Golden Video LED displej

Golden Video LED displej

Séria ERALED Golden pomer je rad vysoko výkonných LED video displej s jemným rozchodom, ktorý je k dispozícii v rozmeroch 1,25, 1,56, 1,875 a 2,5 milimetrových pixelov. Séria ERALED Golden pomer dosahuje špičkovú kvalitu obrazu a ponúka pokročilý dizajn, ktorý ponúka vysokú spoľahlivosť pre rad náročných vnútorných aplikácií. Prvotriedny LED-displej s dokonalým rozlíšením Sledovaná kvalita obrazu podľa dizajnu ERALED série Golden Display série LED Video Display ponúkajú jedinečnú architektúru vo všetkých troch rozstupoch a zdieľajú tvarový faktor, možnosti montáže, ovládanie softvéru a napájacie a video systémy - zabezpečujú ERALED Séria zlatých pomerov je vhodná pre širokú škálu aplikácií a prostredia. Kompaktné rozvádzače s rozmermi 19,5 palcov (400 mm x 300 mm) sú ľahko ovládateľné a poskytujú presné prispôsobenie akejkoľvek veľkosti alebo konfigurácie video steny, vrátane konkávnych zakrivených inštalácií, ktoré sú optimalizované pre pomer strán 16: 9. pre existujúci obsah a zdroje Full HD.
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Golden Ratio LED Video Display.jpg


600x337.5mm P1.25-1.56 1.875 (6).jpg

Séria ERALED Golden pomer je rad vysoko výkonných LED video displej s jemným rozchodom, ktorý je k dispozícii v rozmeroch 1,25, 1,56, 1,875 a 2,5 milimetrových pixelov. Séria ERALED Golden pomer dosahuje špičkovú kvalitu obrazu a ponúka pokročilý dizajn, ktorý ponúka vysokú spoľahlivosť pre rad náročných vnútorných aplikácií.

Prvotriedne riešenie LED s vysokým rozlíšením pre video displej

Osvedčená kvalita obrazu podľa návrhu

ERALED Zlatý pomer Séria LED Video Display obsahuje jednu architektúru na všetkých troch polohách, zdieľanie tvarových faktorov, možnosti montáže, ovládanie softvéru a napájanie a video systémy. Zaručuje, že séria ERALED Golden pomáha širokej škále aplikácií a prostredí. Kompaktné rozvádzače s rozmermi 19,5 palcov (400 mm x 300 mm) sú ľahko ovládateľné a poskytujú presné prispôsobenie akejkoľvek veľkosti alebo konfigurácie video steny, vrátane konkávnych zakrivených inštalácií, ktoré sú optimalizované pre pomer strán 16: 9. pre existujúci obsah a zdroje Full HD.

Séria ERALED Golden pomer poskytuje svieži, vysoko kontrastný obraz s čiernou živicou ERALED MicroGrid Shad, ktorá poskytuje najhlbšiu úroveň čiernej farby. Široké pozorovacie uhly prinášajú vynikajúcu rovnomernosť mimo os, zatiaľ čo pokročilá kalibrácia poskytuje maximálnu celkovú farebnosť a rovnomernosť jasu naprieč dokonca aj najväčšími video stenami.

Navrhnuté pre prevádzku 24x7

Každý displej sériového LED displeja ERALED Golden Display je k dispozícii s redundantným video a napájaním, aby sa zabezpečila nepretržitá prevádzka pre náročné operácie.

Prispôsobiteľná pre takmer akúkoľvek aplikáciu

Séria ERALED Golden pomer bol úspešne nasadený pre širokú škálu náročných vnútorných aplikácií. Elegantné skrinky môžu byť namontované na hrubých video-stenách, ktoré sú presne tvarované takmer akýmkoľvek obrazom steny a sú bez ventilátora a tiché pre prostredia s nízkym šumom. Produkt obsahuje riadiaci softvér, ktorý umožňuje jemné ladenie video steny pre potreby konkrétnej aplikácie a dodáva jemne kalibrovanú a bezšvíkovú video stenu pre každú konkrétnu inštaláciu.

Golden Ratio LED Video Display.jpg

23.jpg

Modul, napájací zdroj, prijímacia karta a káble medzi skrinami sa dajú udržiavať vpredu.

Navyše, špeciálne navrhnutá skrinka môže byť inštalovaná aj z prednej strany, čo ju prispôsobuje stavu s obmedzeným priestorom. Predný servisný modul umožňuje jednoduchú údržbu, úsporu času a úsporu miesta.

Ultra vysoký rozlíšenie, aby sa dosiahlo prvotriedne zobrazenie

P1.25517.jpg

Displej LED s malým pixelovým rozstupom zvýšil priemyselný štandard pre kvalitu obrazu a videa.

Displej LED s malým pixelovým rozstupom poskytuje nové možnosti pre obsah predtým obmedzený na LCD video stenu.

Menšie a prísnejšie rozstupy pixelov vytvárajú podrobnejší a ostrý vzhľad, čo robia tieto produkty

ideálne, ak chcete do svojej polohy pridať prvok luxusu a vysokej kvality.

LED displej s malým pixelovým rozlíšením poskytuje reprodukciu farieb skutočnej farby a originálnu kvalitu obrazu

s menším dostupným fyzickým priestorom pri bližšej vzdialenosti pozorovania.

24 (001) .jpg

Nízke náklady na spájanie

S dokonalým pomerom panelov 16: 9 by mal byť displej s malým pixelovým rozstupom ERALED ľahko spojený v zhode s často používaným pomerom videa 4: 3 alebo 16: 9, čo by mohlo výrazne znížiť náklady na spojenie za dvojitých podmienok predpísaných zdroj signálu a určitú scénu.

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpgUI LCD displej

Zadná skrinka má LCD displej, ktorý zobrazuje napätie, teplotu, časovanie používania skrine pre každý použitý čas a celkový počet hodín používania. Napájacie a signálové svetlá indikujú stav skrinky.

1.jpg
2.jpgŽiadny kábel Data & Power

Všetko je spojené s konektorom typu pin. Bezdrôtová konštrukcia umožňuje rýchlu inštaláciu a stabilný prenos dát / sily.Podpora miniatúry medzery

Nízkonákladový spojovací mechanizmus by mohol účinne eliminovať tmavé alebo jasné čiary medzi panelmi a už viac nezabudne na inžinierov.

5.jpg
6.jpgPohodlné ako pre zavesenie, tak aj pre inštaláciu stohovania Špeciálny konštrukčný návrh, ktorý vám pomôže pri inštalácii podkladu alebo zavesenia bez akýchkoľvek nástrojov.

Rýchla montáž a demontážNie nástroje na inštaláciu obrazovky.


1 features.jpg


3 StormTest.jpg

5 test4 + 5.jpg6 test 6 + 7.jpgHot Tags: zlatý pomer LED video displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like