Školský LED displej

Školský LED displej

Školský LED displej Od rozpoznávania darcov v rozvojovej kancelárii pre študentské profily športovcov v atletickom centre, od menu v kaviarni po hľadanie cesty v študentskej únii, aplikácie pre technológiu digitálneho zobrazovania vo vysokoškolskom vzdelávaní neboli nikdy vzrušujúcejšie. Od spoľahlivých ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Školský LED displej

C (1)

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Od rozpoznávania darcov v rozvíjacej kancelárii pre športové profily študentov v atletickom centre, od jedál v kaviarni až po hľadanie cesty v študentskej únii, aplikácie pre technológiu digitálneho zobrazovania vo vysokoškolskom vzdelávaní neboli nikdy vzrušujúcejšie. Zo spoľahlivých displejov, ktoré dokážu zvládnuť problémy verejného prístupu k špeciálnym displejom pre laboratóriá a učebne, vysoká škola a univerzita sa obrátili na ERALED pre svoje požiadavky na digitálne zobrazenie.

Prečo ERALED pre riešenia vysokoškolského vzdelávania?
ERALED & rsquo; s ponúka širokú škálu produktov, ktoré zdieľajú silnú sadu základných charakteristík.

Vytvorte najväčší dojem
Z usporiadania voľných foriem architektonických video stien ERALED Mosaic na prakticky neobmedzenú mierku, ktorá umožňuje obrazové steny Clarity Matrix LCD akejkoľvek veľkosti, konfigurácie ERALED poskytujú flexibilitu pri inštalácii a dizajne. Digitálne zobrazenia v okolí campusu sa dajú aktualizovať stlačením tlačidla s upozorneniami na tiesňové kampane, neskorými výsledkami hier alebo informáciami o udalostiach. Študenti, fakulty a návštevníci dostávajú informácie a inšpiráciu, ktoré potrebujú, vo formáte, ktorý je presvedčivý a demonštruje vedúce postavenie v oblasti technológií.

Spoľahlivé pre verejné zariadenia
Od vysoko jasných displejov až po robustný priemyselný dizajn kovového rámu, od redundantných napájacích zdrojov až po technológiu ERO (Extended Ruggedness and Optics & trade;) spoločnosti ERALED, sú výrobky ERALED určené pre verejné priestory, ako sú športové zariadenia a štadióny, do knižníc a spoločenstiev.

Navrhnuté pre dizajnérov
Displeje ERALED pre video steny a digitálne signalizácie sú navrhnuté tak, aby sa bez problémov spojili do moderného prostredia s krásnymi priemyselnými vzormi a možnosťami farebných zmien. Displeje s digitálnym označením ERALED majú tenký montážny profil, ktorý je v súlade s normami ADA a eliminuje potrebu dodatočných konštrukcií alebo nákladných vložiek.

Výnimočná hodnota
ERALED & riešenia displeja sú navrhnuté tak, aby design, inštalácia a údržba boli lacnejšie, zatiaľ čo prinášajú nižšie celkové náklady na vlastníctvo optimalizované pre verejné prostredie s funkciami, ako je predná obsluha, výnimočné záruky a inovatívne možnosti montáže.


Aplikácia potrebuje produkt ERALED
Pútavý a impozantný displej steny v atletických zariadeniach a štadiónoch, študentských strediskách alebo strediskách vzdelávacích zariadení Ak chcete prilákať nových športovcov a inšpirovať fanúšikov, ERALED UltraRes Series, ERALED QE Series, ERALED Mosaic Architectural Video Walls, ERALED DirectLight LED Video Walls, ERALED TWA Série LED video steny, série LED video steny ERALED TVH alebo série Clarity Matrix LCD Video Walls sú ideálne riešenia.
Interaktívne displeje pre vyhľadávanie ciest alebo informácie o študentoch ERALED je lídrom v technológii dotykovej obrazovky s produktmi od jednostranných displejov Ultra HD až po multi-užívateľské viacdotykové video steny s rozmermi do 300 " diagonálne v rade ERALED UltraRes, ERALED QE, ERALED EP, ERALED PS a Clarity Matrix MultiTouch.
Kompatibilita displeja s valcovacími vozíkmi Externé napájacie zdroje a flexibilná montáž VESA na niekoľkých displejoch s malým formátom ich robia ideálnymi pre použitie na valcovom vozíku, ideálny pre pohyb medzi učebňami v areáli školy.
Zobrazenie s vysokým rozlíšením a 3D displej pre výskum, vizualizáciu a simuláciu Nič sa nedá porovnávať s ohromujúcim rozlíšením a čistotou displeja ERALED UltraRes Series pre širokú škálu vizualizačných činností. Ak je potrebný 3D, ponuka ERALED sa rozširuje na dlaždicový systém Clarity Matrix 3D Video Wall.

Hot Tags: školské LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like