Fasádny LED displej s mediálnou sieťou

Fasádny LED displej s mediálnou sieťou

Mediálny Mesh Fasádny LED displej Pôsobivá pružnosť Mediálna sieť môže zmeniť akúkoľvek fasádu budovy na dynamické komunikačné médium, pričom nezakrýva architektúru za ním. Namontujte ho cez pevnú fasádu alebo pred oknami, ktoré vedia, že hotové riešenie neobsahuje viditeľné káble ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Mediálna sieťová fasáda LED displej

Pôsobivá flexibilita

Media Mesh dokáže obrátiť akúkoľvek budovu fasádu na dynamické komunikačné médium, pričom nezakrýva architektúru za ním. Namontujte ho cez pevnú fasádu alebo pred oknami, pretože viete, že hotové riešenie neobsahuje viditeľné káble a prináša čistý, polopriehľadný zážitok z pozerania pre tých, ktorí sú v budove. Nehrdzavejúca oceľová textílna sieť poskytuje moderný, mestský pocit, zatiaľ čo tenký profil - menej ako jeden palec hlboký & ndash; poskytuje elegantný, zdokonalený štruktúrny vzhľad.

Vlastnosti

Pôsobivá flexibilita:
MediaMesh je tkaný spôsobom, ktorý umožňuje tenké horizontálne profily ERALED LED umiestniť na vlastné vertikálne intervaly v rámci siete. To umožňuje vyvážiť transparentnosť a rozlíšenie zobrazenia na základe projektu.

Výnimočná kvalita obrazu:
Táto elektronika MediaMesh je až o 60 percent jasnejšia ako predchádzajúce verzie. Okrem toho sa produkt môže pochváliť mimoriadne hlbokou farebnou paletou (1,07 miliardy farieb) a vynikajúcou reprodukciou pohybu (rýchlosť skenovania 3 800 Hz).

Neobvyklý potenciál:
Prostredníctvom nášho kontrolného systému môžu vlastníci MediaMesh naplánovať prezentáciu grafiky, animácií, videoklipov a dokonca aj dátových informačných kanálov v reálnom čase (správy, zásoby, skóre a štatistiky). Živé video je možné aj pridaním procesora obrázkov ERALED.

Úplná integrácia:
Mnoho skupín má niekoľko systémov zobrazovania ERALED v budovách aj mimo nich. Sme jedinou spoločnosťou so skúsenosťami a technológiou, ktorá spája všetky tieto displeje dohromady do jedného jednotného komunikačného a zábavného systému. Z jedného ovládacieho systému môžu používatelia spravovať a riadiť všetky zobrazenia v rámci svojho vlastníctva & ndash; alebo vlastnosti.

Zobrazenie dňa a noci:
Čím jasnejší, tým lepšie počas dňa, príliš veľa jasných displejov večer a nočné hodiny môžu rýchlo pritiahnuť pozornosť miestnych úradníkov pre presadzovanie predpisov. ERALED ponúka možnosť fotobunky, ktorá meria okolité svetelné podmienky a automaticky upravuje jas displeja. Jas jasu displeja možno ovládať aj naplánovanými alebo manuálnymi úpravami.

Hot Tags: media mesh fasády led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like