Športový štadión Arenas LED displej

Športový štadión Arenas LED displej

Športové štadióny arény LED displej SPORT LED displej STADIUMS LED obrazovka ARENAS LED video stojanová obvodová LED zobrazovacia tabuľa Zapojte fanúšikov do úplne novej hry! Zapojte, vzrušujte a nechajte fanúšikov znovu a znovu prežívať moment pomocou technológie ERALED LED. Využite energiu davu a ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Športové štadióny arény LED displej

SPORT LED displej

STADIUMS LED obrazovka

Video stena ARENAS LED

Obvodová LED zobrazovacia doska


Zapojte fanúšikov do úplne novej hry!


Zapojte, vzrušujte a nechajte fanúšikov znovu a znovu prežívať moment pomocou technológie ERALED LED. Využite energiu davu a vytvorte atmosféru, ktorá prináša fanúšikom na nohy, ktoré im umožnia úplne sa ponoriť do ich skúseností na štadióne.


Spoločnosť ERALED spolupracuje so štadiónmi, arenami, športovými klubmi a manažmentom poskytujúcimi vizuálne stretnutia, ktoré zahŕňajú divákov a inšpirovajú divákov. Na mieste, ktoré je už naplnené očakávaním a vzrušením, aký lepší spôsob, ako túto skúsenosť zvýšiť, ako pomocou inovatívnych a pútavých LED displejov.


 

ZRUŠENÁ VÝHODA

Technológia ERALED LED umožňuje zdokonaľovať fanúšikov s neustálym stimulovaním a vytvárať mimoriadne vzrušujúce prostredie. Náš tím úzko spolupracuje s organizátormi konania a organizátormi podujatí, aby zabezpečili, že očakávania udalosti nie sú len splnené, ale aj prekročené. Zaisťujeme, že vaša vízia je zachytená a oživená prostredníctvom našich prispôsobených LED displejov počas celého procesu vrátane:


EXPERT GUIDANCE

Konzultácie odborníkov z oblasti priemyslu týkajúce sa umiestnenia obrazoviek, typov obrazoviek, umiestnenia obrazoviek a softvéru potrebného na správu obsahu.

STRATEGICKÉ VYMEDZENIE

Strategické umiestnenie LED displeja okolo štadiónov a arénov pre smerovanie, aktualizáciu udalostí a reklamu.

VYBAVENÉ NA ŠTANDARDY

Ponúka vylepšené displeje s obvodovým označením, ktoré sú špeciálne navrhnuté tak, aby vyhovovali najnovším požiadavkám UEFA, ako aj najvyšším normám odolnosti voči žiareniu a emisiám (normy EN 55022-A triedy B).

prispôsobiteľné

Prispôsobené LED displeje zachytia fanúšikov pozornosť a kompliment udalosti.

FARBA KALIBRÁCIE

Obsahuje automatický systém na kalibráciu farieb, ktorý automaticky prispôsobuje obsah najvyššej vizuálnej úrovni.

VIZUÁLNE ZASTAVENIE

Vynikajúci vizuálny výkon aj pri priamom slnečnom svetle.

STABILNÉ VÝKONNOSTI

Naše vlastné kreatívne centrum ERALED pracuje s vami, aby zabezpečilo, že vaša vízia sa prinesie do života bez ohľadu na veľkosť a tvar.

RÔZNY ROZSAH

Poskytovanie rozmanitého sortimentu produktov s LED displejom, ktoré sú špeciálne navrhnuté pre vaše miesto a udalosť, vrátane obrovských LED stien, vonkajších tabúľ, športových obvodových displejov, digitálnej reklamy, displejov stávok a riadenia dopravy.

FAIL BEZPEČNÉ

Náš športový obvodový displej, ktorý je vybavený komponentmi zabezpečujúcimi zlyhanie, ktoré zabezpečujú bezchybnú prevádzku.

Nepoužívajte len fanúšikom miesto na návštevu, dajte im zážitok, ktorý im vydrží život a nechajte ich vrátiť.


Hot Tags: športový štadión arény vedie displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť