Športová tabuľka

ERALED Sports Scoreboard je široko používaný pre rôzne športy, ako sú: Futbalová tabuľka, Basketbalová tabuľka, Baseballová tabuľka, Softballová tabuľka, Hokejová tabuľka, Futbalová tabuľka, Tenisová tabuľka, Tabuľka výsledkov, Volejbalová tabuľka, Tabuľka zápasov ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Športová tabuľka

ERALED Športová tabuľka je široko používaná pre rôzne športy, ako sú: Futbalová tabuľka, Basketbalová tabuľka, Hodnotiaca tabuľka baseballu, Hodnotiaca tabuľka, Hokejová tabuľka, Fotbalová tabuľka, Tenisová tabuľka, Tabuľka výsledkov, Volejbalová tabuľka, Tabuľka zápasov, Hodnotiaca tabuľka, hodnotiaca tabuľka Lacrosse, hodnotiaca tabuľka Pari-mutuel, hodnotiaca tabuľka Rodeo, hodnotiaca tabuľka Squash, hodnotiaca tabuľka Natatorium atď.

Športová tabuľka ERALED je najlepším bodovacím systémom, ktorý sa hodí pre vaše športové ihrisko. Keďže vaše potreby bodovania sa vyvíjajú, naše integrované systémy umožňujú bezproblémové pridávanie perfektných dotykov na vaše tempo.

1.jpg2.jpg

3.jpg4.jpg

Pri porovnaní s inými produktmi je LED displej dlhodobou investíciou, pričom objem investícií je oveľa väčší ako ostatné produkty. Ak je váš smer správny, dostanete z tejto investície veľa. Ak je smer nesprávny, potom bude aj oveľa viac problémových a bolesti hlavy :-(

Ak chcete maximalizovať vašu investíciu do športovej hodnotiacej tabuľky, je naozaj potrebné zaobstarať s prenájmom pohyblivého vybavenia a vybrať si menší model pixelov, ako je športová hodnotiaca tabuľka 4mm, 5mm, 6mm, 8mm a 10mm pixel. Potom môžete po športovej udalosti použiť našu športovú hodnotiacu tabuľku ako zobrazenie nájmu alebo na iný účel. Týmto spôsobom získate vyššie výnosy a čas návratnosti návratnosti investícií bude čo najkratší. Vaša prezieravá investícia bude preukázaná ako múdre vo veľmi krátkom čase po použití športovej udalosti!

Navyše naše športové tabuľky majú taktiež výhodu Ultra tenkej a ľahkej, ktorá je o 50% tenšia, o 40% ľahšia než bežná železná skrinka, o 20% ľahšia ako bežná hliníková skrinka, čo určite ušetrí náklady na montáž, demontáž a prepravu. Rukoväť odnímateľného a mäkkého vankúša chráni ľudí pred poranením; Jednoduchá a bezúdržbová údržba atď .:

Športová tabuľka je jednou z najkvalitnejších aplikácií našich produktov, ktorá sa tiež nazýva športový LED displej. K dispozícii je rozstup pixelov 10 mm, 8 mm, 6,67 mm, 6 mm, 5 mm, 4 mm a 3 mm v závislosti od požiadavky na rozlíšenie. Najpopulárnejší model pre športové výsledky je úspora energie P10mm s 1/2 snímacou metódou, s vysokou frekvenciou vedenia IC, vysokým jasom zlatých káblov s LED svetlom, mäkkým vrchným krytom a mäkkou maskou na ochranu prehrávača, nastaviteľnými montážnymi ramenami pre nastavenie zobrazenia uhlová vodotesná PLC napájacia rozvodná skriňa, dvojitý napájací a dátový zálohovací systém atď. Medzitým sa staré konvenčné P12mm, P16mm a P20mm vymyjú z trhu krok za krokom, pretože zákazník potrebuje vyššie a vyššie rozlíšenie pre zlepšenie kvality obrazu. Športová tabuľka musí byť navyše schopná používať ako prenájom LED displeja alebo pevný inštalačný LED displej na vytvorenie väčšieho množstva reklamných alebo prenášajúcich výnosov, pretože pre mnohé športové štadióny je každoročne len veľmi málo športových podujatí. Čo znamená, že športová tabuľka sa na štadióne práve používa na veľmi obmedzený čas, ktorý môže byť menej ako 10-20 dní za rok. Takže v čase, keď neexistuje žiadna športová udalosť, by športová tabuľka mala mať aj možnosť používať ako hnuteľné užívanie prenájmu, pevnú inštaláciu atď.

Každodenné tisícky športových hier (napr. Futbalová hra, basketbalová hra, baseballová hra, softballová hra, hokejová hra, futbalová hra, tenisová hra, kolotočová hra, volejbalová hra, zápasová hra, curlingová hra, hra, hra Pari-mutuel, hra Rodeo, hra Squash, hra Natatorium atď.) sa hrajú po celom svete. ERALED je najlepší výrobca, ktorý prináša dokonalý zážitok z herného dňa fanúšikom športových hier všade. Naša široká škála výsledkov športových výsledkov, ktoré jasne ukazujú detaily, zatiaľ čo športová tabuľka prináša hru do života a dáva fanúšikom informácie a zábavu, o ktoré sa tešia.

Kombinácia športovej a komerčnej reklamy sa dá vysledovať až do konca 19. storočia. Reklamné médiá sa vyvíjajú od športovcov až po športovú hodnotiacu tabuľku. Športová tabuľka ako špecifické reklamné médium sa všeobecne používa na obrovských telocvičniach, ako sú futbalový štadión, štadión basketbalu, štadión na štadiónoch, štadión Softball, hokejový štadión, futbalový štadión atď., Kde je plná masového publika. Takže umiestniť športovú hodnotiacu tabuľku je nákladovo efektívna. Porovnanie s tradičnou reklamou. Médiá, Športová tabuľka je oveľa atraktívnejšia a môže zobrazovať oveľa viac informácií o reklame a môže to byť cyklické využitie, čo z neho robí absolútnu prvú voľbu pre športových sponzorov.


Hot Tags: športové skóre, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like