Televízny LED displej

Televízny LED displej

Televízny LED displej Televízny a vysielací priemysel je jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich odvetví z hľadiska informačných technológií a je vybavený širokými aplikáciami digitálnych signálov. Súčasný rozhlasový a televízny prenos sa stal formáciou bezdrôtového vysielania, ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Televízny LED displej

Televízny a vysielací priemysel je jedným z najrýchlejšie sa rozvíjajúcich priemyselných odvetví v oblasti informačných technológií a je vybavený širokými digitálnymi signálmi. Súčasným rozhlasovým a televíznym prenosom sa stala tvorba bezdrôtového vysielania, satelitného pokrytia, káblového domáceho a sieťového pripojenia. Monitorovacie typy informácií zahŕňajú televízne a vysielacie programy, monitorovanie údajov v reálnom čase, monitorovanie TV programov atď. Typy monitorovacích signálov možno klasifikovať ako CCTV signál, TV HD signál a počítačový monitorovací dátový signál RGB. Je preto naliehavé, aby vysielací priemysel zjednotil monitorovanie a správu veľkého množstva dátových a obrazových informácií.

Netreba dodávať, že integrovaný displej a ovládanie s prístupom k viacerým informáciám o videu a dátách sa nepochybne stane najlepšou voľbou pre výstavbu rozhlasových a televíznych monitorovacích sietí.


Funkcie riešenia


1. Získajte redundantnú konfiguráciu


S dizajnom a rozšírením modulov; podporovať výmenu karty na vyzdvihnutie a tým znížiť riziko zlyhaní.


2. Ultra vysoká stabilita


Celý systém využíva moderné technológie a systém na zlepšenie spoľahlivosti a bezpečnosti. podporujú bežné prevádzky. Redundantná konfigurácia napájania a signálu umožňuje vysielanie v reálnom čase a zabrániť náhodnému výpadku alebo iným problémom počas prevádzky.

3. Kompatibilita


Produkt je kompatibilný so všetkými druhmi video signálov, ako sú napríklad VGA, DVI, HDMI a SDI. Jeden systém dokáže zobraziť obrazový obrazový signál, počítačový signál, sieťový digitálny signál, signál káblovej televízie atď. Okrem toho podporuje výstup SDI a CVBS na dosiahnutie bezproblémovej kombinácie signálu s reléovým vozidlom alebo SNG (Satellite News Gathering) a zaručuje vysokú kompatibilitu a zobrazenie video signálov. Napríklad počas produkcie spravodajských programov je možné vykonať prerušené operácie na vstupnej stanici, spracovanie titulkov, dabing, úpravy rukopisov.


4. Nastaviteľná teplota farieb


Teplota farieb sa dá nastaviť podľa konkrétnych scén. Teplota farieb displeja sa dá nastaviť v rozmedzí od 2 600 K do 1 000 K, čo je ideálne na osvetlenie televízneho štúdia.

5. Automatická úprava farieb


Každá zobrazovacia jednotka si môže vymieňať informácie a automaticky nastaviť svoju farbu, aby sa dosiahla rovnomernosť farby a aby sa dokázal dokonalý efekt zobrazenia.

6. Stabilita


Displej má funkciu proti atmosfére, elektromagnetickú, rádiovú a statickú interferenciu, ktorá môže účinne zabrániť blikaniu obrázkov.

Hot Tags: televízny led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like