Dopravný LED displej

Dopravný LED displej

Doprava LED displej ERALED poskytuje profesionálny LED displej a riadiaci systém pre všetky prevádzkové miesta "Grand Transit System". Séria ERALED CLD, série LF a série MXC ju uspokojujú s vysokou stabilitou, bezšvíkové a výkonné spracovanie pre akékoľvek rozlíšenie a ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Dopravný LED displej


ERALED poskytuje profesionálny LED displej a riadiaci systém pre všetky prevádzkové lokality systému Grand Transit System. Séria ERALED CLD, séria LF a séria MXC ju uspokojujú s vysokou stabilitou, bezproblémovým a výkonným spracovaním pre akékoľvek rozlíšenie a výnimočná rovinnosť a jednotnosť vytvárajú výnimočnú víziu. Vďaka špičkovej spracovacej hĺbke 24 bitov a technológii HDR s vysokým dynamickým rozsahom dosahuje vynikajúcu kvalitu obrazu, perfektne prezentuje verejné informácie a reklamný efekt.
Vlastnosti

rentabilné

Profesionálne riešenie na kľúč.
24/7 prevádzka, 10 rokov života. Sieťový distribuovaný riadiaci systém, jeden kľúč pre ovládanie viacerých obrazoviek.

Cost-Superior
Kvalita obrazu

24-bitová hĺbka spracovania vytvára ohromujúci a živý obraz. Technológia HDR (vysoký dynamický rozsah) umožňuje vyšší kontrast a viac detailov obrazu. Nastaviteľná teplota farieb.

ľudský orientované
Mechanický dizajn

Bezproblémové zostrihanie pre rôzne rozlíšenie. Viacformový a kreatívny dizajn. Predná a zadná servisná, rýchla údržba.

bezpečnosť

Bez ventilátora, vynikajúci odvod tepla. EMC trieda B, protielektromagnetické rozhranie.Ergonomický zámkový dizajn, rýchly a bezpečný.

Hot Tags: transport led display, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like