Stadium Video Display

Stadium Video Display

Displej štadióna sa tiež nazýva športový video displej. Dostupné rozlíšenie pixelov je v rozmedzí od 2 mm do 10 mm v závislosti od požiadavky na rozlíšenie. Pri porovnaní s inými produktmi je LED displej dlhodobou investíciou, pričom objem investícií je oveľa väčší ako ostatné produkty. Ak ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Displej štadióna sa tiež nazýva športový video displej. Dostupné rozlíšenie pixelov je v rozmedzí od 2 mm do 10 mm v závislosti od požiadavky na rozlíšenie. Pri porovnaní s inými produktmi je LED displej dlhodobou investíciou, pričom objem investícií je oveľa väčší ako ostatné produkty. Ak je váš smer správny, získate z tejto investície veľa. Ak je smer nesprávny, potom bude aj oveľa viac problémových a bolesti hlavy :-(

Ak chcete maximalizovať svoju investíciu na obrazovke Stadium Video, je skutočne vhodné zaobstarať s prenájmom pohyblivého vybavenia a vybrať si menší model pixelov, ako napríklad 4 mm, 5 mm, 6 mm, 8 mm a 10 mm pixelové ihrisko. Potom po športovej udalosti môžete použiť náš štadiónový video displej ako zobrazenie nájmu alebo pre iný účel. Týmto spôsobom získate vyššie výnosy a čas návratnosti návratnosti investícií bude čo najkratší. Vaša prezieravá investícia bude preukázaná ako múdre vo veľmi krátkom čase po použití športovej udalosti!

Navyše náš štadiónový video displej má tiež výhodu Ultra tenkej a ľahkej, ktorá je o 50% tenšia, o 40% ľahšia ako bežná železná skrinka, o 20% ľahšia ako bežná hliníková skrinka, čo určite ušetrí náklady na montáž, demontáž a prepravu. Rukoväť odnímateľného a mäkkého vankúša chráni ľudí pred poranením; Jednoduchá a bezúdržbová údržba atď .:

4.jpg

1, Závesná konštrukcia, zavesená v strede miestnosti, vybavená zdvíhacou konštrukciou.

2, Montážna štruktúra, celá štruktúra lieviku môže byť jednoducho zostavená a demontážna, je to úspora času, úspora práce a úspora dopravy.

3, bezšvové spájanie, bez čiernej alebo čiernej čiary v oblasti okrajov a rohov, je lepšie sledovanie.

4, Dynamic, v porovnaní s pôvodnou svetelnou skriňou, štyri lichobežníkové oblasti ako zlatá reklamná zóna sa zmenili na digitálny billboard, obsah vysielania bude náhodný a prevádzkový príjem bude bohatší.

5, vysoký kontrast (2000: 1) a vysoká úroveň šedej farby (65536)

6, Kompatibilné s rôznymi mediálnymi zariadeniami a podporou formátov PAL / NTSC, CVBS, S-VIDEO, VGA, DVI (HD / SD / PC), HDMI (HDCP / SD / HD / PC), YPbPr, SDI / HD / 3 G).

7, vysoká spoľahlivosť, vzhľadom na požiadavky vysokého systému spoľahlivosti pre živé televízory sme navrhli zálohovanie dvojitých počítačov (voliteľné), dvojité odosielanie záloh na karty (voliteľné), dvojité prijímanie záložných kariet (voliteľné), zálohovanie dvojitého ethernetového portu funkcia detekcie chybovosti siete.

5.jpg

pozor:

Hlavná obrazovka: (štvorcová oblasť) Live show, záber zblízka, prehrávanie, vysielanie informácií o súťaži, reklama a iné spínacie odrody.

Vedľajšia obrazovka: (trapézová oblasť) Hlavne pre reklamu, môže byť tiež kombinovaná na celú obrazovku s hlavným štvorcovým displejom.

Cylindrická obrazovka: Všeobecne používané pre reklamu, textové správy, atď., Môžu byť použité pre prehrávanie slučiek a prehrávanie partition.

6 (001) .jpg

Ostatné:

Časový a bodovací systém spoločnosti ERALED je súbor prenosných informačných systémov, ktoré sa používajú pri všetkých druhoch loptových hier. Určený rozhodca alebo príslušný personál v mieste konania prevádzkuje systém, kontroluje rytmus zápasov a zhromažďuje štatistické údaje a prevádzkové výsledky sa zobrazia na obrazovke LED. Systém môže automaticky získať štatistické údaje pre rozhodcu zápasu a súťažnú analýzu.

Panel plotov na štadióne je druhom nekonvenčného pomeru LED displeja, napríklad 50: 1, 100: 1200: 1 alebo 300: 1, je nepriaznivé použiť oblek riadiaceho systému pre konvenčný pomer ako 4: 3 alebo 16 : 9.Náš tím výskumu a vývoja vyhradil špecializovaný riadiaci systém, v ktorom jeden počítač ovláda LED obrazovku s dĺžkou 320 metrov a výškou 1 meter. Používatelia potrebujú vytvárať video alebo obrázky podľa skutočnej veľkosti a nie je potrebné prerušiť video alebo obrázky, aby sa zabránilo problému so synchronizáciou, znížilo sa pracovné zaťaženie a zvýšil sa vizuálny efekt obrazovky. Pre LED displej s šírkou viac ako 320 metrov môžeme použiť viac počítačov na realizáciu. Teoreticky môže riadiaci systém realizovať zobrazenie nekonečných pixelov.

Hot Tags: štadión video displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like