Displej s LED displejom

Displej s LED displejom

Displej LED displeja v prenájme Displeje videa preberajú živé udalosti - stavebné značky a zapájajú divákov, ako nikdy predtým. So spoločnosťou založenou na technológiách sú digitálne displeje dokonalým riešením, keď súťažia o pozornosť davu s výkonom na pódiu alebo ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

LED displej na prenájom

C (1)

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

Videoprojektory preberajú odvetvia živých udalostí - budovanie značiek a zapojenie divákov ako nikdy predtým. So spoločnosťou založenou na technológiách sú digitálne displeje dokonalým riešením, keď súťažia o pozornosť davu s výkonom na pódiu alebo poskytujú presvedčivú firemnú prezentáciu. Živé udalosti a exponáty sa objavujú ako špičkové marketingové stratégie pre firmy a značky. Tieto mimoriadne príležitosti vyžadujú vysoko kvalitné nástroje na zastavenie zobrazovania, ktoré umožňujú vytvoriť nezabudnuteľnú a najmodernejšiu udalosť.

Či už ide o firemnú akciu, výstavu, výstavu, konferenčnú prezentáciu alebo živý koncert, video steny a digitálne obrazovky prinášajú obsah k životu a vytvárajú značky.

Značkové ponuky ERALED a ERALED sú široké a obsahujú niektoré spoločné charakteristiky, ktoré odlišujú tieto produkty od prenájmu a inscenácií.

Spoľahlivosť pre cestu
Z displejov s vysokým jasom až po konštrukcie odolné voči poveternostným vplyvom, od flexibilných pevných displejov pre montáž na nosníky s ochranou proti opotrebovaniu pre podlahové aplikácie, môžu naše výrobky odolávať požiadavkám verejného prostredia. Široké pozorovacie uhly, konštrukcie odolné voči poveternostným vplyvom a schopnosť postaviť sa na vysoké okolité svetlo sú rozhodujúcimi faktormi pre vonkajšiu LED obrazovku a mnohé z produktov sú ponúkané s vonkajšími ratingmi, ako je IP65.

Kreatívna vizuálna technológia pre flexibilitu
Produkty ERALED sú určené pre veľké a malé udalosti. Pracujú dobre ako kulisy pre veľký koncert, oko vyskakujúce zakrivené zobrazenie na strane budovy, video sochárstvo vyrobené z LCD dlaždíc alebo ako podlahový systém na auto show. Tieto inovatívne riešenia sú prispôsobené všetkým potrebám.

Výnimočná hodnota pre nájomné spoločnosti a ich klientov
Tieto vizuálne riešenia na prenájom a staging sú navrhnuté tak, aby design, inštalácia a údržba boli lacnejšie a mali nižšie celkové náklady na vlastníctvo optimalizované pre tieto verejné prostredie. Rozsiahle používanie materiálov z uhlíkových vlákien v sérii ERALED CarbonLight sériu produktov uľahčuje, inštaluje sa rýchlejšie a lacnejšie je dodávať. Chytré inžinierstvo celkovo činí produkty našej spoločnosti ideálne pre početné požičovňu a inscenáciu.


Potreba aplikácie

Produkt ERALED

Flexibilné displeje pre špičkové aplikácie

Séria ERALED CarbonLight CLA sa dá inštalovať v konkávnych, konvexných alebo vlnových formáciách, aby vám unikátne predstavila svoj obsah. Architektonické video steny ERALED Mosaic umožňujú tvorcom scén zostaviť tri rôzne displeje (vrátane perfektne štvorcových video dlaždíc) do jedinečného dizajnu akejkoľvek veľkosti a tvaru vrátane prekrývajúceho sa, negatívneho priestoru alebo ľubovoľného otáčania displejov.

Pôsobivé displeje pre flexibilné pevné aplikácie v interiéri

Séria ERALED CarbonLight CLI je ideálna pre závesné a voľne stojace inštalácie. Tenké a ľahké, sú efektívnym doplnkom k vášmu prenájmu alebo designu obchodnej výstavy. Vďaka jemným pixelovým rozmerom bude séria CLI zabezpečovať bezproblémový dizajn v každom priestore. Zahrnuté spracovanie zjednodušuje a zjednodušuje konfiguráciu štandardného obsahu na poli zobrazenia.

Trvanlivé displeje pre širokú škálu outdoorových podujatí a exponátov

Séria ERALED NVH a ERALED CarbonLight CLO Series sú premyslene navrhnuté tak, aby vydržali prvky s ratingom IP65. Budú plniť davy svojim kvalitným obrazovým výkonom.

Transparentný displej pre vaše digitálne označenie a živé udalosti

Séria ERALED CarbonLight CLM je LED sieťovina, ktorá je k dispozícii v niekoľkých rozstupoch od 6,9 do 15,6 mm a má priehľadný vzhľad od vzdialenosti, ktorá poskytuje nízku odolnosť proti vetru. Ideálne pre vnútorné alebo vonkajšie použitie.

Displeje odolné proti opotrebeniu pre revolučné návrhy podlahy

Séria ERALED Carbonlight CLF prináša živý obraz a video obsah v najmodernejšom podlahovom systéme pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Tieto displeje s vysokou pevnosťou dokážu zaťažiť až do hmotnosti 500 kg (1102,31 libier) s rozmermi bodov 5,2, 6,2 a 10,4 mm.

Hot Tags: nájomná fáza displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like