Športová obvodová LED obrazovka

Športová obvodová LED obrazovka

Športová obvodová LED obrazovka Historicky, štafetové obvodové bannerové tabule boli základnými znakmi so statickou grafikou, čo samozrejme obmedzilo každú zobrazovaciu dosku na podporu jedného inzerenta. V dnešnej dobe sa tieto nahrádzajú LED displejmi so stadionom, LED displejmi, ktoré zobrazujú ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Športová obvodová LED obrazovka

Sports Perimeter LED Screen.jpg

Historicky, štafetové obvodové bannerové tabule boli základnými znakmi so statickou grafikou, čo samozrejme obmedzilo každú zobrazovaciu tabuľu na podporu jedného inzerenta. V dnešnej dobe sa tieto nahrádzali s LED displejom na štadióne, LED obrazovkami s rolovaním LED, ktoré fungujú ako elektronický billboard pre potenciálnych inzerentov, čo dáva štadióne a klubu obrovský potenciál pre príjmy z reklamy. Športový štadión ERALED LED Display je špeciálne navrhnutý pre všetky druhy štadiónov. Rôzne režimy hrania výrazne zvyšujú hodnotu komerčnej reklamy. S živými a žiarivými farbami zobrazuje obvod LED displeja ERALED obvodový LED displej presne. Je všeobecne akceptovaná v mnohých udalostiach svetovej úrovne, ako sú futbal, basketbal a hokej, atď.

Vlastnosti a výhody LED displeja ERALED Stadium

* Elegantný dizajn kabinetu

* Gumená mriežka, polstrovanie a nohy

* Hot vymeniteľné moduly bez káblov a skrutiek

* Predné a zadné servisné, ľahko sa udržiava a inštaluje

* 90 ° C; rotačná skrinka bez straty signálu

* Jednotná výška skrinky zabezpečená nastaviteľnými nožičkami

* Uzavretá prstencová clona môže byť dosiahnutá

* Zálohovanie napájania a dát

* IP65 (predné) / 54 (zadné) vodotesné

led display.jpg
LED displej

Aplikácie LED displeja štadióna

LED displeje sú široko používané vo futbale, basketbalový sál LED displej, plavecký LED displej, LED displej športový štadión, funnel-tvarované športové LED displej, štadión LED displej múru, vonkajší športový stĺpec LED displej športové miesta LED displej.

Hot Tags: športové perimeter led obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like