Športové LED displeje a štadiónové LED obrazovky

Športové LED displeje a štadiónové LED obrazovky

Športové LED displeje a štadióny LED obrazovky Športové LED displeje a štadión LED obrazovky sú majstri v zobrazovaní publicity a skóre. S verejnosťou úplného štadióna plus, že hry sú uvedené v televízii, kvalita musí byť vynikajúca. Naša in-stadium LED reklama je napájaná ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Športové LED displeje a štadiónové LED obrazovky

1.jpg4.jpg

1.jpg

3.jpg1.jpg

4.jpg2.jpg

5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg

1 (001) .jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

4 (001) .jpg

5 (001) .jpg

6 (001) .jpg

7 (001) .jpg

Športové LED displeje a štadión LED obrazovky sú majstri v zobrazovaní publicity a skóre. S verejnosťou úplného štadióna plus, že hry sú uvedené v televízii, kvalita musí byť vynikajúca. Naša in-stadium LED reklama je napájaná slávnymi vonkajšími LED športovými displejmi, ktoré využívajú 3in1 LED technológiu na zlepšenie horizontálneho uhla pohľadu na viac ako 160 stupňov. S takým super-širokým pozorovacím uhlom zvyšuje množstvo divákov a tiež niekoľko reklám, ktoré sa dajú okamžite zobraziť.

Športové obvodové LED diódy pre štadióny

Populárne LED displeje na štadióne futbalového štadióna prinesú opakujúci sa príjmový tok pre každého prevádzkovateľa alebo sponzora, ktorí sa zapájajú do našich produktov. Naša športová perimetria vedie zobrazovanie úprav všetkých živých prúdov, reklamy alebo vykonávanie ľubovoľnej tabuľky funkcií v reálnom čase.

Navyše náš systém by mohol byť inštalovaný na rôznych druhoch pozemných povrchov, ako je len povrch na báze cementu, ako je vidieť na iných športových obvodových LED displejoch. Tým sa ušetrí náklady na inštaláciu a lepšie prezeranie publika.

Športové obvodové LED diódy pre štadióny zvyčajne potrebujú špeciálne nastaviteľné montážne ramená s radiánmi tak, aby mali perfektný pozorovací uhol:


6.jpg 7.jpg

Štadiá štadióna a Frekvencia obnovovacej frekvencie

Frekvencia obnovovacej frekvencie pre naše štadióny, športové displeje, obrazovky futbalového štadióna a obvodové zobrazenia je vyššia ako 800 Hz, takže pri nahrávaní televíznymi kamerami a televíznych vysielaniach sa nezobrazí žiadna statická hodnota. To znamená, že pri vysokej frekvencii obnovovacej frekvencie môžu naše obrazovky na štadióne a športové displeje zobrazovať videozáznamy bez blikania, ktoré obsahujú živé video kanály.

Hot Tags: športové LED displeje a štúdie led obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like