TV Studio LED displej

TV Studio LED displej

TV Studio LED displej ERALED s špičkovou technológiou, vynikajúcou kvalitou produktov, vysokým kontrastným pomerom a vysokou obnovovacou frekvenciou poskytuje špecializované ultra jemné rozlíšenie pixelov pre televízne štúdiá, ktoré riešia problémy s LCD a DLP produktmi a prinášajú vysokú kvalitu obrazu a komfortu ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

TV Studio LED displej

 • Vďaka špičkovej technológii, vynikajúcej kvalite produktu, vysokému kontrastu a vysokej obnovovacej frekvencii poskytuje spoločnosť ERALED špecializovanú technológiu ultra jemného rozlíšenia pixelov pre televízne štúdiá, ktorá rieši problémy s technológiou LCD a DLP a prináša vysoko kvalitné obrazy a príjemné prostredie.

  Vlastnosti

  Profesionálny dodávateľ riešení s LED displejom

  Ako popredný svetový dodávateľ riešení LED displejov, spoločnosť ERALED dokáže poskytnúť kompletné riešenie s vlastným softvérom, vlastnou továrňou a vysoko kvalitným popredajným servisom, ktoré spĺňajú požiadavky zákazníkov.

  Vysoká stabilita a prefekt

  Prostredníctvom technológie HDR, presnej kalibrácie a 24-bitovej hĺbky spracovania farieb poskytuje spoločnosť ERALED najpresnejšie a dokonalé obrázky. Dvojitý záložný systém zaručuje stabilnú a konštantnú prevádzku.

  Široký pozorovací uhol a redukcia Moire


  Široký pozorovací uhol a technológia redukcie Moire v riešení ERALED TV studio spĺňajú požiadavky na streľbu z rôznych smerov.

  Nízke náklady na údržbu


  V súlade s normou 3C, CE a RoHS môže ERALED pomôcť šetriť časové peniaze a iné náklady na údržbu a poskytovať vysokokvalitné služby.

Hot Tags: tv štúdio led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like