Uctievanie LED displeja

Uctievanie LED displeja

Uctievanie LED displejov Kostoly, mešity, chrámy, synagógy a iné miesta bohoslužieb hľadajú nové spôsoby zapojenia členov a návštevníkov s cieľom zvýšiť interakciu a účasť. Osobná skúsenosť je rozhodujúca pri šírení dôležitých hodnôt a správ, ale stala sa ...
Chat teraz

Podrobnosti o produkte

Uctievanie LED displeja

C (1)

7 (001) .jpg

24 (001) .jpg

20170901090205_1406.jpg

20170901084536_2968.jpg20170901084718_2187.jpg

2 (001) .jpg

3 (001) .jpg

House of Worship LED displej
Cirkvi, mešity, chrámy, synagógy a iné miesta bohoslužieb hľadajú nové spôsoby zapojenia členov a návštevníkov, aby sa zvýšila interakcia a účasť. Osobná skúsenosť je rozhodujúca pri šírení dôležitých hodnôt a správ, ale stáva sa čoraz ťažšie dosiahnuť v rastúcich kongregáciách a vzdialených školských zariadeniach. Digitálna značka pre cirkvi sa používa na vyvolanie emócií a zdieľanie informácií prostredníctvom presvedčenia hostí so statickým aj dynamickým obsahom. Z veľkých displejov, ktoré dokážu čeliť vysokým okolitým svetelným podmienkam, na menšie dotykové obrazovky používané na členskú registráciu, domy uctievania sa obrátia na ERALED pre svoje požiadavky na digitálne zobrazenie.


Spread Božie Slovo s LED displejom ERALED House of Worship


Pritiahnite kongregáciu pomocou bočného displeja

Uistite sa, že každý člen má najlepšie miesto v dome

Vezmite svoju vášeň a zážitky do ďalšej úrovne

Pripojte do vzdialených informačných kanálov pre reproduktory alebo hostí

Pridajte do jeho posolstva dynamický vizuálny zážitok


Prečo ERALED v Domu uctievania?

Ponuka spoločnosti ERALED je široká a obsahuje niektoré spoločné charakteristiky, ktoré tieto zobrazenia odlišujú.


Vytvorte najväčší dojem

Z usporiadania voľne tvarovaných videoprehlísk ERALED Mosaic Architectural Video Walls až po bezproblémové video steny série ERALED TWA, ktoré ponúkajú alternatívu k projekčným riešeniam, je široká ponuka produktov uplatniteľná v mnohých prostrediach. Digitálne displeje zabezpečujú, že všetci členovia a návštevníci dostávajú správy o nadchádzajúcich udalostiach, cítia sa pripojení v svätyne veľkých a malých a sú neustále obklopovaní hodnotami a správami inštitúcie.


Spoľahlivé pre verejné zariadenia

Z robustných kovových rámov a držiakov na vlastnú technológiu ERO (Extended Ruggedness and Optics ™), digitálne značky spoločnosti ERALED pre kongresy sú navrhnuté tak, aby vydržali vysoký dopyt verejných miest. Či už je to jasne osvetlené átrium s dostatočným prirodzeným osvetlením, zhromaždením 300 detí alebo signalizačnou sieťou riadenou dobrovoľníkmi, technológia ERALED dokáže odolávať najťažším podmienkam.


Výnimočná hodnota

Digitálna značka spoločnosti ERALED pre kongresy je navrhnutá tak, aby design, inštalácia a údržba boli lacnejšie, zatiaľ čo prinášajú nižšie celkové náklady na vlastníctvo optimalizované pre verejné prostredie s funkciami, ako je predná obsluha, výnimočné záruky a inovatívne možnosti montáže. To umožňuje zákazníkom byť dobrými správcami zdrojov a zároveň poskytuje výnimočné skúsenosti návštevníkov.Aplikácia potrebuje produkt ERALED


Vyvolajte emócie s krásnymi, vysoko výkonnými zobrazovacími systémami


Zobrazenie textových skladieb, čítaní, uctievanie grafiky a pripraveného alebo živého vysielania video obsahu na stenách s videoprepínačmi série ERALED TWA alebo stenami LCD Clarity Matrix umožňujú členom cítiť sa viac zainteresovaných a zainteresovaných. So schopnosťou postaviť sa k vysokému okolitému osvetleniu, prirodzené osvetlenie prechádzajúce cez okná s oknami už nie je problémom.


Nahraďte starnúce projektory s priemyselnými video stenami


Zostaňte vďaka špičkovým technológiám spoločnosti ERALED. Séria ERALED TWA je vybavená video-stenami s jemným stropom, ideálne pre výmenu zastaraných obrazoviek projektorov.


Objavte nové možnosti pomocou digitálneho prihlásenia


Technológia dotykovej obrazovky systému ERALED je ideálna pre členskú registráciu. V kombinácii so softvérovou platformou pre správu ministerstva, dotekové monitory spoločnosti ERALED uľahčujú koordináciu dobrovoľníkov, zlepšujú bezpečnosť, umožňujú sledovanie trendov návštevnosti a umožňujú vytváranie menoviek pre osobné interakcie.


Chodba a foyer signage informovať a inšpirovať


Veľkoformátové displeje ERALED poskytujú širokú škálu možností pre značenie návštevníkov, členov a zamestnancov. V kombinácii s multimediálnymi prehrávačmi ERALED ContentSmart, ktoré zobrazujú nadchádzajúce udalosti alebo pripomienky, sa displeje stanú digitálnymi tabuľkami.


Ukážte obsah na jedinečných, pútavých displejoch


Architektonické video steny ERALED Mosaic môžu byť namontované v ľubovoľnom uhle alebo v ľubovoľnej polohe, aby umožnili plný kreatívny výraz. Tieto LCD video dlaždice sú kompatibilné s ADA a obsahujú technológiu podsvietenia LED s úsporou energie.


Vysielacia technológia umožňuje rozšírenú definíciu "miest bohoslužieb"


Vďaka on-line streamovaniu sa noví členovia môžu prispôsobiť životnému prostrediu skôr, ako sa v budove stanú. Video séria ERALED TVH série LED je predné zobrazovacie riešenie pre vysielané súbory a môže poskytnúť miesta uctievania s vysoko výkonnými, jasnými a vysoko kontrastnými displejmi, či sa zhromaždenie zhromažďuje osobne alebo online.


Displeje v konferenčných miestnostiach a učebniach umožňujú vzdelávanie


Z veľkoformátových displejov s rozlíšením až do 4K na dotykové obrazovky s uhlopriečkou až 300 "sú možnosti zobrazenia priestorov pre stretnutia rôzne. Riešenia optimalizované pre každý rozpočet, robia z ERALED spoľahlivých ponúk ideálnych pre širokú škálu typických v uctievanom dome. Sieť predajcov ERALED môže pomôcť poskytnúť správne riešenie pre každú miestnosť alebo oblasť vášho areálu.


Hot Tags: uctievanie vedené displej, Čína, výrobcovia, dodávatelia, továreň, cena

Vyšetrovanie

You Might Also Like