Digitálny LED displej

Digitálny LED displej

Digitálny LED signage displej Elektronické displeje v oblastiach s vysokou prevádzkou menia tvár našich verejných priestorov a možnosti digitálneho označovania sú všade. Či už sa používa na informačné správy, reklamu, zábavu alebo architektonickú atmosféru, tieto digitálne ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

LED signage LED displej

C (1)

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Elektronické displeje v oblastiach s vysokou dopravou menia tvár našich verejných priestranstiev a možnosti digitálneho označovania sú všade. Či už ide o informačné správy, reklamu, zábavu alebo architektonickú atmosféru, tieto digitálne signalizačné displeje môžu transformovať skúsenosti z nakupovania, práce a socializácie.

Spoločnosť ERALED je v popredí týchto trendov s ocenenými ponukami na zobrazovanie, ktoré sú navrhnuté pre náročnosť verejných zariadení a zároveň prinášajú krásne snímky, ktoré sa hodia k popredným svetovým značkám.

Prečo ERALED pre riešenia Digital Signage?
ERALED ponúka širokú škálu digitálnych značiek, ktoré zdieľajú silný súbor základných charakteristík.

Spoľahlivé pre verejné zariadenia
Z displejov s vysokým jasom až po robustný priemyselný dizajn kovových rámov, od redundantných napájacích zdrojov na technológiu ERO (Extended Ruggedness and Optics & trade;) spoločnosti ERALED pre obklady LCD obkladov, sú výrobky ERALED navrhnuté pre verejné priestory a dokážu vydržať požiadavky týchto prostredí.

Konfigurácia pre Ultimate Control
Z usporiadania voľných foriem architektonických video stien ERALED Mosaic na prakticky neobmedzenú mierku, ktorá umožňuje obrazové steny Clarity Matrix LCD akejkoľvek veľkosti, konfigurácie ERALED poskytujú flexibilitu pri inštalácii a dizajne.

Navrhnuté pre dizajnérov
Produkty ERALED na stenu a digitálne značenie sú navrhnuté tak, aby sa bezproblémovo spojili do profesionálneho prostredia. Voľne stojace podstavce, modré predné biele dokončenia alebo možnosti zhody farieb sú príkladmi tejto inovácie v práci. Produkty s digitálnou značkou ERALED majú tenký montážny profil, ktorý je v súlade s normami ADA bez dodatočných konštrukcií alebo nákladných vložiek.

Výnimočná hodnota pre integrátora a klienta
Riešenia firmy ERALED sú navrhnuté tak, aby návrh, inštalácia a údržba boli lacnejšie a mali nižšie celkové náklady na vlastníctvo optimalizované pre tieto verejné prostredie s funkciami, ako je predná obsluha a dizajn podsvietenia LED.


Aplikácia potrebuje produkt ERALED
Wow faktor v lobby alebo obchodné udalosti ERALED Mosaic architektonické video steny, ERALED DirectLight LED video steny alebo Clarity Matrix LCD video steny vytvárajú vnútorné billboardy, ktoré nastavujú tón pre priestor a budovanie značky.
Digitálne značenie chodby, ktoré informuje a vzdeláva
Séria ERALED PS pre vnútornú čitateľnosť vedie návštevníkov do vedomia. Výrobky sú namontované tenko pre zhodu ADA.

Séria ERALED QE s integrovaným prehrávačom médií ERALED ContentSmart & trade, 4K umožňuje užívateľom jednoducho nasadiť a spravovať digitálne zobrazovacie displeje, ktoré poskytujú správnu správu správnemu publiku v správny čas.

Video používané ako kreatívny architektonický materiál S modulárnymi technológiami, ako sú Clarity Matrix LCD Video Walls, od jedného displeja po stovky tvoriacich jednu video stene, sú možnosti nekonečné.
Spoločenské a mobilné skúsenosti sa dostali do ponorných fyzických prostredí s digitálnym označením
Interaktívna Clarity Matrix MultiTouch LCD Video Walls umožňujú jednému používateľovi alebo skupinám komunikovať s obsahom novými spôsobmi.

Zariadenia ERALED UltraRes a ERALED QE umožňujú interaktívne digitálne značenie alebo aplikácie zamerané na vyhľadávanie.

Trvalé zobrazenie digitálnych značiek pre reklamu na letiskách alebo vlakových termináloch Exkluzívna technológia ERO ERALED dodáva robustnosť a optické vylepšenia pre jasné prostredie a je k dispozícii s LCD video stenami Clarity Matrix, ERALED Mosaic, ERALED UltraRes a ERALED QE Series.

Hot Tags: digitálne signage led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like