Úložný diel LED na predaj

Úložný diel LED na predaj

Shoping Store LED displej Premietanie nákupného zážitku pre najväčší kórejský obchod bez dane Lotte Duty Free je súčasťou maloobchodnej divízie Lotte Group, najväčšieho kórejského maloobchodného predajcu so siedmimi domácimi a šiestimi zámorskými obchodmi. Obrátili sa na spoločnosť Lippincott, keď hľadali partnera, ktorý by pomohol ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

LED displej Shoping Store


1-160G4134005230.jpgLotte Duty Free1.jpg


Opätovné zobrazenie nákupného zážitku pre najväčší kórejský obchod bez cla

Lotte Duty Free je súčasťou maloobchodnej divízie Lotte Group, najväčšieho kórejského maloobchodného predajcu so siedmimi domácimi a šiestimi zámorskými obchodmi. Obrátili sa na spoločnosť Lippincott, keď hľadali partnera, ktorý im pomôže znova získať skúsenosti z bezcolných nákupov a uvedie do života najnovšie vydanie obchodu Lotte Duty Free.


Cieľ návrhu bol jednoduchý. Musel povedať nový príbeh Lotte Duty Free, ktorý zdôraznil súčasný a prístupný luxus spôsobom, ktorý bol osviežujúci, príjemný a niekedy prekvapujúci. Vizuálne merchandising musel presunúť vnímanie a vytvoriť prostredie, ktoré podporilo prepojenie medzi spoločnosťou Lotte Duty Free a jej zákazníkmi. A musel položiť digitálnu merchandisingovú nadáciu, ktorá by mohla byť využitá pre iné obchody.


Keď sa dvere výťahu otvoria, zákazníci sú ponorení do digitálneho zážitku, ktorý je náladový a lákavý. Inštalácie LED obklopujú obvod skladu, visia nad eskalátormi a obopínajú štruktúrne stĺpy v sklade. Pôsobivé vo veľkosti a charakteristickej podobe sa bezproblémovo integrujú do štruktúry budovy a ponúkajú maximálny maloobchodný priestor bez toho, aby ohrozovali vplyv vizuálneho merchandisingu.Podobne ako skúsenosť s nákupom, nová identita je tekutá a elegantná.

Videá sa otáčajú po celý deň a spájajú zábavu, miestne dedičstvo a prírodné prostredie. Nádherne choreografované snímky globálnych turistických destinácií vyvolávajú vzrušenie a zvedavosť. Dokonca aj podpis "Star Avenue" od spoločnosti Lotte Duty Free sa objavuje na "Star Bridge": dvojpodlažná kolekcia LED panelov, ktoré ponúkajú prekvapenie a potešenie zo záberov o veľkostiach ázijských popových hviezd, ktoré vytvárajú ilúziu, že sú v obchode s vami.


Nový vizuálny systém spoločnosti Lotte Duty Free zachycuje víziu spoločnosti pre vytvorenie budúceho maloobchodného zážitku. Jeho vizuálne prvky využívajú červenú značku značky na obnovenie ľahkého pohybu textílií. Podobne ako skúsenosť s nákupom, nová identita je tekutá a elegantná. Jeho konzistentné používanie v oblasti environmentálneho a digitálneho merchandisingu vedie zákazníkov prostredníctvom ekosystému moderného luxusu a umožňuje objavovanie.


Okupuje dve úrovne 123-príbehovej Lotte World Tower v Soule, 118 000 štvorcových stôp je najväčším obchodom bez cla v Kórei a treťou najväčšou na svete. Zásoby s dramatickými LED inštaláciami a hypertextovo relevantným digitálnym obsahom nielenže udržujú zákazníkov zábavu, ale tiež zabezpečujú dlhšie nakupovanie. Od otvorenia Lotte zaznamenal 20-percentný nárast predaja.

Z dôvodu dematerializácie vytvárania a umiestnenia zamerania na digitálny obsah úložiska spoločnosť Lippincott dokázala Lotte poskytnúť flexibilitu v zasielaní správ a zabezpečila, že obchod bude zostať čerstvý a relevantný už mnoho rokov.


Hot Tags: Obchod s výkladmi, China, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like