Znaky LED z autobusovej stanice

Znaky LED z autobusovej stanice

Signalizačné LED diódy autobusovej stanice Popis: Významné elektronické zastávky a displeje prístavných autobusov umožňujú verejnosti vidieť konkrétne informácie o svojej ceste v reálnom čase (RTPI), napríklad keď príde ich autobus, číslo servisu a všetky ostatné všeobecné informácie, ktoré môže mať ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Znaky LED z autobusovej stanice

Popis:

Významné elektronické zobrazovanie autobusových zastávok a displeje prístreškov autobusov umožňujú verejnosti vidieť konkrétne informácie o svojej ceste v reálnom čase (RTPI), napríklad keď príde ich autobus, číslo služby a všetky ostatné všeobecné informácie, ktoré môžu mať vplyv na ich cesta. Napríklad v meste Shenzhen bola vyvinutá kombinácia viacriadkových súhrnných displejov autobusových prístreškov a displejov umiestnených na stĺpoch s cieľom poskytnúť celoštátny informačný systém pre zákazníkov.

použitie:
Agape vyrába kompletný a inovatívny rad stacionárnych značiek pre informácie o cestujúcich, ktoré sa nachádzajú na výmenných staniciach, autobusových / trolejových zastávkach, verejných dopravných zónach s vysokým tokom cestujúcich. Tieto vysoko efektívne LED displeje s optimálnou čitateľnosťou sú vhodné pre všetky distribučné siete informácií cestujúcich spoločností verejnej dopravy vybavených sofistikovaným diaľkovým pripojením AVM.
Komfort informácií cestujúcich v oblasti verejnej dopravy je vysoko cenený a oceňovaný. Spoločnosť Agape uplatnila viac ako 8 rokov skúseností pri vytváraní tejto škály výrobkov s využitím najsofistikovanejšej mechaniky prispôsobenej funkčnej potrebe a dizajnu produktu - udržiavateľnosť, pevnosť, hydroizolácia, ventilácia - a najmodernejšia elektronika produkujúca mono / bifačné stacionárne značky a premenlivé správy.

výhody:
Spoločnosť Agape vyvinula množstvo LED informačných displejov pre cestujúcich pre letiská, železničné stanice, autobusové a električkové terminály. Sortiment zahŕňa označenia hlavných staníc, ako aj plošinové displeje a palubné obrazovky. Kombinácia najnovšej technológie LED a komunikačných rozhraní od skúseného a skúseného medzinárodného tímu poskytuje inteligentné a vysoko všestranné displeje s vynikajúcou čitateľnosťou. Naše displeje môžu byť ľahko začlenené do verejných systémov riadenia vozidiel a staníc. Agape LED displeje pre cestujúcich sú veľmi flexibilné. Môžu zobrazovať čísla letov, plošín, električiek a autobusov s cieľovými informáciami a informáciami o príchode / odlete a údajmi v reálnom čase. Môžeme tiež kombinovať širokú škálu správ a grafiky vrátane hlasových hlásení a detekcie vozidiel.

bus2.jpg

 

Vlastnosti

· Jednostranná dvojitá strana so šikmou čelnou plochou

· Vysoká energetická účinnosť a technológia LED s vysokým jasom

· Automatické ovládanie jasu zaisťuje vysokú čitateľnosť denných aj nočných hodín

· Modulárny dizajn podľa potrieb zákazníka

· Puzdro odolné voči počasiu a vandalizmu

· Estetický dizajn

· Jednoduchá inštalácia, údržba z jednej osoby

· Podpora rôznych formátov písma, grafiky, rolovania a špeciálnych efektov

· Podpora textových systémov rýchlosti

· Komunikačné protokoly prispôsobené požiadavkám zákazníkov

· Diagnostické funkcie a diaľkové ovládanie

· Voľný výber farby bývania podľa noriem RAL

Výkresy (prispôsobené)

bus3.jpg

bus4.jpg

bus5.png

bus6.png

Hot Tags: autobusová stanica vedie značky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like