vonkajší LED video displej

vonkajší LED video displej

vonkajšia séria je rad vonkajších LED video displejov dostupných v 3.34, 3.91, 4, 5, 6, 6.67, 8, 10, 16 a 20 milimetrových pixeloch pre prostredie s vysokým jasom. Ak je váš vonkajší LED video displej viditeľný z ďalšej vzdialenosti, vonkajšia séria ERALED poskytuje mimoriadnu hodnotu pri poskytovaní živého, jasného a konzistentného obrazu. Vysoko škálovateľné a predné použitie, účinný dizajn vonkajšej série ERALED znižuje náklady na konštrukciu a prevádzku. Jeho vysoko spoľahlivý dizajn odolný voči poveternostným vplyvom poskytuje 24x7 run-time v širokej škále prostredia.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte
ERALED vysoko jasný vodotesný vonkajší plne farebný LED displej

Vonkajšia séria ERALED je rad vonkajších LED video displejov dostupných v oblastiach s vysokým jasom v rozmeroch 3.34, 3.91, 4, 5, 6, 6.67, 8, 10, 16 a 20 milimetrov pixelov. Ak je váš vonkajší LED video displej viditeľný z ďalšej vzdialenosti, vonkajšia séria ERALED poskytuje mimoriadnu hodnotu pri poskytovaní živého, jasného a konzistentného obrazu. Vysoko škálovateľné a predné použitie, účinný dizajn vonkajšej série ERALED znižuje náklady na konštrukciu a prevádzku. Jeho vysoko spoľahlivý dizajn odolný voči poveternostným vplyvom poskytuje 24x7 run-time v širokej škále prostredia.


Vonkajšie video steny s vysokým jasom

Nasadené v niektorých z najväčších a najznámejších verejných miest na svete, vonkajšie série ERALED môžu byť postavené na veľmi veľké video steny. Robustná, ale presná konštrukcia LED skrine umožňuje dlhé roky neprerušenej prevádzky a je vhodná pre jednoduchú údržbu - vrátane demontáže a výmeny predného LED displeja.


Exteriérová séria ERALED ponúka úžasnú kvalitu obrazu s bezšvíkovými obkladmi a vysoko nasýtenými farbami. Elegantné vonkajšie série až do 9500 úrovní jasu a celosvetového dizajnu sa vyznačujú jasom, teplo a studenými prvkami, ktoré sú spoločné pre najnáročnejšie vonkajšie prostredie a poskytujú kvalitu obrazu, ktorú očakávajú niektorí z najnáročnejších divákov.


K dispozícii je vonkajšie série ERALED, ktoré sú k dispozícii v rozmeroch 3.34, 3.91, 4, 5, 6, 6.67, 8, 10, 16 a 20 milimetrov pixelov.

Hot Tags: outdoor LED Video Display, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

Tiež sa vám môže páčiť