Stojanový LED displej

Stojanový LED displej

Stadia LED displej Viac ako 200 inštalácií obrazoviek na popredných športových miestach nainštalovaných Stadia LED displej Stadia LED Displej je jedným z najvyšších aplikácií našich produktov, ktorý sa tiež nazýva športový LED displej. K dispozícii je rozstup pixelov v rozmedzí 1,2 ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Stojanový LED displej

Basketbalový obvod LED display4640.jpgViac ako 200 inštalácií obrazoviek na hlavných športových miestach nainštalovaných

Stadia LED displej

Stadia LED Displej je jedným z najvyšších aplikácií našich produktov, ktorý sa tiež nazýva športový LED displej. Dostupné rozlíšenie pixelov je rozstup 1,2 mm - 10 mm v závislosti od požiadavky na rozlíšenie. Najhorúcejší predaj modelu Stadia LED s displejom je energeticky úsporný P10mm s 1/2 snímacou metódou, s vysokou frekvenciou vedenia IC, s vysokým jasom zlaté vodiče LED žiarovky, mäkký vrchný kryt a mäkká maska ​​na ochranu prehrávača, nastaviteľné uholníky pre nastavenie viditeľný uhol, vodotesná PLC rozvodná sieť, dvojitý napájací a dátový zálohovací systém atď. Medzitým sa staré konvenčné P12mm, P16mm a P20mm vymyjú z trhu krok za krokom, pretože zákazník potrebuje vyššie a vyššie rozlíšenie na zlepšenie kvality obrazu. Okrem toho LED displej Stadium LED musí byť schopný používať ako prenájom LED displej alebo pevný inštalačný LED displej na vytvorenie väčšej reklamy alebo prenájmu príjmov, pretože pre veľa športových štadiónov, je len veľmi málo športových udalostí každý rok. Znamená to, že obrazovka s LED displejom Stadium sa na štadióne práve používa počas veľmi obmedzeného času, ktorý môže byť menej ako 10-20 dní za rok. Takže v čase, keď sa nenachádza žiadna športová udalosť, obrazovka s LED displejom Stadia by tiež mala mať možnosť používať ako pohyblivé prenájmy, pevné inštalácie atď.

V porovnaní s inými produktmi je LED displej dlhodobou investíciou, pričom objem investícií je oveľa väčší ako ostatné produkty. Ak je váš smer správny, získate z tejto investície veľa. Ak je smer nesprávny, potom bude aj oveľa viac problémových a bolesti hlavy :-(

Aby ste maximalizovali vašu investíciu na obrazovke LED displeja Stadia, je skutočne vhodné zaobstarať s prenájmom pohyblivého vybavenia a vybrať si menší model pixelov, napríklad 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm pixelový rozstup stolového LED displeja. Po použití športovej udalosti môžete použiť náš displej s LED displejom Stadia ako displej prenájmu alebo pre iný účel. Týmto spôsobom získate vyššie výnosy a čas návratnosti návratnosti investícií bude čo najkratší. Vaša prezieravá investícia bude preukázaná ako múdre vo veľmi krátkom čase po použití športovej udalosti!

Navyše naša LED obrazovka Stadium LED má tiež výhodu Ultra tenkej a ľahkej, ktorá je o 50% tenšia, o 40% ľahšia ako bežná železná skrinka, o 20% ľahšia ako bežná hliníková skrinka, čo určite ušetrí náklady na montáž, demontáž a prepravu. Rukoväť odnímateľného a mäkkého vankúša chráni ľudí pred poranením; Jednoduchá a bezúdržbová údržba atď .:


Každodenné tisícky športových hier (napr. Futbalová hra, basketbalová hra, baseballová hra, softballová hra, hokejová hra, futbalová hra, tenisová hra, kolotočová hra, volejbalová hra, zápasová hra, curlingová hra, hra, hra Pari-mutuel, hra Rodeo, hra Squash, hra Natatorium atď.) sa hrajú po celom svete. ERALED je najlepší výrobca, ktorý prináša pre fanúšikov športových hier všade najvyššiu skúsenosť s hernými dňami. Naša široká škála LED displejov Stadia zobrazuje detaily jasne, zatiaľ čo obrazovka Stadia LED Display prináša život k životu a dáva fanúšikom informácie a zábavu, ktoré túžia.

Kombinácia športovej a komerčnej reklamy sa dá vysledovať až do konca 19. storočia. Reklamné médiá sa vyvíjajú od športovcov až po obrazovku s LED displejom. Na obrovských telocvičniach sa všeobecne používa obrazovka s LED displejom, ako je futbalový štadión, basketbalový štadión, štadión baseballu, štadión Softball, hokejový štadión, futbalový štadión atď., Kde je plná masového publika. Takže, ak chcete umiestniť obrazovku s LED displejom, je nákladovo efektívna. Porovnanie s tradičnou reklamou. Médiá, Stadia LED displej je oveľa atraktívnejší a môže zobrazovať oveľa viac informácií o reklame a môže to byť cyklické využitie, čo z neho robí absolútnu prvú voľbu pre športových sponzorov.

Hot Tags: stadium led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť