Maloobchodný LED displej

Maloobchodný LED displej

Maloobchod LED displej V rýchlo sa rozvíjajúcom vysoko konkurenčnom maloobchodnom sektore je veľmi dôležitá pozornosť kupujúceho. Dynamický displej s vysokým jasom, ktorý dokáže vytvoriť zvuk a energizovať prostredie, môže zvýšiť stúpanie a príjmy. Pôvab, ktorý priniesol LED Videowall elevates ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Maloobchodný LED displej


57711e0bbaeb9.jpg

V rýchlo sa rozvíjajúcom vysoko konkurenčnom maloobchode je veľmi dôležitá rýchla pozornosť kupujúceho. Dynamický displej s vysokým jasom, ktorý dokáže vytvoriť zvuk a energizovať prostredie, môže zvýšiť stúpanie a príjmy. Pôvab, ktorý priniesla technológia LED Videowall, zvyšuje image značky v mysli zákazníkov, ktoré by chceli sledovať a byť lojálni.


Na rozdiel od LCD Videowall, LED Videowall zobrazuje obrázky v reálnom čase a neobsahuje obmedzenia veľkosti, tvaru a vzdialenosti sledovania. Existuje veľa aplikácií technológií LED Videowalls pre odvetvie maloobchodu / obchodu:


LED Videowalls slúžia ako dynamická predná časť, ktorá je viditeľná cez sklenené okno, aby zobrazovala zväčšujúce zábery produktov, ktoré je možné vidieť z veľkých vzdialeností.

LED pásy môžu byť použité na poskytnutie klasického zázemia figuríny, ktoré sa menia po kliknutí na tlačidlo.

LED Videowall sa používa na vytvorenie klasického ukladacieho prostredia, ktoré vytvára veľmi moderné prostredie pre nakupovanie.

LED Fasáda Názov Steny môžu byť použité pre vlajkové obchody, vysoko použiť na pokrytie celej fasády obchodu.
Hot Tags: maloobchodné led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like