P1.667 mm LED displej s úzkym pixelovým rozstupom

P1.667 mm LED displej s úzkym pixelovým rozstupom

1,667 mm LED displej s malým pixelovým rozlíšením zvýšil priemyselný štandard pre kvalitu obrazu a videa: ► Gapless inštalácia, širší uhol pohľadu, dobrá rovnomernosť farieb ► Mäkké obrázky, zelená a ochrana životného prostredia ► Vysoká obnovovacia frekvencia, s kolíkovým kolíkom na zabezpečenie dobrej rovinnosti ►16bitové šedé spracovanie, farebný výraz prirodzenejší
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Rozsah pixelov: 1,667 mm

Konfigurácia pixelov: SMD1010

Hustota pixelov: 360000 pixelov / m2

Rozlíšenie modulu: 120 pixelov × 180 pixelov

Veľkosť modulu: 200 * 300 mm

Hmotnosť modulu: 0,4 KG

Modul Maximálna spotreba energie: 40W

Modul Maximálny prúd: 8A

Jas: 800 nastaviteľné

Obnovovacia frekvencia:> = 4800 Hz

Kontrastný pomer: 5000: 1

Úroveň spracovania farieb: 16 bitov

Rozmery skrine: 400 × 300 × 66 mm

P1.667373 (001) .jpg

IMG_5484.jpg

IMG_5485.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg


1 features.jpg

4 test2 + 3.jpg

5 test4 + 5.jpg


LED displej s malým pixelovým rozstupom sa tiež nazýva LED displej s jemným rozlíšením, úzkym pixelovým rozstupom LED displeja, ktorý je rýchlo sa rozvíjajúcim trhom a je populárny, pretože výhody bezšvíkového, vysokého kontrastu, vyššej jasnosti, vyššej stupne šedej atď.

Displej LED s malým pixelovým rozstupom zvýšil priemyselný štandard pre kvalitu obrazu a videa. Displej LED s malým pixelovým rozstupom poskytuje nové možnosti pre obsah predtým obmedzený na LCD video stenu. Menšie a prísnejšie rozmiestnenie pixelov vytvára detailnejší a ostrý vzhľad, čo robí tieto produkty ideálne, ak chcete do svojho miesta pridať prvok luxusu a vysokej kvality. Displej LED s malým pixelovým rozstupom poskytuje reprodukciu farebných farieb a čistú kvalitu obrazu s menším dostupným fyzickým priestorom pri bližšej vzdialenosti.

Dokonca aj pomerne malý rozmer LED s malým pixelovým rozstupom môže mať extrémne vysoké rozlíšenie. LED displej s malým pixelovým rozstupom produkuje viac tepla ako tradičné pixelové rozteče, pretože viac dizajnov je spojených s viacerými LED diódami. Výkon LED displeja s malým pixelovým rozlíšením závisí od správy tohto tepla, aby reprodukcia farieb a jas dosiahli špičkový výkon. Náš LED displej s malým pixelovým rozlíšením bez námahy riadi teplo, s polovičnou spotrebou energie štandardného priemyselného riešenia a chladnej prevádzky aj pri plnom jasu.

Malý pixelový rozstup zobrazuje hlavne modely, ktorých rozstup pixelov nie je väčší ako 2,5 mm, napríklad P2.5mm, P2.0mm, P1.923mm, P1.875mm, P1.667mm, P1.562mm, P1.25mm, P1.2mm, P1.0mm, P0.88mm, P0.75mm atď. Malý pixel pitch LED displej potrebuje vysoko presný SMT stroj na výrobu, pretože bežný SMT stroj môže len produkovať pixel pitch, ktorý je väčší ako 2,5 mm. Naša továreň má najprísnejší vysoko rýchlostný stroj SMT s najvyššou presnosťou od Japonska Yamaha, ktorý je vybavený pre výrobu malých pixelových rozmerov s LED displejom. Malý obrazový stĺp s LED displejom sa v posledných 2 rokoch zvyšuje o viac ako 70% a stále sa zvyšuje oveľa rýchlejšie ako konvenčné výrobky.

FAQ:

Potrebujem široký displej s malým pixelovým rozstupom na prehrávanie filmov 16: 9?

Prehrávanie videí na displeji s malým pixelovým rozstupom

Ak chcete prehrať videozáznamy na displeji LED s malým pixelovým rozstupom, video súbor sa načíta do softvéru so zobrazením LED s malým pixelom, ak je formát vo formáte AVI alebo MPEG. Ďalšou možnosťou je, že video (y) alebo reklama (y) sú umiestnené na DVD a môžu byť načítané malým pixelovým rozstupom LED displej softvér priamo z DVD. Ale otázka bude: "V akom pomere stránok musím vyrobiť svoje video?". Odpoveď je veľmi jednoduchá a bude vysvetlená v tomto článku!

Široký displej a režim Letterbox pre LED displej s malým pixelovým rozstupom

DVD prehrávač alebo Blu-ray je možné pripojiť k ľubovoľnému LED displeju s malým pixelovým rozstupom, ale s širokouhlým LED displejom s malým pixelovým rozstupom získate najväčší zážitok z prezerania. DVD-Video podporuje viac pomerov strán. Videozáznam uložený na disku DVD vo formáte 16: 9 je vodorovne stlačený na pomer 4: 3 (štandardný TV). Pri širokom displeji LED displej s malým pixelovým rozstupom sa zväčšený obraz zväčšuje o LED indikátor s rozstupom malých pixelov na pomer strán 16: 9.

DVD video prehrávače a video súbory výstupné širokouhlým Displej video na LED displeji s malým pixelovým rozstupom tromi rôznymi spôsobmi

Letterbox (pre LED displej s malým pixelovým rozstupom 4: 3)

Posúvanie a skenovanie (pre zobrazenia 4: 3)

Anamorphic alebo nezmenené (pre široký LED displej s malým pixelovým rozstupom)

V širokom režime zobrazenia alebo listovej schránky, ak je film väčší ako 16: 9 (a väčšina z nich), budú pridané tenké čierne pruhy v hornej a spodnej časti výrobného času alebo strany budú orezané. Videozáznam uložený vo formáte 4: 3 sa prehrávačom nezmení. Zobrazí sa normálne na displeji 4: 3. Široké zobrazovacie systémy buď roztiahnu vodorovne alebo pridajú do strán bočné čierne pásy.

Pokročilý procesor Live Video pre malý pixelový rozstup LED displeja

S naším pokročilým procesorom živého videa je možné obrázok upraviť horizontálne a vertikálne tak, aby obraz alebo video zodpovedali zobrazeniu. Ďalšou možnosťou je vytvoriť video v správnom pomere k obrazovke vzhľadom na to, že niektoré zobrazenia majú nepárne veľkosti, ktoré robia pomer strán širší alebo dlhší.

Záver Aspekt Pomer stránok s malým pixelovým rozstupom

Nie je potrebné mať širokouhlý LED displej s malým pixelovým rozstupom na prehrávanie rôznych druhov filmov, videoklipov a obrázkov a animácií. Malý pixelový rozstup LED displeja môže hrať akýkoľvek pomer strán, hoci je možné, že obrázok bude orezaný, čím zostane čierna čiara v hornej, dolnej, ľavej alebo pravej časti obrazu. Ale s pokročilým procesorom živého videa ho možno odstrániť, hoci obraz sa trochu deformuje v závislosti od pomeru strán.

1. Koncept alebo definícia LED čipu: LED čip je polovodič, ktorý dokáže premeniť elektrickú energiu na viditeľné svetlo. Chemická zlúčenina použitá v LED dióde určuje jej farbu, jas a účinnosť.

2. Koncept alebo definícia LED diód: LED je krátka pre 3 slová: dióda vyžarujúca svetlo

Podľa typu zapuzdrenia LED čipov, LED žiarovky majú niekoľko rôznych typov, ako napríklad:

SMD (zariadenie na pripevnenie na povrch), DIP (Dual in Line balík), bodová matica atď.

Všeobecne sa specking LED žiarovky prichádzajú v dvoch základných foriem: SMD a DIP.

SMD LED displej je stále viac a viac populárny, pretože výhody dokonalého: zmiešanie farieb schopnosť, žiadny farebný posun v extrémnych uhloch, oveľa širší pozorovací uhol v porovnaní s DIP. Dôležitým dôvodom, prečo je SMD viac populárne, je rozlíšenie LED displeja SMD oveľa vyššie ako displej LED DIP. Napríklad najmenší pixel pre DIP LED displej je 10 mm. Najmenší rozstup pixelov pre SMD LED displej je však 3,2 mm, čo znamená 9-násobné rozlíšenie vyššie ako zobrazenie LED DIP. LED diód SMD je navyše úspornejšie a cena je tiež nižšia ako LED displej DIP

Podľa SMD LED zapuzdrenej veľkosti, SMD LED môže byť klasifikovaný na niekoľko modelov, ako sú: 0606 SMD, 0808 SMD, 0909 SMD, 1010 SMD, 1515 SMD, 2020 SMD, 2121 SMD, 3528 SMD, 1921 SMD, 2525 SMD, 2727 SMD, 3535 SMD, 5050 SMD atď

SMD 1921, 2525, 2727, 3535, 5050 sa používa pre vonkajšie vodotesné modely, iné sa používajú pre vnútorné modely bez vodotesnosti.

Podľa SMD LED zapuzdrenej farby :, SMD LED môže byť klasifikovaná ako čierne LED žiarovky a biele LED diódy.

SMD čierne LED žiarovky:

5.jpg

SMD biele LED diódy:

6.jpg

Čierny SMD je o 50% nižší jas, ale je jasne viditeľný pri slnečnom svetle, pretože kontrastný pomer je vyšší, šedá je vyššia, ako vidíte z nižšie uvedeného 2 SMD bieleho LED displeja a skutočného porovnania SMD čierneho LED displeja pri slnečnom svetle stav. Pod obrázkom zobrazíte: ľavý biely SMD LED displej, vpravo je celkom čierny SMD LED displej:

1.png

2.png

Čo znamenajú Gray?

Šedé stupne znamenajú jednu farbu od triedy najtmavšej až po najjemnejšiu. Viac gramových stupňov znamená viac farieb a viac definícií.

Čo znamená frekvencia obnovovania?

Rámová rýchlosť transformácie, vyššia, pohodlnejšia, keď ju hľadáme, pretože nie je žiadne oneskorenie zobrazenia obrazu

Čo znamená spôsob jazdy?

Metóda jazdy znamená používať ovládač IC na ovládanie LED, 1/1 skenovanie znamená jeden kolík na ovládanie jednej LED. zvyčajne sa používa na vonkajšie použitie. Máme 1 / 2,1 / 4,1 / 8,1 / 16 pre Indoor, pretože to bude mať vplyv na jas a spotrebu LED.

Čo znamená Driving IC?

Jazda IC znamená riadiť LED diódy, LED diódy zvyčajne majú konštantný prúd 0,16 mA až 1,2 mA. takže je dôležité, aby obrazovka používala dobrý Driving IC, použili sme MBI5153.5045 atď.

Čo znamenajú stupne ochrany?

IP65 znamená vodotesnosť a ochranu proti prachu. takže môže byť použitý v exteriéri, ak sa IP54 použije vo vnútri

Bude mať výrobok vypínač alebo zostane zapnutý, ak je pripojený?

Môžeme zapnúť / vypnúť napájanie pomocou nášho softvéru riadiaceho systému, takže ho môžete zapnúť / vypnúť prostredníctvom počítača. Môžeme tiež nastaviť, kedy je obrazovka vypnutá a keď je obrazovka zapnutá.

Môžu byť obrázky na tomto zariadení aktualizované iba pomocou rozhrania RS232 alebo môžu byť ovládané z iného miesta cez Bluetooth? Čo sa týka diaľkového ovládania?

Teraz máme riadiaci systém asynchrónie. máme na obrazovke prijímaciu kartu, integruje mikrosystém, ktorý má funkciu pre ukladanie a prehrávanie videa. má externé rozhranie s USB, CF kartou, SD / MMC kartou na ukladanie video súborov. stačí upraviť video vo vašom počítači a potom ho skopírovať do externého zariadenia. to môže prehrávať MPEG, AVI, RM, MP3 a tak ďalej. celkový počet pixelov, ktoré môže ovládať, je 320 x 192 bodov. takže ho môžete použiť na malej obrazovke.

Počítač diaľkového ovládania môže spravovať a monitorovať skupinu vedených televíznych sietí cez internet alebo lan.

Koľko vlhkosti môže tento výrobok odolávať?

Pracovná vlhkosť sitov je 10% -95% RH a pracovná teplota je -20 až +60 stupňov. bude to bežne pracovať v krutom počasí.

Aké sú rozdiely medzi obrazovkami INDOOR a OUTDOOR?

Z celkového hľadiska je rozdiel medzi vnútornými a vonkajšími obrazovkami nasledovný: # 1 - Rozlíšenie: keďže vonkajšie obrazovky sa zvyčajne sledujú z väčších vzdialeností, nepotrebujú najvyššie rozlíšenie (z veľkej vzdialenosti ľudské oko nediskriminuje malé detaily vždy). Náklady spôsobené veľkými rozmermi sú preto kompenzované nižším rozlíšením, ktoré je potrebné na dosiahnutie dobrej kvality obrazu.

Čo je synchrónny riadiaci systém?

Znamená to, že pri prehrávaní nie je potrebný dátový kábel a počítač, práve upravte najskôr súbory na prehrávanie s počítačom a skopírujte ho dátovým káblom do USB, CF karty, SD / MMC karty. A vložte kartu do externého rozhrania prijímacej karty, potom sa na obrazovke budú prehrávať upravované súbory.

Čo je to odosielacia karta / prijímacia karta?

Odoslanie karty na odosielanie signálu DVI (grafická karta s rozhraním DVI singal prechod DVI singálu na vysielaciu kartu) na obrazovku, prijímanie karty + rozbočovač pre odosielanie signálu DVI do všetkých modulov

Kam by bol kábel DVI pripojený?

DVI signál, Grafická karta na odosielanie karty na prijímaciu kartu + hub kartu na obrazovkách. stačí použiť dátový kábel RJ-45 na pripojenie vysielacieho a prijímacieho kariet.

Aké je použitie grafickej karty a hub karty a kde by sa umiestnila?

Grafická karta je pevná v rozhraní PCI alebo VGA na základnej doske počítača. karta rozbočovača upevnená na prijímacej karte na rozšírenie signálu

LED displej je video displej, ktorý používa svetelné diódy. Panel LED je malý displej alebo je súčasťou väčšieho displeja alebo displeja. Obyčajne sa používajú vo vonkajších priestoroch v obchodných značkách a billboardoch av posledných rokoch sa tiež bežne používajú na miestach určených pre verejnú dopravu. LED panely sa niekedy používajú ako osvetlenie, na účely všeobecného osvetlenia, osvetlenia úloh alebo rovnomerného osvetlenia namiesto zobrazenia.

Typy LED displeja

Existujú dva typy panelov LED: konvenčné (s použitím diskrétnych LED) a panelov montovaných na povrch (SMD). Väčšina vonkajších displejov a niektorých vnútorných displejov je postavená na diskrétnych diódoch LED, ktoré sú tiež známe ako samostatné LED diódy. Klastra červených, zelených a modrých diód je spojená s cieľom vytvoriť plnofarebný pixel, zvyčajne štvorcový. Tieto pixely sú oddelené rovnomerne od seba a merajú sa od stredu k stredu pre absolútne rozlíšenie pixelov. Najväčší LED displej na svete je dlhý viac ako 1 500 stôp (457,2 m) a nachádza sa v meste Las ERALED v Nevade, ktorá pokrýva skúsenosti Fremont Street. Najväčšia LED televízia na svete, centrum Hung Video Display na štadióne Cowboys, je 160 x 72 stôp (49 x 22 m) a 1170 m 2 (1070 m 2).

Väčšina vnútorných displejov na trhu je postavená pomocou technológie SMD - trend, ktorý sa teraz rozširuje na vonkajší trh. SMD pixel pozostáva z červených, zelených a modrých diód namontovaných na čipovej sade, ktorá je potom namontovaná na doske PC vodiča. Jednotlivé diódy sú menšie ako pinhead a sú nastavené veľmi blízko sebe. Rozdiel je v tom, že maximálna vzdialenosť zobrazenia je znížená o 25% z diskrétnej diódy s rovnakým rozlíšením.

Použitie na vnútornej ploche všeobecne vyžaduje displej, ktorý je založený na technológii SMD a má minimálny jas 600 kandelov na meter štvorcový (cd / m², niekedy neformálne nazývaný nits). To bude zvyčajne viac ako dostatočné pre firemné a maloobchodné aplikácie, ale za vysokých okolitých svetelných podmienok môže byť vyššia jasnosť požadovaná pre viditeľnosť. Módové a auto show sú dva príklady osvetlenia vysokého jasu, ktoré môže vyžadovať vyšší jas LED. Naopak, ak sa displej môže zobraziť v snímke v televíznom štúdiovom setu, často sa to vyžaduje pre nižšie úrovne jasu pri nižších farebných teplotách (bežné zobrazenia majú biely bod 6500 až 9000 K, čo je oveľa modrejšie ako bežné osvetlenie na televíznej výrobnej zostave).

Pri vonkajšom použití je pre väčšinu situácií potrebných minimálne 2000 cd / m², zatiaľ čo typy s vyšším jasom až do 5000 cd / m² dokážu ešte lepšie zvládnuť priame slnečné svetlo na displeji. (Jas panelov LED môže byť znížený z navrhnutého maxima, ak je to potrebné.)

Vhodné miesta pre veľké zobrazovacie panely sú identifikované faktormi, ako sú zorné pole, požiadavky na plánovanie miestnych orgánov (ak sa má inštalácia stať polostále), prístup k vozidlám (vozidlá nesúce displej, displeje namontované na vozidle alebo žeriavy) beží na napájanie a video (účtovanie vzdialenosti a požiadaviek na bezpečnosť a ochranu zdravia), výkon, vhodnosť zeme pre umiestnenie displeja (ak nie sú žiadne potrubia, plytké odtoky, jaskyne alebo tunely, ktoré nemusia byť schopné podporovať ťažké bremená) a prekážky nad hlavou.


Hot Tags: P1.667 mm úzke pixel ihrisko LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like