Studio LED displej

Studio LED displej

Ako prepojenie na poskytovanie informácií medzi regiónmi a krajinami zohráva dôležitú úlohu pri rozširovaní horizontu ľudskej bytosti. Medzitým je štúdio jedným z najdôležitejších spôsobov rýchleho zhromažďovania informácií. Rozhranie tradičného štúdia má nevýhody nízkeho jasu rozhrania, malého uhla pohľadu, obskurných obrázkov a vysokého náročnosti pri používaní prostredia, takže nedokáže dosiahnuť maximálne hodnoty. ERALED vynáša malú pixelovú rozstupňovanú sériu. Perfektne kombinuje technológiu bezšvíkových spojov s vysielacím systémom. Spoliehajúc na výhody HD bezdrôtových zobrazovacích terminálov, flexibilných ekonomických veľkostí displejov a pohodlných rýchlych funkcií inštalácie a dezinfekcie, kombinácie audio a video zdrojov a flexibilnej segmentácie a kombinácie obrázkov, obrazovky spoločnosti ERALED dokážu dokonalým spôsobom zobrazovať informácie klientom zo všetkých krokov life.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Studio LED displej

Ako prepojenie na poskytovanie informácií medzi regiónmi a krajinami zohráva dôležitú úlohu pri rozširovaní horizontu ľudskej bytosti. Medzitým je štúdio jedným z najdôležitejších spôsobov rýchleho zhromažďovania informácií. Rozhranie tradičného štúdia má nevýhody nízkeho jasu rozhrania, malého uhla pohľadu, obskurných obrázkov a vysokého náročnosti pri používaní prostredia, takže nedokáže dosiahnuť maximálne hodnoty.

ERALED vynáša malú pixelovú rozstupňovanú sériu. Perfektne kombinuje technológiu bezšvíkových spojov s vysielacím systémom. Spoliehajúc na výhody HD bezdrôtových zobrazovacích terminálov, flexibilných ekonomických veľkostí displejov a pohodlných rýchlych funkcií inštalácie a dezinfekcie, kombinácie audio a video zdrojov a flexibilnej segmentácie a kombinácie obrázkov, obrazovky spoločnosti ERALED dokážu dokonalým spôsobom zobrazovať informácie klientom zo všetkých krokov life.

Štúdiové funkcie LED displeja

1.Hliníková skrinka, ploché a bezšvíkové spojenie s vysokou presnosťou, dobré rozptýlenie tepla, podporujúce "skutočné bezšvové spojenie" v akejkoľvek veľkosti.

2.Balibrovanie a kalibrácia farieb, ktoré zabezpečujú vysokú obnovu a rovnomernosť.

3. Široké pozorovacie uhly, vysoký kontrast (3000: 1), vysoký jas (nastaviteľný), vysoká šedá stupnica (14bit), vysoká obnovovacia frekvencia (1920HZ), jemné obrázky, živé obrázky, vysokorýchlostné animované zobrazenie obrázkov.

4.Vysoký sivý sken s nízkym jasom, plynulý nastaviteľný jas, dokonale vhodný pre rôzne prostredie s vnútorným displejom s jasnejším a detailnejším obrazom.

5. Ľahké a tenké skrine, malé obsadenie priestoru, ľahko prepravované, inštalované a demontované.

6.Connected s profesionálnymi video procesormi a mozaiky, podporujúce Hi-Fi synchrónne spracovanie stroje zobrazenie rôznych signálov.

7.Speciálna zámková konštrukcia pre pripojenie skriniek, bez potreby iných nástrojov, rýchla a pohodlná inštalácia a dezinfekcia.

8.Fan-free dizajn, ticho, nízka spotreba energie, nízka EMI, dlhá životnosť (viac ako 100 000 hodín), pohodlná údržba, úsporné prevádzky a náklady na údržbu.
Hot Tags: štúdio led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like