Kriketové LED Scoreboardy

Kriketové LED Scoreboardy

Cricket LED Scoreboards Elektronické kriketové tabuľky ERALED pomáhajú informovať dav o zápase. Zobrazovať skóre a štatistiky hráča, ako aj inú dôležitú zhodu. Prepáčte, niečo sa pokazilo. Vlastné vzory Nechajte ERALED prispôsobiť bodové riešenie, aby vyhovovalo vašim klubovým zariadeniam, ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Kriketové LED Scoreboardy


Elektronické kriketové tabuľky ERALED pomáhajú informovať dav o zápase. Zobrazovať skóre a štatistiky hráča, ako aj inú dôležitú zhodu.
Prepáčte, niečo sa pokazilo.
Vlastné vzory
Nechajte ERALED prispôsobiť bodové riešenie, aby vyhovovalo zariadeniu, potrebám a rozpočtu vášho klubu.
ERALED navrhuje a vyrába vlastné elektronické kriketové tabuľky pomocou číslic, ktoré zvyšujú viditeľnosť a celkový dojem z tabuľky. Naši technici budú prehľadávať klubové zariadenia a poskytovať prispôsobené bodové riešenie, ktoré bude vyhovovať rôznym požiadavkám a rozpočtom. Od profesionálneho kriketového ihriska až po malé dedinské kluby má ERALED správne riešenie.
Aktualizujte existujúcu databázu batérií nahradením fascie a dodatočnou inštaláciou elektronických komponentov. Toto je zvyčajne tradičnejšia tabuľka, v ktorej je strelec umiestnený vo vnútri skóre a môže byť tiež riadený rádiom. Ponúkame tiež bezplatnú konzultačnú službu.

Hot Tags: cricket led scoreboards, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like