Obvodový LED displej

ERALED humanistický, športovo chránený športový štadión Perimeter LED displej je jedným z najkrajších aplikácií našich produktov, ktorý je široko používaný pre rôzne športové zápasy, ako sú: Futbalový zápas, Basketbalový zápas, Baseballový zápas, Softbalový zápas, Hokejový zápas, Futbalový zápas, Tenisový zápas, Track zápas, Volejbal zápas, Zápas zápas, Curling zápas, Motor športové zápas, kriket zápas, Lacrosse zápas, Pari-mutuel zápas, Rodeo zápas, Squash zápas, Natatorium zápas atď ,. Okrem toho je displej ERALED Sports Stadium Perimeter LED dostupný aj v pevnej a nájomnej inštalácii a realizuje väčšinu multifunkčných viacúčelových účelov.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Športový štadión s obvodovým LED displejom

Series-SP-Feature.jpg

vuepix športy-Columbian štadión-710x375.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Obvodový LED displej

ERALED Perimeter LED displej sa tiež nazýva Štadiónový obvodový LED displej, športový perimetrický LED displej, ktorý obsahuje hlavne futbalový perimetrický LED displej, basketbalový perimetrický LED displej. Náš humanistický, športovo chránený športový štadión Perimeter LED displej je jedným z najkvalitnejších aplikácií našich produktov, ktorý je široko používaný pre rôzne športové zápasy, ako sú: Futbalový zápas, Basketbalový zápas, Baseballový zápas, Softbalový zápas, Hokejový zápas, Futbalový zápas, Tenisový zápas, Track zápas, Volejbal zápas, Zápas zápas, Curling zápas, Motor športové zápas, kriket zápas, Lacrosse zápas, Pari-mutuel zápas, Rodeo zápas, Squash zápas, Natatorium zápas atď ,. Okrem toho je displej ERALED Sports Stadium Perimeter LED dostupný aj v pevnej a nájomnej inštalácii a realizuje väčšinu multifunkčných viacúčelových účelov.


4.jpg

Najbežnejšia dĺžka rozsiahleho LED displeja na športovom štadióne je 100-300 metrov v závislosti od veľkosti športového štadióna, zatiaľ čo najtypickejšia výška je viac-menej 0,8meter-1,28m. K dispozícii je rozstup pixelov 10 mm, 8 mm, 6,67 mm, 6 mm, 5 mm, 4 mm a 3 mm v závislosti od požiadavky na rozlíšenie. Najviac horúci predajný športový štadión obvodový LED displej model je úspora energie P10mm s 1/2 snímacie metódy, vysoká čerstvosť frekvencie jazdenie IC, vysoká jasnosť zlaté drôty LED lampy, mäkký vrchný kryt a mäkká maska ​​pre ochranu prehrávača, uhol nastaviteľné montážne nohy pre nastavenie uhla pohľadu, vodotesná PLC napájacia rozvodná skriňa, dvojitý výkon a systém zálohovania údajov atď. Medzitým sa staré konvenčné P12mm, P16mm a P20mm vymažú z trhu krok za krokom, pretože zákazník potrebuje vyššie a vyššie rozlíšenie pre zlepšenie kvality obrazu , Ďalej musí byť LED displej na športovom štadióne schopný používať ako prenájom LED displeja alebo pevný inštalačný LED displej na vytvorenie väčšieho množstva reklamných alebo prenášajúcich výnosov, pretože na mnohých športových štadiónoch je každý rok len veľmi málo športových podujatí. Čo znamená, že obvodový LED displej športového štadióna sa na štadióne používa len veľmi obmedzene, čo môže byť menej ako 10-20 dní za rok. Takže v čase, keď neexistuje žiadna športová udalosť, LED displej športového štadióna by mal byť tiež schopný používať ako pohyblivé prenájmy, pevné inštalačné použitie atď.

V porovnaní s inými produktmi je LED displej dlhodobou investíciou, pričom objem investícií je oveľa väčší ako ostatné produkty. Ak je váš smer správny, získate z tejto investície veľa. Ak je smer nesprávny, potom bude aj oveľa viac problémových a bolesti hlavy :-(

Ak chcete maximalizovať svoju investíciu na displeji LED obvodového športového štadióna, naozaj stojí za to vybaviť prenájom hnuteľného vybavenia a vybrať si menší model pixelov, ako napríklad 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm, 10 mm pixelový športový štadión s obvodovým LED displejom. Potom po športovej udalosti môžete použiť náš obvodový LED displej na športovom štadióne ako displej prenájmu alebo pre iný účel. Týmto spôsobom získate vyššie výnosy a čas návratnosti návratnosti investícií bude čo najkratší. Vaša prezieravá investícia bude preukázaná ako múdre vo veľmi krátkom čase po použití športovej udalosti!

Navyše náš športový štafetový LED displej s perimetrom má takisto výhodu Ultra tenkej a ľahkej, ktorá je o 50% tenšia, o 40% ľahšia než bežná železná skrinka, o 20% ľahšia ako bežná hliníková skrinka, čo určite ušetrí náklady na montáž, demontáž a prepravu ; Rukoväť odnímateľného a mäkkého vankúša chráni ľudí pred poranením; Jednoduchá a bezúdržbová údržba atď .:


Dual Data & Power horúci záložný systém zlepšujúci stabilitu:

Dvojité dáta a výkonný záložný systém, aby sa zabránilo akýmkoľvek rizikám spojeným s komunikáciou počas hry. zabezpečenie bezpečnejšej a stabilnejšej práce. Prijať dvojitú zálohovanú konštrukciu dátových a napájacích systémov, keď sa prúd s dátami a systémom rozbije, záložné údaje a systém napájania začnú automaticky zaisťovať stabilné fungovanie obrazovky, spoľahlivé a bezstarostné;

Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií :

S jednoduchou inštaláciou, pohodlnými funkciami správy a údržby, periféria ERALED šetrí inzerentom oveľa viac nákladov; "Ľudovo orientovaný dizajn" môže chrániť hráčov pri 360 °. Je všeobecne akceptovaný v mnohých udalostiach na svetovej úrovni, ako je futbalový zápas, basketbalový zápas, baseballový zápas, zápas Softball, hokejový zápas, futbalový zápas, tenisový zápas, track zápas, volejbalový zápas, zápas zápas, curling zápas, automobilový šport, kriket zápas, lakrosový zápas, zápas Pari-mutuel, zápas Rodeo, zápas Squash, zápas Natatorium atď. Okrem toho, ERALED obvodový LED displej je k dispozícii aj v pevnej a nájomnej inštalácii a realizuje väčšinu multifunkčných viacúčelových účelov.

Športový štadión ERALED Perimeter LED displej zobrazuje nepretržité reklamné správy na LED displeji športového štadióna po celom obvode športového štadióna. Športový Štadión Perimeter LED displej pre futbal, basketbalové štadióny sú vhodné na inštaláciu a demontáž. Vďaka externým signálnym a napájacím zásuvkám náš LED displej na športovom štadióne obsahuje aj blokovacie systémy.

Bez nehôd:

Predná plocha chráni športovcov pred zraneniami; Vrchná časť so špeciálnym ochranným krytom Soft Cushion Design: špeciálny dizajn mäkkého vankúša, aj pri vonkajšom útoku, môže chrániť bezpečnosť prehrávača. Úhlová konfigurácia LED s nakloneným systémom nohy pre viacnásobné inštalačné scenáre, čo dokazuje perfektnú rovnováhu medzi divákmi a vysielacími kamerami. Viacnásobné použitie ako obvodový systém, tak aj komerčný displej pri stohovaní.

S vysokým rozlíšením:

Vysoké rozlíšenie s dokonalým zobrazovacím výkonom, nová generácia technológie UHD LED displeja, rozmer pixelov je až 3 mm, čo je svetovo najmenší vonkajší vodotesný športový štadión s obvodovým LED displejom.

EMC, TUV-EMC schválenie:

Úplne spĺňa požiadavky štandardu UEFA, certifikát TUV-EMC, široko používaný v jednej z piatich najlepších svetových futbalových lig

Vysoký kontrast, vysoká frekvencia a vysoká farebná kapacita :

Štadiónový LED displej potrebuje veľmi vysokú frekvenciu, pretože pomer kontrastu 4800: 1 je veľmi vysoký, aby sme zaistili živý obraz nášho systému LED displejov. 4800HZ Vysoká frekvencia - veľmi vysoká úroveň na zabezpečenie nepretržitej reklám videa a ideálne pre vysielanie naživo.

16 bitov, kapacita 281 biliónov farieb Kapacita - veľmi vysoká úroveň šedej pre vytvorenie živého živého obrazu. Zobrazovacia vzdialenosť štatistického LED displeja je zvyčajne oveľa kratšia, ako je veľký pevný trvalý inštalačný LED displej. Takže jediný spôsob, ako zlepšiť sledovanú vzdialenosť a kvalitu videa, je zlepšenie rozlíšenia štandardu LED displeja, zmluva, frekvencia a stupeň šedej.

60% Úspora energie :

Energeticky úsporný štatistický LED displej používa menej elektriny, menej ropy, menej peňazí, menej prevádzkových poplatkov a vyšší zisk, kratšiu dobu návratnosti investícií. Úspora energie znamená aj nízku spotrebu elektrickej energie, nízku tvorbu tepla, oveľa dlhšiu životnosť, dlhú životnosť s vysokým jasom a pixely s nízkym výpadkom.

LED čip prvej triedy :

Dodávané Nichia LED ďalšej generácie z Japonska, CREE LED z USA, Nationstar LED z Číny, najlepšia LED skladová spoločnosť, ktorá zaručuje vysoký jas, jednotné farby a dlhú životnosť nášho LED displeja.

Rezanie za slnečného svetla Dlhodobo vysoký kalibrovaný jas a jas :

9000 úrovní jasu vytvára jediné pravé riešenie, ktoré je viditeľné pre denné svetlo, čím zabezpečuje čistú kvalitu obrazu, a to aj pri priamom slnečnom svetle, ktoré zaisťuje, že priťahujete viac divákov, aby ste získali krátku investíciu do investícií LED displeja. Vďaka vysokému jasu, širokým uhlom pozorovania a ohromujúcej kvalite obrazu je aplikácia Sports Stadium Perimeter LED displej špeciálne navrhnutá pre výnimočný výkon vo veľkých športových arénach. Extrémna odolnosť a nové bezpečnostné prvky umožňujú zobrazenie LED displeja športového štadióna ERALED na štadióne najznámejších športových arénd po celom svete. Tento najmodernejší LED displej s perfektným Športovým Štadiom sa tiež môže pochváliť modulárnym, ľahkým dizajnom s nastaviteľným stojanom, ktorý je ešte flexibilnejší.

Jednoduchá inštalácia, prevádzka, servis a ľahko prenosné:

Špeciálny rýchly zámok zaručuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu, potrebuje iba 20 sekúnd na dokončenie inštalácie jednej skrinky. Jednoduché a jednoduché inštalačné rozhranie a užívateľsky prívetivý softvér na zaistenie užívateľsky prívetivého rozhrania systému LED displeja. Ľahko prenosný zobrazovací systém s rýchlym a jednoduchým nastavením;

Vysoká presnosť:

Bezšvíkové spájanie po CNC spracovaní Compact, vysoko presná skrinka na tlakové liatie dosahuje vysokú rovinnosť a bezproblémové prispôsobenie celého displeja.

Nastaviteľný uhol skrine:

0-30 ° Nastaviteľný uhol skrinky, aby sa zabezpečilo čo najširšie zobrazenie televíznych kamier a divákov živého publika.

Športové štadiónové obvodové LED diódy zobrazujú fotografie a štruktúru úvodov

5 (001) .jpg

6 (001) .jpg

7 (001) .jpg

8 (001) .jpg

9 (001) .jpg

10 (001) .jpg

11 (001) .jpg

Iné Jedinečné vzory:

Rýchle chladenie: vynikajúci výkon pri odvádzaní tepla na ochranu modulového okruhu

Anti-interferencia: Špeciálna funkcia proti elektromagnetickému rušeniu

Vysoká stabilita a spoľahlivosť predlžujú životnosť LED displeja.

Anti-kolízny lúč a dizajn mäkkej mriežky chráni športovcov pred nárazom

Unikátny dizajn základne, účinne zabraňuje akumulácii vody na displeji

Extra široký uhol pohľadu 160 ° pre výnimočnú kvalitu obrazu za každých okolností.

Nezávislá štruktúra podpory na zemi, stabilnejšia, než si myslíte: Nastaviteľná nezávislá zemská nosná štruktúra, a to aj vonkajším útokom, stále nie je problém.

Zadná obsluha za 30 sekúnd, rýchlejšia a pohodlnejšia: jednoduché a jednoduché prebieha iba 30 sekúnd, kým sa uskutoční jeden modul zo zadnej strany.

Modulárny dizajn, jednoduchá údržba: Modulárna konštrukcia modulu a rámčeka skrine zjednodušuje komplexné zapojenie, zabezpečuje rýchlu údržbu a prebieha veľmi rýchlo jeden modul.

Silná stabilita a spoľahlivosť

Presná kalibrácia presnosti

Vysoká úroveň ochrany

Super Slim: 30% tenší ako bežná hliníková skrinka

Veľmi ľahká váha: o 40% ľahšia ako bežná hliníková skrinka

Športový štadión Perimeter LED displej Technické parametre

Pixel Pitch (mm)

Typ LED

Metóda skenovania (1 / X)

Hustota pixelov
: Pixely / ㎡

Modul Celkové rozlíšenie (L × H) (jednotka: pixel)

Modul Celkový rozmer (L × H) (jednotka: mm)

Skriňa Celková rozmer (L × H) (jednotka: mm)

Čerstvá frekvencia (hz)

Jas: nitov

Spotreba energie
: W / ㎡

3.34

1921

24

89641

96 x 48

320 x 160

960 × 960

3840

5000

700

4

1921

8

62500

64 × 32

256 x 128

1024 × 768

3840

6000

700

4

1921

10

62500

80 x 40

320 x 160

960 × 960

3840

4500

650

5

2727

8

40000

64 × 32

320 x 160

960 × 960

3840

6000

650

6

3535

8

27777

32 × 32

192 x 192

960 × 960

3840

6000

650

6

2727

8

27777

32 × 32

192 x 192

960 × 960

3840

6000

650

6,67

3535

6

22497

48 x 24

320 x 160

960 × 960

3840

5000

650

8

3535

4

15625

32 x 16

256 x 128

1024 × 768

3840

6000

650

8

3535

5

15625

40 x 20

320 x 160

960 × 960

3840

4500

600

10

3535

2

10000

32 x 16

320 x 160

960 × 960

3840

6500

700

10

3535

4

10000

32 x 16

320 x 160

960 × 960

3840

4000

500
1 features.jpg


3 StormTest.jpg


Každodenné tisícky športových hier (napr. Futbalová hra, basketbalová hra, baseballová hra, softballová hra, hokejová hra, futbalová hra, tenisová hra, kolotočová hra, volejbalová hra, zápasová hra, curlingová hra, hra, hra Pari-mutuel, hra Rodeo, hra Squash, hra Natatorium atď.) sa hrajú po celom svete. ERALED je najlepší výrobca, ktorý prináša pre fanúšikov športových hier všade najvyššiu skúsenosť s hernými dňami. Naša široká škála LED displeja na športovom štadióne zobrazuje detaily jasne, kým športový štadión LED Stadium Perimeter LED prináša život k životu a dáva fanúšikom informácie a zábavu, ktoré túžia.

Kombinácia športovej a komerčnej reklamy sa dá vysledovať až do konca 19. storočia. Reklamné médiá sa vyvíjajú od športovcov až po športový Štadión s perimetrickým LED displejom. Športový Štadión Perimeter LED displej ako špecifické reklamné médiá sa všeobecne používa na obrovských telocvičniach, ako je futbalový štadión, basketbalový štadión, štadión, štadión, štadión, hokejový štadión, futbalový štadión atď. Takže umiestniť LED displej na športový štadión je nákladovo efektívny. Porovnanie s tradičnou reklamou. Médiá, športový štadión Perimeter LED displej je oveľa atraktívnejší a môže zobrazovať oveľa viac reklamných informácií a môže to byť cyklické využitie, čo z neho robí absolútnu prvú voľbu pre športových sponzorov.


Športový štadión s LED displejom

Prípady živého vysielania

Športový štadión s stuhou LED displej

prípady

Football Stadium LED display4537.jpgHot Tags: obvodový LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like