P1.5625 mm LED displej s jemným pixelom

1,5625 mm LED displej s malým pixelovým rozlíšením zvýšil priemyselný štandard pre kvalitu obrazu a videa. Displej LED s malým pixelovým rozstupom poskytuje nové možnosti pre obsah predtým obmedzený na LCD video stenu. Menšie a prísnejšie rozmiestnenie pixelov vytvára detailnejší a ostrý vzhľad, čo robí tieto produkty ideálne, ak chcete do svojho miesta pridať prvok luxusu a vysokej kvality. LED displej s malým pixelovým rozstupom poskytuje reprodukciu farieb skutočnej farby a originálnu kvalitu obrazu s menším dostupným fyzickým priestorom pri bližšej vzdialenosti
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Pixel Pitch: 1,5625 mm

Konfigurácia pixelov: SMD1010

Hustota pixelov: 409600 pixelov / m2

Rozlíšenie modulu: 128 pixelov × 108 pixelov

Veľkosť modulu: 200 mm × 168,75 mm

Hmotnosť modulu: 0,4 KG

Modul Maximálna spotreba energie: 40W

Modul Maximálny prúd: 8A

Jas: 800 nastaviteľné

Obnovovacia frekvencia:> = 4800 Hz

Kontrastný pomer: 5000: 1

Úroveň spracovania farieb: 16 bitov

Rozmery skrine: 600 × 337,5 × 80 mm


C (1)


600x337.5mm P1.25-1.56 1.875 (6)

7 (001) .jpg

23.jpg

Modul, napájací zdroj, prijímacia karta a káble medzi skrinami sa dajú udržiavať vpredu.

Navyše, špeciálne navrhnutá skrinka môže byť inštalovaná aj z prednej strany, čo ju prispôsobuje stavu s obmedzeným priestorom. Predný servisný modul umožňuje jednoduchú údržbu, úsporu času a úsporu miesta.

Ultra vysoký rozlíšenie, aby sa dosiahlo prvotriedne zobrazenie

1 (001) .jpg

2 (001) .jpg


Displej LED s malým pixelovým rozstupom zvýšil priemyselný štandard pre kvalitu obrazu a videa.

Displej LED s malým pixelovým rozstupom poskytuje nové možnosti pre obsah predtým obmedzený na LCD video stenu.

Menšie a prísnejšie rozstupy pixelov vytvárajú podrobnejší a ostrý vzhľad, čo robia tieto produkty

ideálne, ak chcete do svojej polohy pridať prvok luxusu a vysokej kvality.

LED displej s malým pixelovým rozlíšením poskytuje reprodukciu farieb skutočnej farby a originálnu kvalitu obrazu

s menším dostupným fyzickým priestorom pri bližšej vzdialenosti pozorovania.

24 (001) .jpg

Nízke náklady na spájanie

S dokonalým pomerom panelov 16: 9 by mal byť displej s malým pixelovým rozstupom ERALED ľahko spojený v zhode s často používaným pomerom videa 4: 3 alebo 16: 9, čo by mohlo výrazne znížiť náklady na spojenie za dvojitých podmienok predpísaných zdroj signálu a určitú scénu.

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpgUI LCD displej

Zadná skrinka má LCD displej, ktorý zobrazuje napätie, teplotu, časovanie používania skrine pre každý použitý čas a celkový počet hodín používania. Napájacie a signálové svetlá indikujú stav skrinky.

1.jpg
2.jpgŽiadny kábel Data & Power

Všetko je spojené s konektorom typu pin. Bezdrôtová konštrukcia umožňuje rýchlu inštaláciu a stabilný prenos dát / sily.Podpora miniatúry medzery

Nízkonákladový spojovací mechanizmus by mohol účinne eliminovať tmavé alebo jasné čiary medzi panelmi a už viac nezabudne na inžinierov.

5.jpg
6.jpgPohodlné ako pre zavesenie, tak aj pre inštaláciu stohovania Špeciálny konštrukčný návrh, ktorý vám pomôže pri inštalácii podkladu alebo zavesenia bez akýchkoľvek nástrojov.

Rýchla montáž a demontážNie nástroje na inštaláciu obrazovky.


1 features.jpg

2 široký pozorovací uhol.jpg

3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg


4 test2 + 3.jpg

6 test 6 + 7.jpg

Displej ERALED je rýchlo rastúci energeticky úsporný, vysoko technologický zelený produkt, ktorý sa dnes v dnešnej dobe stáva starými tradičnými produktmi. Môžete ignorovať existenciu LED displeja. Avšak LED displej vás nikdy nebude ignorovať! LED displej sa objavuje v každom rohu sveta a každou sekundu sa s nami dotýka. Žijeme a dotýkame sa LED displeja každú sekundu, dokonca ani nevieme, že sa nazýva "LED displej".

LED displej modernizuje náš život, naše mesto, naše mesto. Je to tak móda, že ak sa udrží dôležité udalosti bez LED displeja. Nazýva sa to "out", "failed" atď.

Každé centrum, ulica, obchod, škôl, kostol, okno bolo tiež nainštalované obrovský LED displej teraz!

LED displej je základným potrebným vybavením pre centrálnu televíznu stanicu každej krajiny. Dokonca aj každá malá mestská televízia má teraz obrovský LED displej!

LED displej je tiež základným potrebným vybavením pre každý dôležitý športový štadión. Bez ohľadu na NBA alebo svetový pohár LED displej je vždy nevyhnutným vybavením. Dokonca aj pre niektoré športy, ktoré by ste sa mohli postarať aj s LED displejom, napríklad: Badminton, Tenis, Futbal, Volejbal, Goalball, Softbal, Speedball, Hádzaná, Rugby, Aikido, Lyžovanie, Zápas, Lukostreľba, Šport, Tanec, Šerm, Rybolov, Golf, Grappling, Gymnastika, Hokej, Hurling, Judo, Závodné, Tenis, Trampolining, atď.

Dokonca viac a viac taxiových dosiek bolo teraz vybavených LED displejom!

Avšak čo je LED displej na konci?

Než budeme úplne vedieť, čo LED displej je, mali by sme vedieť najprv niektoré základné časti. Rovnako ako: Čo je LED, čo je LED pixel, čo je LED modul, čo je LED modul, čo je LED skriňa atď? LED displej je nové zobrazovacie médium, ktoré používa LED diódy na zobrazenie obsahu. Každý LED displej je zložený z určitého množstva LED skriniek v riadku a stĺpcoch, každá LED skrinka je zložená z určitého množstva modulov LED v riadku a stĺpcoch, každý LED modul je zložený z určitého množstva LED pixelov v riadku a stĺpcoch , každý LED pixel je zložený z určitého množstva LED žiaroviek, každá LED žiarovka je zložená z určitého množstva LED čipu.

Takže najzákladnejšia najmenšia jednotka LED displeja je LED čip alebo LED žiarovky. Takže začneme od samého začiatku: koncept LED, LED čipu a LED lampy:

1. Koncept alebo definícia LED čipu: LED čip je polovodič, ktorý dokáže premeniť elektrickú energiu na viditeľné svetlo. Chemická zlúčenina použitá v LED dióde určuje jej farbu, jas a účinnosť.

2. Koncept alebo definícia LED diód: LED je krátka pre 3 slová: dióda vyžarujúca svetlo

Podľa typu zapuzdrenia LED čipov, LED žiarovky majú niekoľko rôznych typov, ako napríklad:

SMD (zariadenie na pripevnenie na povrch), DIP (Dual in Line balík), bodová matica atď.

Všeobecne sa specking LED žiarovky prichádzajú v dvoch základných foriem: SMD a DIP.

SMD LED displej je stále viac a viac populárny, pretože výhody dokonalého: zmiešanie farieb schopnosť, žiadny farebný posun v extrémnych uhloch, oveľa širší pozorovací uhol v porovnaní s DIP. Dôležitým dôvodom, prečo je SMD viac populárne, je rozlíšenie LED displeja SMD oveľa vyššie ako displej LED DIP. Napríklad najmenší pixel pre DIP LED displej je 10 mm. Najmenší rozstup pixelov pre SMD LED displej je však 3,2 mm, čo znamená 9-násobné rozlíšenie vyššie ako zobrazenie LED DIP. LED diód SMD je navyše úspornejšie a cena je tiež nižšia ako LED displej DIP

Podľa SMD LED zapuzdrenej veľkosti, SMD LED môže byť klasifikovaný na niekoľko modelov, ako sú: 0606 SMD, 0808 SMD, 0909 SMD, 1010 SMD, 1515 SMD, 2020 SMD, 2121 SMD, 3528 SMD, 1921 SMD, 2525 SMD, 2727 SMD, 3535 SMD, 5050 SMD atď

SMD 1921, 2525, 2727, 3535, 5050 sa používa pre vonkajšie vodotesné modely, iné sa používajú pre vnútorné modely bez vodotesnosti.

Podľa SMD LED zapuzdrenej farby :, SMD LED môže byť klasifikovaná ako čierne LED žiarovky a biele LED diódy.

SMD čierne LED žiarovky:

5.jpg

SMD biele LED diódy:

6.jpg

Čierny SMD je o 50% nižší jas, ale je jasne viditeľný pri slnečnom svetle, pretože kontrastný pomer je vyšší, šedá je vyššia, ako vidíte z nižšie uvedeného 2 SMD bieleho LED displeja a skutočného porovnania SMD čierneho LED displeja pri slnečnom svetle stav. Pod obrázkom zobrazíte: ľavý biely SMD LED displej, vpravo je celkom čierny SMD LED displej:

9.png

10.png

LED displej a obnovovacia frekvencia

Čo je obnovovacia rýchlosť pre LED displej?

Obnovovacia frekvencia LED displeja je počet krát za sekundu, kedy sa na displeji zobrazuje hardvér s LED displejom. Toto je odlišné od miery frekvencie snímok v tom, že obnovovacia frekvencia pre LED displej obsahuje opakovaný výkres identických rámcov, zatiaľ čo snímková frekvencia meria, ako často môže zdroj videa napájať celý rámec nových dát na displej.

Napríklad väčšina filmových projektorov postupuje z jedného záberu na druhý 24krát za sekundu. Každý rám sa však dvakrát alebo trikrát rozsvieti skôr, ako sa premietne ďalší rám pomocou uzávierky pred svietidlom. Výsledkom je, že videoprojektor pracuje s rýchlosťou 24 snímok za sekundu, ale má obnovovaciu frekvenciu 48 alebo 72 Hz.

Zvýšenie obnovovacej frekvencie na zníženie blikania LED displeja

Na displeji LED sa zvýšenie obnovovacej frekvencie znižuje blikanie, čím sa znižuje namáhanie očí. Ak je však nastavená rýchlosť obnovovania, ktorá presahuje odporúčané hodnoty pre LED displej, môže dôjsť k poškodeniu displeja.

Bežne náš LED displej ERALED LED displeja má obnovovaciu frekvenciu nad 300 Hz, čo je viac ako päťnásobok obnovovacej frekvencie normálnej katódovej televízie, ktorá je 50 Hz (PAL a SECAM) alebo 60 Hz (NTSC). Pre futbalové štadióny (LED LED displej na štadióne a obvodový LED displej) náš LED displej môže dosiahnuť obnovovací kmitočet nad 800 Hz, čo znamená, že pri nahrávaní s videokamerou a televíznom vysielaní nebudú blikať.

Životnosť nášho LED displeja

Aký je životný čas pre náš LED displej?

Životnosť nášho LED displeja je viac ako 100 000 hodín, ale záleží na tom, ako sa klient stará o LED displej a ako sa používa. Keď životnosť LED displeja dosiahne 100 000 hodín, znamená to, že jas LED diód LED displeja je asi 50% pôvodného jasu, v závislosti od niekoľkých faktorov, ktoré zväčšia LED displej alebo dosiahnuť 100 000 hodín.

Najdôležitejšími faktormi sú:

LED displej Údržba

LED displej Teplota

LED displej Ochrana napájania

LED Chip Packaging

LED displej Údržba

Údržba je veľmi dôležitý faktor, prašné prostredie vyžaduje častejšiu údržbu LED displeja než čisté prostredie. Spájkovanie LED čipov môže vyschnúť a prasknúť, čo si vyžaduje časté zmeny častí LED modulov a prijímaných kariet.

LED displej Teplota

Teplota LED displeja je veľmi dôležitá na to, aby bola v chlade. V horúcom prostredí je rozumné inštalovať chladiaci systém vnútri LED displeja, aby sa predišlo prehriatiu.

LED displej Ochrana napájania

Elektrické špičky môžu vyvinúť väčšiu silu na elektrické komponenty, čo skracuje životnosť. Je rozumné inštalovať ochranu, ktorá dokáže ovládať vrcholy.

LED Chip Packaging

Obalový materiál s čipmi LED je tiež veľmi dôležitá premenná, ktorá určuje životnosť LED displeja. Napríklad žehlička má menej životnosti než balóniky s LED diódami. Okrem železa je viac žieravá ako meď.

Koľko stojí LED displej alebo LED displej?

Cena alebo cena LED displeja, LED displeja alebo elektronického billboardu závisí od dvoch premenných. Tieto dve premenné sú celková veľkosť LED displeja a celkové rozlíšenie LED displeja.

Celková veľkosť LED displeja: Čím väčšia alebo väčšia LED dióda, tým vyššie náklady. Ceny sú založené na USD / m2, čo znamená, že ak celková veľkosť je 24 m2, cena bude 24 vynásobená cenou za m2.

Celkové rozlíšenie displeja: Čím viac pixelov alebo viac LED diód má displej vyššiu cenu, tým viac bude. Napríklad ak je displej 12sqm a má 49 000 pixelov, bude to lacnejšie, ak bude LED displej 12sqm so 120 000 pixelmi. Je to preto, lebo na displej sa umiestni viac LED svietidiel, čo je vyššia cena. Ale na druhej strane, čím viac LED displej má, tým vyššie budú detaily videí a obrázkov, ktoré LED displej bude publikovať.

Prečo LED displej má rôzne náklady a ceny?

Všetko závisí od potrieb zákazníkov. Niektorí zákazníci chcú verejnosť vidieť svoj LED displej zo vzdialenosti 10 metrov a ďalej, iní od 20 metrov a viac. Čím väčšie rozlíšenie / m2 zobrazenia má bližšie bude vzdialenosť sledovania bez straty podrobností pri pohľade na obrazovku z blízkosti. Preto vždy potrebujeme klienta, aby nám odpovedal na niekoľko otázok, aby sme určili správnu veľkosť a rozlíšenie LED displeja a prijali správny návrh. Nič nie je predurčené, ale na základe potrieb klienta.

Ak chcete vedieť, aké sú naše ceny za meter štvorcový, dajte nám prosím vedieť a zavolajte nám, alebo kontaktujte nás napísaním e-mailu alebo online rozhovoru. Môžeme vám posielať naše ceny a môžete zistiť, aké budú správne rozmery a správne rozlíšenie vášho LED displeja, ktorý vyhovuje vášmu rozpočtu.


Vyšetrovanie