Flexibilný panel s mäkkými LED displejmi

Flexibilný panel s mäkkými LED displejmi

Flexibilný displej s mäkkými LED displejmi SMD Indoor Flexibilný LED displej Panel s najvyššou úrovňou farebnej rovnorodej funkcie Soft LED Display Panel Funkcia Soft Led modul je veľmi tenký, veľmi ľahký a najflexibilnejší na navrhovanie tvarov, efektov všetkých typov, oblúkov v ľubovoľných uhloch. Pri opakovanom zakrivení nebude ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Flexibilný panel s mäkkými LED displejmi

SMD Indoor Flexibilné LED displej Panel s najvyššou jednotnou farbou

Funkcie panelu s mäkkými LED displejmi

mäkký modul LED je veľmi tenký, veľmi ľahký a veľmi flexibilný na dizajn tvarov, efektov v akýchkoľvek typoch, oblúky v ľubovoľných uhloch. Pri opakovanom zakrivení sa nerozbije LED diódy ani dizajn krytov masiek.

1.Flexibilný dizajn, umožňuje možnosti komplikovanejších tvarov pre video show.

2.Skladanie obrazovky s mäkkými LED modulmi priamo, šetrí čas a úsilie, jednoduché ovládanie.

3.LED moduly s mäkkou maskou na dosiahnutie najlepšej farebnej rovnomernosti a šedej farby a tiež chránia LED diódy. Pripojenie pomocou magnetu, ľahko sa montuje a rozoberá, je to údržba vopred.

4.Ne skrine kovový rám, drasticky odpočítať screen weight.we môže navrhnúť akýkoľvek tvar štruktúry, ako budete potrebovať.

5.Prehľadné riadenie kvality a dlhodobé skúsenosti s aplikáciami preverili stablity a vynikajúci výkon pomocou Epistar LED a MBI5124 Driving IC pre vysokú obnovovaciu frekvenciu a výkon.

6.Widely aplikované vo forme tvaru stage / výstava / nákupné centrum atď


Výhody flexibilného panelu LED displeja

1. Vysoko žiarivé 3-palcové LED diódy SMD s najlepšou sadu plastových obalov nie sú ľahko poškodené a zabezpečujú najlepší pozorovací uhol.
2. Konštantný prúd čipu IC MBI514 na zníženie spotreby energie a vyvoláva stabilitu, Jednoduchý modulárny dizajn pre jednoduchú údržbu.
3Neat vzhľad, nízka hmotnosť, malé rozmery a bezpečný systém napájania s nízkym napätím 5V spôsobujú, že modul je atraktívnejší.
4.Vďaka svojim vyhadzovacím otvorom a konštrukcii 4 v konzole je možné ho použiť na vnútornom zakrivenom ovládanom displeji a okrúhlej obrazovke.
5. Okrem toho efekt s vysokým rozlíšením prináša farebnú rovnomernosť a mäkká farba je vhodná na prezeranie interiérov v blízkej vzdialenosti.

Flexible LED module2367.jpg

Flexible LED display22.jpg

Flexible LED module1834.jpg

Flexible LED module2214.jpg

Flexible LED module2364.jpgHot Tags: flexibilný panel s LED displejom, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like