LED Banner Display

LED banner display Displej LED banner sa tiež nazýva LED páska displej, LED stuha obrazovka, LED stuha doska, ktorá je široko používaná pre rôzne športové štadión, ako: futbalový štadión, basketbalový štadión, baseballový štadión, Softball štadión, hokejový štadión, futbalový štadión, tenisový štadión , Sledovacie pole ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

LED Banner display

LED banner displej sa tiež nazýva LED páska displej, LED stuha obrazovky, LED stuha doska, ktorá je široko používaná pre rôzne športové štadión, ako je: futbalový štadión, basketbalový štadión, baseballový štadión, Softball štadión, hokejový štadión, futbalový štadión, tenisový štadión, Štadión, Volejbalový štadión, Štadión zápasov, Štadión Curling, Štadión motoristického športu, Štadión kriketu, Štadión Lacrosse, Štadión Pari-mutuel, Štadión Rodeo, Štadión Squash, Štadión Natatorium atď.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

ERALED LED Reklamný displej

Displej bannerov ERALED LED je špeciálne navrhnutý tak, aby spĺňal unikátne požiadavky na štadióny a iné vonkajšie priestory. Bez ohľadu na to, či sa zobrazujú reklamy, animácie, propagačné akcie, skóre alebo štatistiky, displej ERALED LED Banner zobrazuje jasný a jednotný obraz, ktorý zapáli zážitok zo dňa.

Jeho ultratenký, prispôsobiteľný dizajn displeja prispôsobí dokonca zakrivené a 360 ° inštalácie, ktoré zabezpečia flexibilný produkt ideálny pre koncové zóny, okrajové časti, obkľúčené štadióny, outfields, parky, exteriérový štadión alebo iné lineárne aplikácie. K dispozícii pre predné aj horné prístupy pre jednoduchú údržbu.

Vlastnosti

Umožňuje zakrivené displeje, zobrazenia na 360 stupňov a iné nezvyčajné tvary.

Poskytuje nespočetné množstvo možností - reklamy, propagačné akcie, výzvy davu, interaktívne textové správy, live skóre a štatistiky.

Štíhla, ľahká konštrukcia chráni videnie fanúšikov a zvyšuje celkový vzhľad štadióna.

Pohodlná možnosť prístupu zhora umožňuje prevádzku počas letu a eliminuje náklady a ťažkosti s výťahmi.

LED diódy Nichia® novej generácie zachovávajú jasné, jednotné farby.

Vysoko kontrastný dizajn prináša hlbšiu čiernu farbu pomocou kontrastných žalúzií a modulov.

Moduly chránené pred poveternostnými vplyvmi poskytujú 360 ° odolnosti voči poveternostným vplyvom s uzatvorenými modulmi a spojmi.

Adaptívna montáž skrine eliminuje švy displeja.

Ak chcete maximalizovať svoju investíciu na displeji LED Banner, skutočne stojí za to vybaviť prenájom hnuteľného vybavenia a vybrať si menší model pixelov, napríklad 4mm, 5mm, 6mm, 8mm, 10mm pixel pitch LED Banner display. Potom po športovej udalosti môžete použiť náš displej LED banner ako prenájom displeja alebo pre iný účel. Týmto spôsobom získate vyššie výnosy a čas návratnosti návratnosti investícií bude čo najkratší. Vaša prezieravá investícia bude preukázaná ako múdre vo veľmi krátkom čase po použití športovej udalosti!

Ďalej náš displej LED Banner má tiež výhodu Ultra štíhly a ľahký, ktorý je o 50% tenší, o 40% ľahší ako bežná železná skrinka, o 20% ľahší ako bežná hliníková skrinka, čo určite ušetrí náklady na montáž, demontáž a prepravu. Rukoväť odnímateľného a mäkkého vankúša chráni ľudí pred poranením; Jednoduchá a bezúdržbová údržba atď.

FAQ :

Aké značky LED svietidiel si môžete vybrať pri kúpe LED displeja

LED diódy sú určite najdôležitejšie kritériá kvality, pokiaľ ide o LED video displeje. Určujú kvalitu obrazu displeja a sú rozhodujúce pri určovaní, ako sa kvalita obrazu zachováva v priebehu času. Kvalitatívne charakteristiky LED diód sú veľmi rozmanité a tu platí aj maxima: najdrahšia voľba nie je vždy najlepšou voľbou. Ak chcete vyzdvihnúť príklad z automobilového priemyslu: Ste si istí, že budete môcť spontánne vyberať množstvo luxusných sedanov, hoci vo všeobecnosti ich nemusíte brať pri výbere nového vozidla. Cena a účel zohrávajú hlavnú úlohu pri rozhodovaní, ktorý model si vyberiete. A takisto, luxusné sedany sa líšia mnohými spôsobmi, aj keď často spĺňajú najvyššie štandardy kvality.

Kvalita LED je určená predovšetkým používaným čipom. Určuje životnosť LED a spôsob zmeny priebehu svetelnej signalizácie LED. Výrobcovia LED čipu primátora sú:

● Nichia (Japonsko)

● Cree (USA)

● AXT (USA)

● Epistar (Taiwan)

● Silan (Čína)

Prevládajúcim názorom na dnešnom trhu je to, že diódy vyrobené spoločnosťou Nichia sú najlepšie pre použitie v LED displejoch. Sú však aj nepopierateľne najdrahšie LED na trhu s veľkou rezervou. Cena LED sa v priemere pohybuje od menej ako jedného centu na LED až po 15 centov a viac, v závislosti od typu LED (LED diódy RGB s tromi žetónmi v jednom kryte sú často drahšie). Rozsiahly cenový rozdiel môže vzniknúť vo výrobe v závislosti od použitých LED diód.

Najdôležitejším faktorom pri zakúpení LED displeja a pri určovaní, ktoré LED diódy si môžete vybrať, sú:

● Jas: Jas LED sa meria v mcd (milli-candela). Čím vyšší je jas, tým lepšie. Zobrazenie môžete spustiť pri nižšom jasu, čím sa predlžuje životnosť alebo zväčšuje viditeľnosť počas dňa, keď svieti slnko.

● Elektrostatický výboj (ESD): LED čipy vyrábané rôznymi výrobcami sa odlišujú rôznou citlivosťou na účinky elektrostatického výboja (napríklad v dôsledku kontaktu). Zlyhanie displeja spôsobené elektrostatickým výbojom sa dá zabrániť zavedením ochranných opatrení proti ESD vo výrobnom procese. Nasledujúce LED diódy zobrazujú hodnoty napätia, ktoré môžu LED diódy vydržať v prípade elektrostatických výbojov:

● Cree: 2000V

● Nichia: 1000V

● Tchajwanské LED čipy: 800V

● čínske LED čipy: 200 ~ 800V

· Citlivosť na teplotné odchýlky: Chudobné LED čipy môžu rýchlejšie vyblednúť, tj ich životnosť sa môže skrátiť, ak sú vystavené vysokým teplotným zmenám. V závislosti od krajiny sa teploty môžu v letnom alebo zimnom období extrémne horúce alebo studené. V dôsledku toho môže slabá LED kvalita spôsobiť predčasné vyblednutie celkového, drahého LED displeja.

· Všeobecná životnosť: Všeobecná životnosť diód LED sa často pohybuje medzi 50 000 a 100 000 hodinami. (100 000 hodín sa rovná 10-ročnej nepretržitému zobrazovaniu v plnej bielej farbe, ak neexistujú žiadne iné faktory, ktoré znižujú životnosť, ako napríklad zvýšené teplo v kryte displeja alebo prevádzku LED pri prepätí, aby sa dosiahlo rovnovážne zníženie jasu.

· Zníženie jasu v dôsledku starnutia: Nižšie je uvedená tabuľka udávajúca zníženie osvetlenia, ktoré vzniklo v priebehu prvých 10 000 hodín: Redukcia jasu LED po prvých 10 000 hodinách, usporiadané podľa výrobcu:


Nichia (Japonsko)

Cree (USA)

AXT (USA)

Silan (Čína)

Epistar (Taiwan)

Červená LED

2,5%

nevedno

nevedno

nevedno

28%

Zelená LED

2,50%

26%

8%

7%

28%

Modrá LED

2,50%

45%

8%

7%

28%

· Na reklamných obrazovkách odporúčame vždy LED diódy Silan alebo LED diódy Cree, ktoré sú o niečo drahšie ako LED diódy Silan. LED diódy Nichia, ktoré sú najmenej dvakrát drahšie než LED diódy Silan, sa pre LED displej väčšinou používajú v profesionálnom priemysle, napríklad na scéne alebo v televíznych programoch, kde je kvalita vysoká vzhľadom na vysoký jas a dlhšiu životnosť. vyššiu sumu, aby boli obrazovkové výkony a kvalita vždy optimálne, ak nie sú mimo podnikania, a v týchto odvetviach je dôležitá atraktívnosť. Reklamné obrazovky, ktoré sú umiestnené mimo túto kvalitu, nie sú nevyhnutné na to, aby boli optimálne ako profesionálne odvetvie ako fázy alebo televízne programy, pretože obrazovka je považovaná za investíciu na skrátenie návratnosti investícií na menej ako 1 rok a používanie obrazovky na reklamu obdobie od 5 rokov do 8 rokov a získanie reklamy od 5 do 7 rokov.

Pri investovaní v spoločnosti Silan LED je počiatočná investícia nižšia ako 25% (Cree) až 50% (Nichia), než investície do Cree a Nichia LED. Preto bude Silan LED mať ROI približne 1 rok v závislosti od portfólia klientov, ktoré má majiteľ obrazovky, od miesta, kde sa nachádza, a od ceny inzercie. Keď inzerenti chcú publikovať svoje výrobky na obrazovke, samozrejme kvalita je dôležitá, ale prakticky predajná cena obchodného priestoru na obrazovke bude rovnaká, ak sa použijú LED diódy Nichia alebo Silan alebo Cree, pretože sa nestarajú o životnosti a rozdielnosti jasu medzi LED diódami Nichia, Silan alebo Cree, chcú len vidieť a propagovať svoje výrobky a / alebo služby na obrazovke. Čo je dôležité pre zákazníkov s publicitou, je rozlíšenie, ak to nevyzerá ako pixelové, vidia to ako plus a prilákajú viac inzerentov, pretože čím lepšie je rozlíšenie, tým väčší je dopad reklamy a tým vyššia dobrá vôľa spoločnosti produkt bol ohlásený. Aj pre LED diódy Nichia a Cree je návratnosť investícií o jeden a pol až dvojnásobok času v porovnaní s LED-ov Silan LED, ktorý je minimálne dva roky.

Normálne Silan a Cree LED potrebujú 100 000 hodín na dosiahnutie približne 40% svojho celkového pôvodného jasu, Nichia bude potrebovať 100 000 hodín na dosiahnutie 60% svojho pôvodného jasu. Je to preto, lebo použité materiály sú pre Nichia LED oveľa drahšie ako pre LED diódy Cree a Silan a sú lepšie vodiče. Okrem toho používa Nichia približne 50% energie, ktorú použil na vypálenie LED diód v porovnaní s LED diódami Silan a Cree. Napríklad 1sqm 16mm pixelových rozstupov Silan a Cree LED spotrebuje okolo 1200W / m2 a Nichia 575w / m2, čo je menej ako 50%, aby získalo rovnaké množstvo jasu.

Mnohé z faktorov kvality pre LED hrajú úlohu v tom, ako sa správajú časom. Nichia LED sú jediné, pre ktoré je všeobecne známe, že dôkladne spĺňajú požadované kritériá a pozitívne sa odlišujú od ostatných LED na trhu. Dlhodobé hodnoty pre niektorých iných výrobcov neboli k dispozícii. Mnohé vývojové trendy v oblasti LED sú také nové, že dlhodobé hodnoty za päť, desať alebo viac rokov zatiaľ neexistujú. Ak by cena a výkon mali byť vyvážené, odporúčame LED diódy s čipmi Silan. Pokiaľ ide o celkovú životnosť, Silan LED sú o 1/3 slabšie než LED diódy Nichia, ale stojí oveľa menej. S životnosťou LED diód Silan môžete zobrazovať displej po dobu 6 rokov nepretržitej prevádzky na plnej bielej farbe, aj keď bežiaci displej v plnej bielej farbe sa v skutočnosti nikdy neuskutočňuje. Pri zobrazovaní priemerného obsahu videozáznamu sa efektívna životnosť zvyšuje o dva až štyri krát viac, teda o 14 až 28 rokov v závislosti od obsahu obrázka. Na rozdiel od stále veľmi drahých LED Cree LED Silan LED veku rovnomernejšie a tiež nemajú toľko redukcie osvetlenia po 10 000 hodinách. To sa ukazuje zvlášť lukratívne pri výmene jednotlivých pixelových kariet, pretože požiadavka na kalibráciu je nižšia.

 


Hot Tags: LED banner displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like