Trailer LED displej

Trailer LED displej, Truck LED displej vziať svoju správu ľuďom s všestranný a inovatívny vysoko kvalitné prívesy na ERALED. Marketing a informačné spolieha na to, že na správnom mieste v správny čas, ktorý je dôvod, prečo tak veľa firiem hľadajú všestranné riešenia.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Trailer LED displej

Trailer LED Display.jpg
LED-Trailer-IMG_3325-710x375.jpg

vuepix_led_trailer_slider_4.jpg

LED-Trailer-IMG_3200-710x375.jpg

LED-Trailer-IMG_3177-710x375.jpg

Mobilné vozidlo LED displej
Prijať vašu správu osobám s všestranný a inovatívny vysoko kvalitné LED prívesy.


Marketing a informačné spolieha na to, že na správnom mieste v správny čas, ktorý je dôvod, prečo tak veľa firiem hľadajú všestranné riešenia. ERALED vlastné postavený vysokým rozlíšením LED prívesy poskytujú miesta, organizácie, firmy a sponzori možnosť mať digitálnej prítomnosti v miestach inak z reach.


Náš skúsený tím dizajn, výroba a pomáhajú zostaviť naše prívesy ERALED LED. Tieto prenosné LED displeje boli navrhnuté pre vysokú viditeľnosť a častú prepravu, vďaka čomu sú vhodné pre široké spektrum firiem a podujatí vrátane vonkajšie koncerty a festivaly, Golfové Turnaje, charitatívnych akcií, spoločenských akcií, a športové podujatia. Všetky ERALED produkty sú montované v Austrálii, je zaručené, že tieto LED displeje sú vyrobené, aby vydržali drsné environmentálne faktory, ako počasie, teplota, vietor, dážď a UV žiarenia bez nahradenia kvality.


 

Displej LED Trailer

jednotky LED vitrína


信号航插接口.JPG

整箱后2_副本.JPG

整箱后1_副本.JPG
3 StormTest.jpg

ERALED ROZDIEL

Cez výber spoľahlivý produkt napríklad ERALED LED technológie a renomovanej spoločnosti, správy alebo značka je teraz prístupné odkiaľkoľvek, kedykoľvek. Náš tím pracuje s vami, aby zabezpečili, budete dostávať:

ZAPOJENIE & UNIVERZÁLNE VONKAJŠIE DISPLEJE

Vzdelávať, priame, zapojiť alebo inzerovať na cielené publikum prostredníctvom vysoko kvalitné LED prívesy určené špeciálne pre vonkajšie použitie a ľahký transport.

LED DIPLAYS PRE AKÉKOĽVEK MIESTO

Naše prívesy ERALED LED sú navrhnuté a zmontované s elegantným dizajnom stojí v podmienkach vysokej návštevnosti a funkciu jasu snímač pre automatické nastavenie úrovne jasu podľa slnečného žiarenia a zmena svetelných podmienok.

VÝNIMOČNÚ VIZUÁLNU KVALITU

Ponúkame širokú škálu plnofarebná HD LED zobrazuje dodať mimoriadne jasný obraz, vynikajúci kontrast a žiarivé farby s vysokou obnovovacou.

PRISPÔSOBIŤ PRE VAŠU SPRÁVU

Naši skúsení technici LED bude pracovať s vami navrhnúť riešenie na mieru LED s rôznych veľkostí a funkcie sú k dispozícii podľa špecifických požiadaviek vášho podnikania a umiestnenia úspešne zachytiť pozornosť svojho publika.

NÍZKE NÁROKY NA ÚDRŽBU S VYSOKÝM VÝKONOM

Všetky ERALED technológia je nainštalovaná s easy-to-use software, systémy pre správu obsahu a v reálnom čase, hlásenia pre technické problémy. Naše LED prívesy sú postavené s plne uzavretý IP65 hodnotené media/ovládacie skrinky umožňuje jednoduchý prístup.

Výhodou použitia ERALED LED príves má flexibilitu fyzicky premiestniť správu smerom k vašej cieľovej skupine v miestach a miestach, ktoré môžu inak boli nedostupné. Či už sa rozhodnete kúpiť alebo prenajať LED displej, obdržíte najnovšie vo vysokom rozlíšení technológií na kolesách a vynikajúce návratnosť investícií prostredníctvom kvalitnej správy. Naša spoločnosť ponúka priebežnú údržbu balíky, ak máte čo do činenia s viacerých miestach a viacerých LED displeje aplikácie alebo jednoducho výnimočné zákazníckej podpory pre zobrazenie raz-off. Či tak alebo onak, urobíme počet správ.


Hot Tags: Trailer led displej, Čína, výrobcu, dodávateľa, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like