Televízne LED diódy

Televízne LED diódy

TV štúdiá LED displej TV STUDIOS & BROADCAST Zoberte divákov na ďalšiu úroveň vizuálnej zábavy! Nikdy nebol čas, keď sietí a výrobné spoločnosti museli súťažiť na takej intenzívnej platforme pre divákov. So zavedením on-line predplatného ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Televízne štúdiá LED displejBig-Brother-5The-Voice-SA-4Channel-7-Rio-2016-Olympic-Games-4

TV STUDIOS & BROADCAST

Vezmite svojich divákov na ďalšiu úroveň vizuálnej zábavy!


Nikdy nebol čas, keď sietí a výrobné spoločnosti museli súťažiť na takej intenzívnej platforme pre divákov. So zavedením on-line predplatených programov a prílevom nových sietí a programov na voľné vysielanie je dopyt po zapojení - a udržanie - divákov obrovský.

 


ZRUŠENÁ VÝHODA

Dnešné televízne publikum nie je len záľubou na zábavu, ale chcú mať stály faktor WOW počas celého sledovania. Naše technológie a produkty ERALED LED ponúkajú špičkové vizuálne riešenia v rámci všetkých typov a nastavení výroby vrátane:


KONTROLOVANÝ DISPLEJ

Prispôsobené LED diódy pre televízne relácie, kulisy pre spravodajské štúdiá, vysielacie alebo distribučné monitorovacie miestnosti, skríningové, tréningové alebo postprodukčné prostredia.

RIADENIA A SOFTWARE

Návrh a inštalácia LED displejov, ovládacích prvkov a softvéru, aby sa zabezpečilo, že všetky platformy sú súdržné a spolupracujú na vytvorení bezproblémového TV streamu pre divákov.

STABILNÁ PREVÁDZKA

Dokonalá prevádzková stabilita aj pri externých zdrojoch elektrického a elektromagnetického rušenia, ako sú napríklad signály televíznej prevádzky a televízne kamery.

EXTENSIVE RANGE

Rozsiahla ponuka digitálnych displejov vrátane priehľadných obrazoviek s okami, pevných obrazoviek, zakrivených displejov, kreatívnych flexibilných displejov a interaktívnych podláh.

EFEKTÍVNY DESIGN

Všetky výrobky sú skonštruované s vynikajúcim odvodom tepla pre vyššiu energetickú účinnosť a elektronický výkon.

SPOĽAHLIVÁ PREVÁDZKA

LED displeje s duálnym napájaním a redundanciou signálu poskytujú spoľahlivé zálohovanie počas živých produkcií.

VIZUÁLNE ZASTAVENIE

Všetky výrobky značky ERALED poskytujú vysoký kontrast, vysokú obnovovaciu frekvenciu, hlboké čierne farby a živé farby, ktoré zabezpečia, že vaše publikum bude vizuálne stimulované a zapojené.

LED diódy najvyššej kvality

Špeciálne navrhnuté výrobky vyrobené pre televíziu vrátane čiernych LED a najjemnejší rozstup pixelov pre vynikajúce obrazy HD.

RUČNÁ PREVÁDZKA

LED displeje so zabudovaným konvenčným chladením prispôsobené pre prostredie, kde sú hluk dôležité.

SLEEK & SLIMLINE

Elegantné a štíhlé prevedenie vytvára hladký a bezchybný LED displej.

Keď je vaša firma zábavná alebo informuje masívne publikum, budete potrebovať produkt, ktorý je spoľahlivý, odolný, schopný prispôsobiť sa a vizuálne pôsobiť. Displeje ERALED majú tím skúsených inžinierov, technikov a vývojárov softvéru, ktorí sa špecializujú na navrhovanie LED displejov špeciálne pre priemyselné požiadavky na živé a nahrané televízne vysielanie.


Naším sľubom pre našich klientov je poskytnúť svojim zákazníkom skvelý vizuálny výkon pomocou našich prispôsobených displejov ERALED LED bez kompromisu v oblasti kvality, noriem alebo zákazníckej podpory.
Hot Tags: Tv štúdiá led displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like