Sphere LED obrazovka

Sphere LED obrazovka

Sphere LED Screen Sphere LED panel LED diódy sa čoraz viac používajú na nahradenie tradičných nástrojov reklamy kvôli ich bezkonkurenčnej vizuálnej skúsenosti a dynamike. LED guľa je jedným takým prelomom v technológii LED displeja. LED gule môžu byť prispôsobené ľubovoľnej veľkosti a rozte ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Sphere LED obrazovka

ball-shape-display-p4.8-smd3528-1200mm-priemer-usd-per-set-0002.jpg


Sphere LED panel

LED obrazovky sú čoraz viac používané na nahradenie tradičných nástrojov reklamy, pretože majú bezkonkurenčnú vizuálnu skúsenosť a dynamiku. LED guľa je jedným takým prelomom v technológii LED displeja. Sférky LED môžu byť prispôsobené ľubovoľnej veľkosti a rozstupu pixlov, ako je to potrebné pre aplikáciu. Môžu byť zavesené zo stropu, podporované zo zeme alebo dokonca vyrobené pre prenosné použitie. Môžu byť vyrobené zo špeciálneho hliníkového materiálu, ktorý je veľmi ľahký a lepšie na odvádzanie tepla.


Najväčšou výhodou LED Sphere je jeho 360-stupňové prezeranie. Vzhľadom na svoju jedinečnú štruktúru je určite upúta pozornosť svojich divákov a pomáha inzerentom obrovským spôsobom. LED sféra nájde svoje aplikácie v múzeách, planetáriách, výstavách, športovom štadióne, letiskách, hoteloch, železničnej stanici, nákupných centrách, baroch atď.


Cylindrical LED video stenu je ďalším príkladom inovatívnych infraštruktúr prostredníctvom technológie; živý príklad možno považovať za národnú burzu v Číne. ERALED má nainštalovaný ohromujúci 3 mm bezšvový cylindr s LED diódami. Spolu s inovatívnym v tvare LED valec tiež prináša efektívne posúvanie obsahu ako text, videá, grafy.

1 features.jpg


Hot Tags: sphere led screen, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like