Dopravná LED obrazovka

Dopravná LED obrazovka

Dopravná LED obrazovka ERALED Dopravné a Dopravné LED displej obsahuje: Variabilné Sign Správa Signal Variable Message je jedným z najdôležitejších prvkov v systéme riadenia premávky vydaním oznámenia, informácie o otepľovaní na displeji premenných správ, ktoré vodičovi dávajú pozor ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Dopravná LED obrazovka

/

///

ERALED Dopravné a dopravné LED displej obsahuje:

Variabilné znaky správ
Variabilný signálny znak je jedným z najdôležitejších prvkov v systéme riadenia premávky, a to vydaním upozornenia, informácie o otepľovaní na displeji premennej správy, ktoré vodičovi pomôžu venovať pozornosť prevádzke. Naše premenlivé hlásenia hlásenia sa robia podľa požiadaviek normy EN12966, aby sa zabezpečila lepšia čitateľnosť displeja.

Mobilný systém VMS
Značky s pohyblivou značkou LED pomáhajú zvyšovať bezpečnosť premávky, znížiť dopravné nehody, ako sú dopravné zápchy, nehody alebo cestné práce. Jednoduchá manipulácia a spoľahlivosť sú hlavnými výhodami našich grafických mobilných značiek. Náš sortiment mobilnej signalizácie zahŕňa: vozidlá na údržbu ciest, kompletné výstražné prívesy, mobilné ukazovatele premenných správ.

Značka rýchlostného obmedzenia
Na diaľnici, diaľničnom moste alebo tuneli môžu byť použité značky s obmedzenými rýchlostnými limitmi, hlavným cieľom TIS je kontrola značky obmedzenia rýchlosti:
• Riadiť rýchlosť dopravy, optimalizovať tok dopravy a znížiť dopravné zápchy
• Znížiť rýchlosť na hlavných dopravných linkách a vstupných rampách, zlepšiť bezpečnosť a zabrániť rýchlostným rozdielom medzi mutantami toku dopravy.

Značka rýchlostného obmedzenia radaru
Značka rýchlostného obmedzenia radaru sa používa na pripomenutie, že vodič spomalil cestnú premávku, aby sa zabezpečila bezpečnosť na cestách. Séria modulov zobrazuje informácie o dočasnej / trvalej dopravnej scéne vrátane rezidenčnej oblasti, mestských / vidieckych cestách, diaľnici, škôlke / pešej zóne, staveniskách a oblasti rýchlosti.

Značka parkoviska
LED parkovací displej ponúka rad dynamických informačných systémov zobrazovania v reálnom čase pre parkoviská, ako aj kompletné navigačné značky a systémy. LED parkovisko VMS môže zobraziť obsadenosť parkoviska a dostupnosť priestoru pre verejnosť a je vhodná pre mnoho aplikácií vrátane riadenia mestskej dopravy, terminálov na letiskách, nákupných centier, univerzitných areálov, nemocníc atď.

LED Lane Signal
Signál Lane Lane sa používa na uzatváranie expresnej cesty, mosta, tunela pri dopravných nehodách. znížiť výskyt druhých nehôd s cieľom zlepšiť bezpečnosť ľudí.

ZNAČKA BUS STATION
Náš modulový informačný systém pre cestujúcich zabezpečuje, že vaši cestujúci majú vždy aktuálny čas príchodu a odchodu alebo informácie o spojovacích službách a tiež zobrazujú dôležité špeciálne správy. Informácie o cestujúcich na staniciach a zastávkach sú zobrazené na kvalitných LED maticových displejoch. Či už sú umiestnené na krátkych alebo dlhých plošinách, v podzemných staniciach alebo na centrálnych uzávierkach, zobrazujú sa informácie o cestujúcich.

Hot Tags: traffic led obrazovky, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like