Transparentný LED displej s oknami

Transparentný LED displej s oknami

Transparentný LED displej s priehľadným oknom Transparentná obrazovka s LED diódami je inštalovaná dovnútra, ale normálne čelí vonkajšiemu slnečnému žiareniu, takže v tomto prípade potrebuje aj vysoký jas. LED displej ERALED Transparent Window má neporovnateľný vysoký jas, vysokú obnovu, vysoký stupeň IP ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Transparentný LED displej


Transparentná obrazovka s LED diódami je inštalovaná dovnútra,

ale zvyčajne čelí vonkajšiemu slnečnému žiareniu, takže v tomto prípade tiež potrebuje vysoký jas.

LED displej ERALED Transparent Window má neporovnateľný vysoký jas, vysokú obnoviteľnosť, vysoký stupeň IP, vysoký stupeň šedej farby, vysoký kontrastný pomer, vysoká odolnosť voči vode a prachu. najlacnejšie a multifunkčné použitie LED displej, ktorý je vhodný pre vonkajšie aj vonkajšie okenné aplikácie.

Transparentný LED displej-Shop Window Series (12) .jpg

Transparentné LED diódy s LED diódami predstavujú inováciu v maloobchode a firemnom sektore a ďalšiu generáciu okenných displejov, ktoré vytvárajú úžasný vplyv na predné a výkladné skrine.


Tieto displeje umožňujú premeniť obchod alebo predsieň na digitálny reklamný priestor a súčasne umožniť priehľadnosť do budovy.


To umožňuje maloobchodníkom maximalizovať vplyv reklamných kampaní bez toho, aby zablokovali väčšie okná. Prirodzené slnečné svetlo je povolené do budovy a digitálny obsah je prenášaný.


Modulárna konštrukcia umožňuje systémy, ktoré sa dajú postaviť tak, aby vyhovovali oknám všetkých veľkostí, vrátane átrií, ktoré sa rozprestierajú na niekoľkých poschodiach.Obsah je možné dodať pomocou prispôsobeného ovládača, ktorý umožňuje bohaté a živé prezentácie.


LED displeje sú k dispozícii v niekoľkých pixelových polohách, čo umožňuje, aby vzdialenosť a obsah sledovania boli prispôsobené individuálnemu umiestneniu a cieľu kampane.

Displeje sú inštalované vo vnútri skladu za existujúcim sklom, ale vďaka svojej robustnosti a nízkej hmotnosti môžu tiež svietiť strany budov atď.

Modulové LED súbory sú postavené na vlastný podvozok (vyrobený z vysoko kvalitného hliníka, ktorý môže byť inštalovaný rôznymi spôsobmi v závislosti od miesta).

Transparent LED display-Shop Window Series .jpg

výhody:

Video viditeľné pri plnom slnečnom svetle a zachovať transparentnosť

Pozrite sa aj zvnútra

Ľahko sa nanáša na vnútornú stranu skla

Skutočné živé videozáznamy zo skla

Žiaden problém s povoleniami od vlád

Jednoduchá inštalácia a výmena diód LED

Žiadne obmedzenia vo veľkosti

Plug and play s PC, serverom alebo inými

Každý súbor je možné vizualizovať vo formáte mp4, 3D, 2D, videa, v HD

Neuveriteľná transparentnosť. Úroveň transparentnosti je vyššia ako 80%. Úroveň rozlíšenia je taká veľká, že nemôžete rozpoznať pixel, ak stojíte od piatich metrov a viac.

Jednoduché nastavenie. Stačí zapojiť obrazovku a reprodukovať propagačné video. Rýchla a jednoduchá inštalácia nevyžaduje špeciálne zručnosti.

Ľahké zaťaženie. Ak porovnáme hmotnosť našich výrobkov s inými variantmi LFD, uvidíme, že obrazovka s LED diódami je dvakrát svetlejšia.

Vysoká úroveň jasu. Už sme o tom diskutovali - obrazovky je možné rozpoznať pri priamom slnečnom svetle z milánskej krajiny.

Energeticky úsporné. Úroveň spotreby elektrickej energie je slabá.

Jednoduchá aktualizácia a údržba. Očakávaná životnosť obrazovky je vyššia ako stotisíc hodín a vždy je možné nahradiť LED pásy. Ľahko sa odlepia bez potreby výmeny celého panelu.

Najväčšou výhodou výrobku spočíva v jeho celkovej flexibilite, veľkosti a tvarovaní - jediným obmedzením je rozlíšenie. Použitie pokročilých technológií je dôvod, prečo LED displej môže produkovať úžasnú paletu farieb. Ak sa rozhodnete použiť tieto skvelé LED okuliare, budete úplne spokojní!
Transparentný LED displej s displejom je nový typ vitríny, ktorý má priehľadnú LED na prednej strane namiesto skla, ktorý vystavuje výrobok vo vnútri. Táto vitrína láka zákazníkov nastavením vystaveného produktu v živom kontraste k pozadí digitálneho obsahu.


Vďaka 80% priehľadnosti obrazovky Transparent Window LED displeja vytvorili super transparentnú LED obrazovku. Hrúbka panelu je len 10 mm, takže panel LED diód môže byť inštalovaný spoza skla a perfektne integrovaný so sklom. Veľkosť jednotky môže byť prispôsobená podľa veľkosti skla a má malý vplyv na zhromažďovanie svetla a priehľadnosť sklenenej steny. Je tiež ľahké inštalovať a udržiavať. So všetkými týmito výhodami je super transparentná LED obrazovka veľmi vhodná v oblasti architektonických médií.


Tento dizajn výrazne znižuje bloky konštrukčnej jednotky na pohľad, zároveň značne zvyšuje priehľadnosť sklenenej steny. Keď diváci stoja v ideovej pozícii, super transparentná LED obrazovka môže vytvoriť špeciálny zobrazovací efekt - pre divákov, ktoré sa zdajú byť plávajúce na stene skla. Ak zobrazujete reklamy na super transparentnej LED obrazovke, môžete sa zbaviť zbytočnej spodnej farby a zmeniť farbu na tmavú farbu, ktorá nevykazuje svetlo pri prehrávaní super transparentnej LED obrazovky, rovnako ako pri zmiznutí. obrazovka zobrazuje iba potrebný obsah. Tento spôsob hrania môže značne znížiť znečistenie svetla a spotrebu energie.Transparentná obrazovka LED obrazovky stále získava popularitu na svetovom trhu a sme pripravení poskytnúť širokú škálu možností


Vďaka týmto pokrokovým technológiám by každý návštevník, preukaz alebo obyčajný chodec na ulici mohol vidieť oznámenie od inzerenta. Rozstup pixelov sa pohybuje od 3,91 do 25 mm a úroveň jasu môže dosiahnuť úroveň 7000 nitov. Transparentné LED obrazovky sú najjasnejšie a najlepšie displeje v cenovej kategórii.Transparentná LED2


Vlastnosti výhody
Bezkonkurenčná transparentnosť Vyššia ako 80% Priehľadnosť pri najvyššom rozlíšení
Jednoduché nastavenie Pripoj a hraj. Super rýchle a jednoduché na inštaláciu.
Ľahká váha Len vážené 18 kg / ks (vrátane závesných šnúr a napájacích zdrojov). Váži polovicu väčšiny LED displejov.
Vysoký jas a energetická účinnosť S jasom 6000 znakov (cd / m2) je displej viditeľný pri priamom slnečnom svetle a môže byť používaný 24 hodín denne
Ľahko sa udržiava Dlhšia životnosť (100 000 hodín) ako náhradné LED pásy sa ľahko vymenili bez toho, aby ste museli vymeniť celý panel.

Vlastnosti

 • Vysoká transparentnosť

  Transparentnosť môže dosiahnuť až 75% -95% s najvyšším rozlíšením, obrazovka je takmer neviditeľná pri pohľade z 5 metrov.

 • Modulárny dizajn

  Na základe najvhodnejšieho rozstupu pixlov môžu byť štandardné moduly namontované do rôznych veľkostí.


 • Jednoduchá inštalácia a údržba

  Jednoducho upevnite modul v štruktúre veľmi rýchlo; je k dispozícii aj prispôsobená inštalácia.

 • Jednoduchá doprava s nízkou hmotnosťou

  Iba 12 kg / m2 vrátane všetkých štruktúr a napájania, čo je polovica hmotnosti bežnej LED obrazovky.

 • Vysoký jas

  Spotreba energie LED je nižšia ako projekcia a obrazovka LCD a je stále jasne viditeľná s vysokým jasom dokonca priamo pod slnečným svetlom.

 • Jednoduchá údržba a aktualizácia

  Dlhá životnosť a jednoducho vymeňte konkrétny pás LED namiesto celého modulu.

 • Krásny dizajn vzhľadu

  Transparentný LED modulárny dizajn a jednoduchá štruktúra robia to prehľadnejšie a prehľadnejšie.

 • Bezproblémový zdroj napájania

  Bezšnúrový napájací zdroj zabudovaný do rámika nebude mať vplyv na výhľad obrazovky.

 • Kompaktná konštrukcia

  S ľahkým a tenkým dizajnom obrazovka vyzerá kompaktne a ušetrí náklady na prepravu a skladovanie.

 • Stabilný výkon

  Nespočetné a prísne testovanie pred tým, ako výrobky opúšťajú továreň a majú dobrú povesť medzi klientmi.

 • Úplná rovinnosť

  Presná hliníková konštrukcia zaručuje dokonalú rovinnosť modelu.

 • Efektívnosť nákladov

  Jednoduchá montáž a inštalácia šetria veľa nákladov na pracovnú silu.

 • Centrálne ovládanie

  Všetky displeje je možné ovládať, monitorovať a aktualizovať na diaľku a včas.Hot Tags: Transparentné okno LED displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like