Displej s LED displejom

Displej s LED displejom

Displej LED displeja na prenájom Vytváranie jedinečných, dynamických udalostí začína veľkou víziou. Prenájom LED obrazovky je jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich oblastí v živých výrobných a akčných odvetviach. Inovatívne a kreatívne navrhnuté Indoor a Outdoor prenájom LED video obrazovky od ERALED môže pomôcť ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Displej s LED displejom

Vytváranie jedinečných dynamických udalostí začína veľkou víziou. Prenájom LED obrazovky je jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich oblastí v živých výrobných a akčných odvetviach. Inovatívny a kreatívny dizajn pre indoor a outdoor Rental LED obrazovky od spoločnosti ERALED vám pomôžu presunúť vašu akciu na ďalšiu úroveň. Prenájom obrazovky s LED displejom je možné využiť len na nastavenie koncertov a hudobných udalostí. Mnoho firemných spoločností sa obracia na prenájom LED obrazoviek pre výstavné stánky, firemné akcie a stretnutia, rovnako ako živé televízne vysielanie a tapings.
Integrácia prenájmu LED obrazovky do aktuálneho dizajnu vašej udalosti alebo vám pomôže vytvoriť vašu show od začiatku, máme komplexný prístup k zabezpečeniu najvyššej kvality a tekuté prevedenie vášho LED video stenu prenájom od začiatku až do konca. Chápeme nepretržitú povahu odvetvia výroby zábavy a náš celosvetový podporný systém 24 hodín denne je vždy k dispozícii.


Vlastnosti a výhody Rental LED displej Riešenie

* Ľahká a ľahko sa inštaluje a rozoberá
* Skrinka na odlievanie pod tlakom z hliníkovej zliatiny je tenká, ľahká, deformačná asistentka a ľahko sa prepravuje.
* Vysoké rozlíšenie a hustota pixelov, jednotná farba a vysoký kontrast, aby sa získal atraktívny obrazový efekt.
* Plochá a bezšvová konštrukcia
* Podporuje tok signálu náhodne, uspokojuje rôzne pole a uvedenie do prevádzky, aby vytvorili rôzne efekty obrazu.
* Vybavuje profesionálny video procesor, ktorý podporuje formáty signálov ako AV, DP, VGA, DVI, YPBPR, HDMI, SDI atď.
* Dobrý účinok vodotesnosti s ochranou proti vniknutiu IP65, ktorý sa používa na vonkajšie použitie.
* Podporuje prispôsobenie jasu a vyváženie bielej prispôsobenie s 256 úrovňami, ktoré umožňujú mixovanie rôznych dávok displeja.
* Vybavenie s každou špecifikáciou letových puzdier, ktoré sú vhodné na uskladnenie a prepravu, ako aj dobrú ochranu displejov.Prenájom aplikácií s LED displejom

Široko používaný v areáli požičovňa, spev a tanec, všetky druhy konferencií, výstavy, šport, divadlo, hlediště, konferenčná sála, multifunkčná hala, konferenčná miestnosť, hala, diskotéky, dedukcia, hiqh-qrade zábava disco.

Hot Tags: prenájom staging led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like