Mäkká LED obrazovka

Mäkká LED obrazovka

Mäkká LED obrazovka Použitie: nákupné centrá, múzeá, krajiny a tabule a pod. Ultra tenké a ľahké Vyrobené z polykarbonátových materiálov, displej je veľmi tenký a ľahký. Napríklad WN4 váži 0,8 kg / modul a 9,76 kg / m2 a je iba 29 mm hrubý; Wave séria je tak ľahko tvarovateľná ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Mäkká LED obrazovka
Aplikácia: nákupné strediská, múzeá, krajina a nástenné tabule atď.

 •  

 • Ultra tenké a ľahké

  Z polykarbonátových materiálov je displej veľmi tenký a ľahký. Napríklad WN4 váži 0,8 kg / modul a 9,76 kg / m2 a je iba 29 mm hrubý; Séria Wave je tak ľahko tvarovateľná a prepravovaná, aby mohla uspokojiť rôzne aplikácie.

  Kreatívne zakrivené displeje, flexibilné a umelecké

  Kreatívne zobrazenia "WN4" majú jedinečnú umeleckú krásu. Vynikajúci dizajn prispieva k horizontálnej a vertikálnej deformovanej ohýbacej zostave, čo umožňuje dosiahnuť "S" tvaru, okrúhle, konkávne, konvexné a zakrivené.

  Predný a zadný prístup pre jednoduchú inštaláciu a údržbu

  Predný a zadný prístup je dostupný pre jednoduchú a rýchlu inštaláciu s nástrojom údržby do jednej minúty. Na pripojenie modulov a pripojenie modulu a ovládacej skrinky sa používajú konektory napájacieho napájacieho kábla (pripojenie za tepla), čím sa dosiahne rýchla údržba a výmena každého modulu.

  Bezproblémové, bezpečné a pekné

  Naše unikátne patentované techniky zabezpečujú bezproblémové spájanie a skryté PCB, ako aj ochranu elektronických súčiastok, drôtov, dodávateľa elektrickej energie, integrovaných signálnych vedení, robia skriňu bezpečnú, peknú a pohodlnú na pripojenie a odpojenie.

  Jedna ovládacia skrinka môže načítať šesť modulov


Hot Tags: mäkké led obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like