemyselný dizajn kovových rámov, od redundantných zdrojov napájania až po technológiu ERO (Extended Ruggedness and Optics & Trade;) spoločnosti ERALED pre obklady LCD s oblohou, sú výrobky ERALED navrhnuté pre verejné priestory a dokážu vydržať požiadavky týchto prostredí. Predné riešenia dotykovej obrazovky spoločnosti ERALED poskytujú svojim zamestnancom maximálny výkon a spoľahlivosť.


Navrhnuté pre dizajnérov
Produkty ERALED na stenu a digitálne značenie sú navrhnuté tak, aby vytvárali jedinečné pozadie alebo ohniskové ohniská v maloobchodnom dizajne. Bezproblémové usporiadanie architektonických video múrov ERALED Mosaic, transparentné OLED displeje a bezproblémové video steny akejkoľvek veľkosti sú príkladmi tejto inovácie v práci. Produkty s digitálnou značkou ERALED majú tenký montážny profil, ktorý je v súlade s normami ADA bez dodatočných konštrukcií alebo nákladných vložiek.

Interaktívny zážitok
Z displejov s jedným displejom Ultra HD až po viacdrátové multitouchové video steny prinášajú dotykové riešenia spoločnosti ERALED interaktívne zážitky, ktoré poháňajú vašu nehnuteľnosť dopredu.

Výnimočná hodnota pre integrátora a klienta
Riešenia digitálnej značky značky ERALED sú navrhnuté tak, aby návrh, inštalácia a údržba boli lacnejšie a mali nižšie celkové náklady na vlastníctvo optimalizované pre tieto verejné prostredie s funkciami, ako je predná obsluha a dizajn podsvietenia LED.


Aplikácia potrebuje produkt ERALED
Wow faktor vo foyeroch alebo vitrínach ERALED architektonických stenách mozaiky, LCD video stenách Clarity Matrix, video stenách ERALED DirectLight LED, radu ERALED UltraRes a ERALED QE. V prípade svetlých prostredí v obchode zohľadnite Clarity Matrix HX60 High Bright LCD Video Wall systém.
Malé digitálne značenie, ktoré informuje a vzdeláva
Séria ERALED PS pre čitateľnosť v interiéri prináša správy štýlovo. Výrobky sú namontované tenko pre zhodu ADA.

Séria ERALED QE s integrovaným prehrávačom médií ERALED ContentSmart & trade, 4K umožňuje užívateľom jednoducho nasadiť a spravovať digitálne zobrazovacie displeje, ktoré poskytujú správnu správu správnemu publiku v správny čas.

Trvalé displeje pre zaneprázdnené nákupné centrá Exkluzívna technológia ERO ERALED dodáva robustnosť a optické vylepšenia pre jasné prostredie a je k dispozícii s LCD video stenami Clarity Matrix, ERALED Mosaic, ERALED UltraRes Series a ERALED QE Series.
Spoločenské a mobilné skúsenosti sa dostali do ponorných fyzických prostredí pomocou digitálneho označovania
Interaktívna Clarity Matrix MultiTouch LCD Video Walls umožňujú jednému používateľovi alebo skupinám komunikovať s obsahom novými spôsobmi.

Zariadenia ERALED UltraRes a ERALED QE umožňujú interaktívne digitálne značenie alebo aplikácie zamerané na vyhľadávanie.

Hot Tags: maloobchodné led obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like