Športový štadión s LED obrazovkou

Športový štadión s LED obrazovkou

Športový štadión LED obrazovka V oblasti športového štadiónu má spoločnosť ERALED dlhoročné skúsenosti s obrovskými investíciami do inovácií.Môžeme poskytnúť celý rad služieb v oblasti dizajnu riešení, výskumu a vývoja technológií, vysoko kvalitnej výroby a implementácie aplikácií. ERALED má významné ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Športový štadión s LED obrazovkou


V oblasti športového štadiónu má spoločnosť ERALED dlhoročné skúsenosti s obrovskými investíciami do inovácií. Môžeme poskytnúť celý rad služieb v oblasti dizajnu riešení, výskumu a vývoja technológií, vysoko kvalitnej výroby a implementácie aplikácií.
ERALED má významné výhody v zobrazení HD, efektívny prenos informácií, vysoká spoľahlivosť, humanizovaný dizajn, rozdelenie softvéru a bodovací systém atď.

1. Športové LED displej aplikácie
Naše štadióny majú významné výhody pri spoľahlivom prenose informácií. Tieto výhody produktov nám môžu ponúknuť aj naše dlhoročné skúsenosti s dizajnom, inováciami a vývojom technológií, ako aj vysokými finančnými investíciami v tejto oblasti.

S bohatými skúsenosťami, prvotriednymi technológiami a komplexnými službami pre zákazníkov po celom svete poskytujeme kompletné, spoľahlivé štadiónové LED displejové riešenia.

2. Diagram športového obvodového zobrazovacieho systému LED:

3. Popis systému
Riešenia z celého distribučného systému, video, audio systém, riadiaci systém, LED displej a periférne zariadenia, každé riešenie konfigurácie systému v súlade s rôznymi požiadavkami zákazníkov, nasledujúci opis systému je len orientačný.

4. Výhody hlavných technológií:
a. Technika korekcie jednotlivých pixelov sa aplikuje na každý pixel, každý modul, každú skrinku a celú obrazovku, aby sa dosiahlo dokonalé vyváženie bielej farby.
b. Automatická kalibrácia farieb, funkcia nastavenia teploty farieb umožňuje dokonalý obraz.
c. Vysoká obnovovacia frekvencia až do 2000 Hz, zvýšená stabilita obrazovky a prevencia stroboskopického efektu
d. Profesionálny športový prehrávač softvér, vysokovýkonný prenos z optických vlákien, efektívne znižujúci vysielací signál v procese oneskorenia na zabezpečenie kvalitného živého vysielania a presného synchronizačného systému.

5. Aplikácia produktu
Pole okolo displeja LED obvodu štadióna
Hlavne používaný v reklame okolo štadióna, cez softvér riadiaceho systému, cyklus môže byť vysielanie reklamy, bohatý obsah, expresívne, a modernizácia štadióna je integrálne zobrazovacie zariadenie.
Inštalované v hlavnej hre okolo.

Štruktúrovaný LED štadión
Používa sa hlavne na štadióne, pozastavil používanie inštalácie, použil na predstavenie športovcov, skóre, informácie o turnaji vrátane priebehu živých podujatí


Displej LED na stenách
Obrazovka je zvyčajne obrazovkou veľkej obrazovky pre informácie o vysielaní simultánneho vysielania, hlavne nainštalované na jednom konci steny štadióna.
LED stĺpcový displej
Takéto zobrazenia sa vo všeobecnosti inštalujú na štadióne na voľnom priestranstve na veľkom stĺpci na vysielanie športových udalostí a dynamických reklamných informácií.
Požiadavky jasu zobrazujú taký vysoký prach z vetra, prispôsobujú teplotu a sú vhodné pre všetky typy poveternostných podmienok.

Hot Tags: športový štadión viedol obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like