Pari-Mutuel LED displej

Pari-Mutuel LED displej

Pari-Mutuel LED displej Vytváranie dokonalého pretekárskeho prostredia pre zákazníkov. Od komunikácie tote informácií, výsledkov pretekov, štatistiky a podmienok skladieb až po prezentáciu živých vysielaní a okamžité prehrávanie, riešenia ERALED pari-mutuel môžu zlepšiť preteky pre účastníkov na ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Pari-Mutuel LED displej


Vytvorenie konečného pretekárskeho prostredia pre patrónov.
Od komunikácie tote informácií, výsledkov pretekov, štatistiky a podmienok skladieb až po prezentáciu živých kanálov a okamžité prehrávanie, riešenia ERALED pari-mutuel môžu zlepšiť preteky pre účastníkov na každom mieste.


Na vytvorenie konečného pretekárskeho prostredia zobrazujú videoprojektory ERALED 281 miliárd farieb na poskytovanie pretekárskeho pokrytia, od informácií z tabuľky, výsledkov závodov a reklám až po živé video a okamžité prehrávanie.


K dispozícii v širokej škále veľkostí matice a bodových bodov, Galaxy & reg; zobrazenia sa ukázali naozaj všestranné. Implementované do tabuľky tote, Galaxy & reg; zobrazuje inzerciu komerčných sponzorov, informuje patrónov o kurze, dostihy a podmienky trate a baví sa grafikou a animáciami.


Hot Tags: pari-mutuel led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like