Transparentný LED displej

Transparentný LED displej Naša špičková technológia transparentný LED displej je viditeľný LED displej s bezkonkurenčnou transparentnosťou, jednoduchým nastavením, ľahkou, vysokou úrovňou jasu, stabilným výkonom, centrálnym ovládaním, jednoduchou údržbou, úsporou energie, nákladovo efektívnym; rýchlo sa zhromaždiť a roztrhnúť ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Transparentný LED displej

Naša špičková technológia transparentný LED displej je viditeľný LED displej s bezkonkurenčnou transparentnosťou, jednoduché nastavenie, ľahké, vysoký jas, stabilný výkon, centrálne ovládanie, jednoduchá údržba, úspora energie, nákladovo efektívne; rýchlo sa zhromaždiť a roztrhnúť. Transparentný LED displej možno kombinovať do extrémne veľkých displejov - či už plochých alebo zakrivených, horizontálnych alebo vertikálnych. Minimálny rámec poskytuje celú štruktúru s virtuálnou transparentnosťou. Transparentný LED displej bol dokázaný v dočasných aj trvalých zariadeniach vrátane koncertných zájazdov, architektonických inštalácií, filmových a televíznych prijímačov a podujatí atď.

Vlastnosti a popis :

Široká aplikácia a krátka návratnosť investícií :

Ideálne pre nákupné centrá, okná, showroomy, letiská, výstavy, módne prehliadky, banky, v skutočnosti kdekoľvek sa chcete spojiť so svojimi zákazníkmi - odstránenie frustrácií, ktoré často vytvárajú tradičné digitálne LED displeje. Transparentný LED displej nakoniec umožňuje rozpoznať vašu kreativitu bez toho, aby ste ovplyvnili estetickú krásu vašej investície.

Transparentné LED displeje sa dodávajú v rôznych konfiguráciách, ktoré umožňujú vybrať optimálny displej pre vaše požiadavky vrátane denných a nočných alternatív.

Úspora energie : 50 % úspora energie s veľmi nízkou spotrebou energie, nízky poplatok za elektrickú energiu, nízka tvorba tepla, oveľa dlhšia životnosť, dlhá životnosť s vysokým jasom a nízkymi chybami pixelov;

Vysoký jas:

Úroveň jasu 9000 NTS zaručuje dokonalý vizuálny výkon aj pri priamom slnečnom svetle, bez akéhokoľvek chladiaceho systému, šetrí veľa energie.

Inteligentné a jednoduché ovládanie, Plug and play ľahko ovládateľné:

Displej je možné ovládať pomocou inteligentného telefónu. Jednoduché a jednoduché operácie.

Na displeji sa zobrazuje takmer akýkoľvek formát videa a obrázkov, napríklad jpg, png, mov, wmv, mp4 atď. Môžete diaľkovo ovládať, monitorovať a aktualizovať obsah z riadiaceho servera. Uistite sa, že komunikácia s vašimi zákazníkmi je okamžitá a synchronizovaná.

Rýchla inštalácia

Stručný vzhľad. Rýchla a jednoduchá údržba. Systémy rýchleho zámku zabezpečujú rýchlu inštaláciu a šetria náklady na prácu.

Jednoduchá údržba:

Jednoduchá aktualizácia a údržba. Zobrazenie priemernej dĺžky života je viac ako stotisíc hodín a vždy môžete nahradiť LED pásy. Ľahko sa odlepia bez potreby výmeny celého panelu. Oprava jediného SMD bez snímania jedného modulu alebo celého panelu.

Vysoká transparentnosť:

Neuveriteľná transparentnosť. Úroveň priehľadnosti je až 80% priehľadnosť by mohla udržať vnútorné prirodzené osvetlenie a prezeranie, SMD sú takmer neviditeľné z určitej vzdialenosti. Úroveň rozlíšenia je tiež taká vysoká, že nemôžete rozpoznať pixel, ak stojíte od piatich metrov a viac.

ľahký:

Doska s plošnými spojmi má hrúbku len 10mm, 14kg / ㎡ Ľahká hmotnosť umožňuje malý priestor pre inštaláciu a minimalizuje negatívny vplyv na vzhľad budov.

Stabilné a spoľahlivé:

Stabilita je pre tento výrobok veľmi dôležitá, pod patentom vloženia SMD do PCB, zabezpečuje stabilitu lepšie ako iné podobné výrobky na trhu.

Transparentný LED displej naďalej získava popularitu na svetovom trhu a sme pripravení poskytnúť širokú škálu možností. Vďaka týmto pokrokovým technológiám by každý návštevník, preukaz alebo obyčajný chodec na ulici mohol vidieť oznámenie od inzerenta. Dostupné rozlíšenie pixelov sa pohybuje od 3 do 20 mm a úroveň jasu môže dosiahnuť hodnotu 9000 nitov. ERALED Transparentný LED displej je najjasnejší a najlepšie vedie k technológii a výrobe transparentného LED displeja.

Zdá sa, že transparentný LED displej obsahuje nielen všetky výhody bežných vonkajších LED displejov s vysokým rozlíšením a vitríny s cieľom maximalizovať elimináciu nosných a krásnych, rozpoznať maloobchodné odvetvia okná video zobrazenie problémy dokonale. V súčasnej dobe maloobchodné vitríny pre transparentný LED banner, nielen ľahké, tenké, ľahko sa inštaluje, ale tiež dosiahnuť najmenší rozstup pixelov 3 mm a priehľadný stupeň vysoký viac ako 80%. Jeho použitie musí prekonať bežný papierový plagát, ktorý uvádza náhradné problémy, ani bežný LED displej a LCD displej, ťažká, nepriepustná, nevzhľadná slabosť. V porovnaní s použitím stien budov, okná LED transparentný LED displej môže byť väčší dopyt na trhu.

Okrem toho dizajn transparentného LED displeja, reklamného obsahu Display, môžete odstrániť nepotrebné pozadie a nahradiť čiernou farbou, zobrazí sa iba výraz požadovaného obsahu, pri prehrávaní čiernej časti nevydáva svetlo, ako prehrávanie sa zobrazuje priehľadný efekt metóda môže výrazne znížiť svetelné znečistenie, ale tiež môže znížiť spotrebu energie možno dosiahnuť, než bežné LED displej viac ako 30% úspora energie.

Transparentné-LED-Display4817_01.gif

Transparentné-LED-Display4817_02.gif

Oblúkové tvarovanie tvaru krivky LED transparentná séria:

1.png

Vlastný LED displej; vlastný LED displej;

Špeciálny zobrazovač tvarov; Vlastný tvar desgin;

Vysoká transparentnosť; Jednoduchá údržba;

Vysoký jas.Prispôsobený tvar

Veľkosť zobrazenia radu ATN je možné prispôsobiť podľa

požiadavky zákazníka a tento výrobok možno tiež vyrobiť

do rôznych tvarov.

Také ako valec, kvádre, tvar hlaveň atď.

2.png
3.png
Vysoká transparentnosť

Na základe technológie bočného osvetlenia ERALED,

70% vysoká transparentnosť,

a niektoré typy môžu dosiahnuť 80%.
Jednoduchá údržba

Podpora prednej údržby.

Individuálny dizajn pásu s horúcou zátkou.

4.png
5.pngPrenájom priehľadné LED displej séria:

Špeciálne pre

prenájom výstavných trhov;

Štandardný návrh skrine;

Rýchly zámok pre jednoduchú inštaláciu;

Ultra tenký a ľahký.Štandardná skrinka

Tenké a ľahké;

Štandardný rozmer skrinky: 500 * 1000 mm;

Hrúbka: 83 mm

6.png
7.png

Jednoduchá a rýchla inštalácia

Rýchle uzamknutie pripojenia kabinetu,

iba 10 s pre zostavenie jednotlivcov;

a bez ďalších nástrojov.

10 (001) .jpg

1 features.jpg2 široký pozorovací uhol.jpg
4 test2 + 3.jpg

4 test2 + 3.jpg

5 test4 + 5.jpg

Hot Tags: transparentné LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like