Oblúkové LED video displej

Oblúkové LED video displej

ERALED Carbon Fiber Arc LED Video displej ERALED Carbon Fiber Arc Series je rad jemných rozstupov LED displejov s displejom s technológiou ERALED PrecisionArcalignment vytvárajúcou úžasne bezšvíkové inštalácie s konkávnymi, konvexnými alebo vlnovými formáciami. The ERALED Carbon Fiber Arc ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

ERALED Carbon Fiber Arc LED Video displej

Obrazová séria ERALED Carbon Fiber Arc je rad LED displejov s jemným rozchodom a zobrazuje technológiu ERALED PrecisionArcalignment, ktorá vytvára úžasne bezšvíkové inštalácie s konkávnymi, konvexnými alebo vlnovými formáciami. Karbónové vlákna ERALED Carbon Fiber Arc Series poskytujú ľahké displeje v rozmeroch 2,97, 3,91 mm.

Návrh podpisu s štruktúrou uhlíkových vlákien
Séria ERALED Carbon Fiber Arc je navrhnutá tak, aby spĺňala požiadavky širokého spektra aplikácií. Prostredníctvom dôkladnej inžinierstva a remeselného spracovania je karbón ERALED Carbon Fiber Arc Series vybavený tenkým, ľahkým, vysoko pevným plášťom z uhlíkových vlákien v modulárnom dizajne, ktorý je vhodný pre širokú škálu jednoduchých alebo zložitých aplikácií. Unikátny konštrukčný dizajn série ERALED Carbon Fiber Arc sériovo vyrába, patentuje a zdokonaľuje použitie uhlíkových vlákien pri výstavbe LED displejov.

Rýchla, flexibilná konštrukcia
Od začiatku až do konca sú séria ERALED Carbon Fiber Arc Series vybavená rýchlo sa rozvíjajúcim charakterom prostredia prenájmu a inštalácie a flexibilnými pevnými inštaláciami. Série ERALED Carbon Fiber Arc Series zobrazuje modulárny dizajn, sú možné samostatné a zavesené aplikácie a môžu byť rýchlo skonštruované pomocou klipu CLA-Hanging ERALED z uhlíkových vlákien, CLA-Half Lock a CLA-Full Lock bracketry.

Inštalácia, servis a demontáž na mieru
Držiak oblúkov z uhlíkových vlákien ERALED je kompatibilný s displejom ERALED Carbon Fiber Arc Series a umožňuje rýchlu údržbu. Pomocou ľahko ovládateľného držiaka je možné jednotlivé obrazovky ERALED Carbon Fiber Arc Series odstrániť a nainštalovať na ľubovoľnom mieste vo video stene bez narušenia celkového rozloženia.

Bezproblémové vyrovnanie s technológiou presného oblúka
Technológia ERALED Precision Arc umožňuje sériu ERALED Carbon Fiber Arc Series vytvárať kreatívne zakrivené video stenové polia. Každý displej ERALED Carbon Fiber Arc Series je navrhnutý tak, aby sa ľahko pohyboval na konvexné alebo konkávne polohovanie pomocou CLA-Arcing Handles. Bezproblémové nastavenie je dosiahnuteľné, ak kombinujete zakrivené zobrazenia série ERALED z karbónových vlákien Arc Series do vzrušujúcich dizajnov.

Hot Tags: oblúkové video displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like